İçeriğe geç

Ho’oponopono ile Deprem Arınması

Spread the love
  • 1 yıl önce
  • 4Dakika
  • 957Kelime
  • 245Görüntülenme

Ho’oponopono ile Deprem Arınması

Deprem dünyanın bir gerçekliği ve bu gerçekliğin varlığını kabul edip, korkmadan doğru yapılanma ve yaşam şekli ile deprem esnasında güvende olma ve güven içinde hissetme için bu çalışmayı yazıyorum.

Mantığınıza uymasa da bu çalışmayı yaparak hem kendinize, hem deprem yaşamış canlılara hem de dünyaya şifa ve dönüşüm alanı açmış olursunuz.

Deprem kelimesi ile ilgili korkular yaratıp onları büyüterek çaresizlik illüzyonu yaratmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Dünyanın gerçekliği olan depremin varlığını reddersem deprem deneyimi yaşamam illüzyonu yaratmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Yaşadığım şehirdeki yerleşim yerlerindeki insanların gelir seviyesi ne olursa olsun bütün yapıların deprem dayanımının yüksek olmasının mümkün olabileceğini kabul etmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Yaşadığım şehir eğer deprem bölgesindeyse ve deprem olduğu zamanlarda mal ve can kaybı olmadan sadece sarsıntısının hissedilerek doğal günlük yaşamımıza tüm canlılarla devam edebilmemizin mümkün olmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Yaşadığım ülke eğer deprem bölgesindeyse ve deprem olduğu zamanlarda mal ve can kaybı olmadan sadece sarsıntısının hissedilerek doğal günlük yaşamımıza tüm canlılarla devam edebilmemizin mümkün olmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bu zamana kadar dünyada meydana gelmiş depremler nedeniyle dünyada var olan tüm travmaların şifalanması ilahi olarak mümkünken bu şifanın gerçekleşmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bu zamana kadar dünyada yaşayan insanlardan depreme şahit olmuş insanlarda travma oluşmasının ve bunun şifalanmasının benden kaynaklı her alanının ilahi olarak sıfır noktasına ulaşmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Depremle ilgili bilimsel gerçekleri korktuğumuz için benim ya da bulunduğum ülkedeki yöneticilerin yok saymasına ve cesaret bulmak adına bize bir şey olmaz inancına tutunmamıza neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bütün insanların dünyada huzurlu ve konforlu yaşaması mümkün. Bu mümkün olana biz inanır ve onu da hatırlamayan kardeşlerimize hatırlatırsak çok kısa süre içinde hepimiz huzur içinde yaşayabiliriz.

 

27.01.2020

 
Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_