İçeriğe geç

Gıda Endüstrisi İçin Ho’oponopono Arınması

  • 7 gün önce
  • 8Dakika
  • 2285Kelime
  • 184Görüntülenme

Gıda Endüstrisi İçin Ho’oponopono Arınması

Ön Bilgilendirme

Gıda endüstrisi hayatımızı kolaylaştırmış olsa da kârlılığını arttırmak için reklamlar ve ürünlerin içine kattıkları katkılarla beynimizi manipüle etmiş durumdalar. Bu manipülasyon nedeniyle bedenimiz için sağlıksız olduğunu bilsek de bazı gıdaları aşırı tüketip, bedenimize aşırı yüklenebiliyoruz.

Ben çocukken çok televizyon izlerdim. Ortaokul yıllarıma kadar tek kanal olduğu için de reklam başladı kanal değiştirelim gibi bir durum olmadığından her şeyi izliyordum. Bu izlediklerimin içinde de elbette reklamlarda bulunuyordu. Reklamlar aracılığıyla beynime boca edilmiş kayıtlar nedeniyle bol bol abur cubur yiyordum. Son dört beş yıldan beri beslenmemi gözden geçirip, birçok yiyecek ve içeceği hayatımdan çıkarsam da zihin frekansım düştüğü anda eski yeme alışkanlıklarımı hatırlayıp, yoksunluk içinde olduğumu fark ediyorum. Bu farkındalık ile aklıma o an gelen çalışmaları yapıyordum.

Cumartesi gününe kadar aslında konunun kökeni olan gıda endüstrisine çalışmak hiç aklıma gelmemişti. Minik bir alan çalışması yaptıktan sonra bu yazı ile birlikte hem kendime hem de bedenini sağlıklı yiyecekler ve içeceklerle beslemek isteyenlere bir yol haritası olsun diyerek bu yazıyı yazıyorum. Ben arınmaları herkes yapabilsin diye ho’oponopono cümleleri ile yapacağım. Sizler dilediğiniz enerji yöntemi ile bunu kullanabilirsiniz.

Arınma

Bireysel beslenmemle ilgili kendime ait tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Beslenme ile ilgili bedenimin gerçekliği olmayan tüm illüzyonlardan özgürleşmeyi özgür irademle seçiyorum.

Uyduğum ya da uyanık olduğum zamanlarda izlediğim ya da dinlediğim reklamlar aracılığıyla gıda endüstrisi içinde bulunan firmaların kendi kârlılığını arttırmak için beni manipüle etmelerine izin vermeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Görsel medya aracılığıyla gördüğüm reklamlar aracılığıyla gıda endüstrisi içinde bulunan firmaların kendi kârlılığını arttırmak için beni manipüle etmelerine izin vermeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Gıda endüstrisinin herhangi bir fabrikasında, atölyesinde veya bireysel üreticiler tarafından işlenmiş gıdaların içine eklenen tat resöpterlerimi manipüle ederek yediklerimi daha çok yememe, içtiklerimi daha çok içmeme neden olacak kimyasal bileşenler nedeniyle bedenimin sağlığı için gerekli ve yeterli gıdalarla ve içeceklerle kendimi beslememi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Herhangi bir gıda ya da içeceği beynim manipüle edildiği için aşırı tüketip tat tomurcuklarımda meydana getirdiğim deformasyon olduysa ve bu nedenle daha çok yeme ya da içme hali içindeysem bunu deneyimlememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Koku sinirlerimde sebebinin farkında olduğum ya da olmadığım bir nedenden dolayı deformasyon olduysa, bu deformasyon nedeniyle lezzet algımda bir sapma olduysa ve bundan dolayı bedenimin ihtiyacından fazla herhangi bir besini ya da içeceği daha fazla tüketiyorsam bunu deneyimlememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İşlenmiş gıda olarak yediğim yiyeceklerdeki ya da içtiğim içeceklerdeki ürün içeriğinde bulunan kimyasallardan tatlı tadı algılayan tat tomurcuklarımı manipüle eden kimyasalların bilincinde olmadığım için yediğim ya da içtiğim şeyin beynimi yönetmesine izin verip o tadı aldığımı sandığım ürünü aşırı tüketmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İşlenmiş gıda olarak yediğim yiyeceklerdeki ya da içtiğim içeceklerdeki ürün içeriğinde bulunan kimyasallardan tuzlu tadı algılayan tat tomurcuklarımı manipüle eden kimyasalların bilincinde olmadığım için yediğim ya da içtiğim şeyin beynimi yönetmesine izin verip o tadı aldığımı sandığım ürünü aşırı tüketmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İşlenmiş gıda olarak yediğim yiyeceklerdeki ya da içtiğim içeceklerdeki ürün içeriğinde bulunan kimyasallardan acı tadı algılayan tat tomurcuklarımı manipüle eden kimyasalların bilincinde olmadığım için yediğim ya da içtiğim şeyin beynimi yönetmesine izin verip o tadı aldığımı sandığım ürünü aşırı tüketmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İşlenmiş gıda olarak yediğim yiyeceklerdeki ya da içtiğim içeceklerdeki ürün içeriğinde bulunan kimyasallardan ekşi tadı algılayan tat tomurcuklarımı manipüle eden kimyasalların bilincinde olmadığım için yediğim ya da içtiğim şeyin beynimi yönetmesine izin verip o tadı aldığımı sandığım ürünü aşırı tüketmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İşlenmiş gıda olarak yediğim yiyeceklerdeki ya da içtiğim içeceklerdeki ürün içeriğinde bulunan kimyasallardan umami tadı algılayan tat tomurcuklarımı manipüle eden kimyasalların bilincinde olmadığım için yediğim ya da içtiğim şeyin beynimi yönetmesine izin verip o tadı aldığımı sandığım ürünü aşırı tüketmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İşlenmiş gıda olarak yediğim yiyeceklerdeki ya da içtiğim içeceklerdeki ürün içeriğinde bulunan kimyasallardan oleogustus tadı algılayan tat tomurcuklarımı manipüle eden kimyasalların bilincinde olmadığım için yediğim ya da içtiğim şeyin beynimi yönetmesine izin verip o tadı aldığımı sandığım ürünü aşırı tüketmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Henüz bilim tarafından tespit edilmemiş olsa da biyolojik bedenimde bulunan tat tomurcuklarımda bulunan algıladığım tatlar nedeniyle farkında olmadığım bağımlı olduğum için o kimyasala sahip yiyecekleri ve içecekleri beden sağlımı önemsemeden aşırı olarak tüketmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bedenimde bulunan mikrobiyatam içinde olan mikroorganizmalar herhangi bir şekilde işlenmiş gıdalar ve içecekler içinde bulunan kimyasallar tarafından bağımlı hale getirildiyse ve bu mikroorganizmalar kendi bağımlılıkları nedeniyle bedenimi sağlıksız hale getirecek beslenme tarzını geliştirmeme neden olan bir beslenme alışkanlığı geliştirdiysem bunu yapmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Benim ya da mikrobiyotamın bağımlı olduğumuz gıda ya da içecekten yoksunluk çekmeden özgürleşmem ilahi olarak uygunsa bunu deneyimlememi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bedenimin ihtiyacı olan vitaminleri ve mineralleri talep etmek için ortaya çıkan uyaranı doğru algılayamayıp, o an bağımlı olduğum yiyecek veya içeceği tüketmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bedenim için en ideal miktarda suyu içerek beden sıvımı dengede tutmamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bedenimin daha sağlıklı ve daha enerjik olması için bedenimin tam ihtiyacı olan ideal enerjiyi verecek bedenim için sağlıklı yiyecekleri ve içecekleri tercih etmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Alışveriş yaparken de bir ürünü almadan önce içinizden “aloha ve indigo” kelimelerini tekrarlayarak alışveriş merkezlerinin oyunlarını alanınızda iptal edip, doğru ürünleri alabilirsiniz. 

Yiyecek ya da içecek hizmeti veren bir yere gittiğinizde de menüye bakmadan önce yine içinizden “aloha ve indigo” kelimelerini tekrarlayarak gittiğiniz işletmenin oyunlarını alanınızda iptal edip, doğru ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Sadece iki kelimeyi yazma nedenim pratik olması için. Dilerseniz bütün arınma cümlelerini de söyleyebilirsiniz.

Evde ve dışarıda sağlıklı beslendiğimiz güzel günler bizimle olsun.

14.08.2022

 
Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_