İçeriğe geç
  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 469Kelime
  • 238Görüntülenme

Işık Ordularından Rehberlik İstemek

Işık orduları zaman zaman çalıştığım; buna rağmen görev alanlarını bilmediğim bir gruptu. İsimlerindeki ordu kavramı nedeniyle çalışmaktan kaçındığımı dünden beri fark ediyorum.

Dünyasal olarak kullandığımız ordu kavramından daha farklı görevleri var.

Şu an bulunduğumuz evrende hala düalite programını deneyimleyen çok fazla yaratılmış var. Düalite programı devam ettiği için Kaos boyutu ve AŞK boyutu hala varlık sürdürüyor. Işık orduları AŞK boyutuna herhangi bir Kaos boyutuna ait enerjinin girmesini engellemek için AŞK boyutuna yükselmiş bireysel tekamül alanlarını ve gezegensel tekamül alanlarını koruyor. Kaos boyutunun 13. boyutu olan ışık boyutuna yükselmek isteyen bireysel yaşam formlarına ve yaşam gezegenlerine de dönüşüm için rehberlik ediyorlar. Bu rehberliğin içinde rehabilite yani iyileşme de gerçekleştiriliyor.

Işık orduları içinde AŞK boyutu görevlileri de mevcut. Bu görevliler artık rehabilitesi tamamlanmış alanlarda AŞK öğreticiliğinde rehberlik ediyorlar.

Rehberlik İstemek

  • Kendi dönüşümünüzde tamamlanmamış kaos boyutu deneyim süreçlerinizde
  • Kaos boyutunu deneyimlemeyi özgür iradesi ile seçmiş kişilerle ve insanlarla bir araya geldiğinizde
  • Tekamülsüz programı olan insanlarla bir araya geldiğinizde
  • Dünya planında var olan sistemlerde sizi etkileyen alanlarda kaos programları devreye girdiğinde
  • Sizi ya da doğduğunuz/yaşadığınız ülkeyi etkileyen savaş, çatışma durumlarında

Bu durumlarda Işık ordularından rehberlik talep edebilirsiniz.

“Işık orduları lütfen şu an benimle olun şu an deneyimlediğim …. konusu için (içinde bulunduğunuz anda yaşadığınız deneyim neyse) insan olarak benim gücümün üzerindeki ilahi izinli olduğunuz alanlar için lütfen bana yardım edin; insan olarak benim yapacaklarımla ilgili olarak da lütfen bana rehberlik edin. İçimdeki cesareti ortaya çıkarmamda bana yardım edin.”

Işık orduları da tüm ruhsal varlıklar gibi kendi başlarına her şeye destek olamazlar. Yaratıcı’nın izin verdiği anda; kendi görev alanları doğrultusunda yardım ederler. İnsan olarak bizim taleplerimiz ilahi zamanda değilse ya da onların görev alanında değilse o zaman bize yardım edemezler. 

Varoluş bilgeliğinin bilincinde olduğumuz güzel günler bizimle olsun.

28.10.2021

Etiketler: