İçeriğe geç

Yeni Açılan Boyut

  • 4 yıl önce
  • 4Dakika
  • 979Kelime
  • 160Görüntülenme

Yeni Açılan Boyut

16 Ocak’tan itibaren gelen enerjilerle ilgili olarak sosyal medyada bana aktarılan şu bilgiyi sizlerle paylaşmıştım: 

19 Ocak tarihine kadar gördüğünüz rüyaları başka insanlara anlatmamanız sizin hayrınıza olur…

16 Ocak gecesinde yüksek benliğin ayrı bir boyutu bir çok insana uyumlanmaya başladı… Bu alanı dünya planında ilk kez insanlığa açıldı. Bu bilgiyi doğru analiz edecek henüz dünyada yaşayan bir insan yok… Eğer gördüğü rüyayı hatırlayanlardansanız rüyanızı kimseye aktarmayın. Bu süreçte şu çalışmayı yapabilirsiniz.

“Rüya Melekleri ve Işık Bilgeleri şu an benimle olun bu gördüğüm rüyada insan olarak şimdi bilmem gerekenleri benim anlayacağım şekilde bana bildirin” niyetini yapıp kısa bir meditasyon yapın. Bilmeniz gerekenler varsa zihninizde belirecektir.

Bu mesajın zihinsel düzeydeki cevabı gece Başmelek Raziel’in verdiği mesajla bilgi haline dönüşmüş oldu. Yazıyı okumak isterseniz buraya tıklayıp okuyabilirsiniz.

Gece mesajı yazdıktan sonra çok derin bir enerji alanıma dahil oldu. Çalışma yapıp uyuduktan sonra yine çok fazla rüya gördüm. Artık rüyalarımı sabah uyandığımda bilme hali ile analiz etmiyorum. Şifalanması gerekenlerin şifalanması, arınması gerekenlerin arınması sonrasında sadece farkındalığıma gelmesi gerekenlerin kolayca farkındalığıma gelmesi için enerji çalışmaları yapıyorum. O an sezgisel düzeyde gelen çalışmayı yapıyorum.

Bu sabah kendi çalışmamı tamamladıktan sonra yukarıda sizlere ilettiğim mesajla ilgili çeşitli açılımlar oldu. Bu açılımlardan sizlere aktarmam gerekenler

😍 İnsanlar dünyada var olan boyutlara ve kendi bulundukları boyutlara bilgi düzeyinde çok önem vermelerinden dolayı ilahi gerçeklik zaman akışını kaçırdıklarını fark ettim. Sizlere hep şunu iletiyorum evrensel boyutta bilgi ve gerçeklikler daimi olarak değişken ve enerjisel olarak birbirinin içine çok girişim yaptığından insan zihnin bunu tam ve doğru bir şekilde kelimeler aracılığıyla ifade edemiyor. Bu alanı içsel olarak bilip özümsemek için evrensel enerji dilini bilmek gerekiyor.
 
😍 Eski enerjiye ait tüm evrensel bilgi bilgi kütüphanemiz olan fiziksel DNAmızda kayıtlıydı. Yeni enerjilerle ilgili bilgiler hiç bir insanın fiziksel DNAsında kayıtlı değil. Açılan her yeni boyut ve dünyaya aktarılan her yeni enerji ile ilgili insanlığın bilmesi gereken tüm bilgiler insanın ruhsal DNAsına yükleniyor. Ruhsal DNAdan fiziksel DNAya bilgi akışı kişinin kendi frekansına uygun olarak akmaya başlıyor. Bu işlem enerjisel olarak kendiliğinden gerçekleşiyor. İnsan olarak süreci hızlandırmak adına yapacağınız tek şey sahip olduğunuz titreşimsel alanları arındırıp, frekansınızı yükseltmek. Daha önce yazdığım frekans ve titreşimle ilgili yazıyı buraya tıklayarak okuyabilir ve kendi yol haritanızı belirleyebilirsiniz.
 
😍 Her bilginin dünyada tezahür etmesi insanlığın kolektif bilinç frekansına bağlı. İnsanlığın kolektif bilinç frekansı belirli frekans alanındaki bilginin açığa çıkmasına izin veriyor. Bunun sebebi de dünyanın madde bütünlüğünü korumak. İnsanlığın kolektif bilinç frekansının üzerindeki bilgi açığa çıktığında insanlık planında enerjisel yırtıklar ortaya çıkacak. Bu yırtıklar da özellikle dünya frekansının alt titreşimindeki ruhsal varlıkların dünyaya girmesine ve dünyada büyük bir kaos ve yıkım yaratmasına neden olacak. Bu bilgi doğrultusunda sizde daha fazla bilgi açığa çıkmasını istiyorsanız; uyanış isteyen ancak bilinci oldukça düşük titreşimdeki insanların kendi yükselişini kolaylaştırmak adına onlara el uzatmanız olacaktır. Bunu sanat ya da yaşamın içinde olan yazı, resim, şarkı, video, yemek, koku gibi insanın beş duyusu ile alacağı verilerle insanlara sunarak onların bilincini yükseltebilirsiniz. Özellikle yüzler ya da binlerce insana hitap etme potansiyelinde olan tanınmış kişiler, sanatçılar ya da siyasiler yaptıkları her eyleme bu bilinci aktarabilirler.
 
😍 Ruhsallık ve yaşam birbirinin içinde artık bunları birbirinden ayrı zamanlar ya da gerçeklikler diye ayrıştırma zamanını bitirmeliyiz. İkili hayat yaşamak yerine tek form olarak bunu yaşamak sizi daha az yorar. Ben de özellikle iş hayatındayken kendi yaşam felsefemi, enerji çalışmalarımı başkalarına karşı ifade etmeyi tercih etmeyip o alanı bazı insanlar haricinde kapatıyordum ya da sosyal medya hesaplarımda iş arkadaşlarımda olduğu için istediğim benim kalbimi genişleten her paylaşımı yapmayıp; bulunduğum statüye uygun paylaşımlar yapıyordum. Şu an geriye dönüp baktığımda bunun yanlış olduğunu ancak kendime güvensizliğim olduğu içinde gerekli olduğunu fark ediyorum. Kendinize güvenmeniz için sizlere çok fazla araç ve hatırlatma ile bunu sizin için yapıyorum, haydi sizlerde kendi sorumluluğunuzu alıp; adım atın.
 
Bu yeni boyuta ait her birimizin bilmesi gereken bilgiler insanlık kolektif bilincine uygun olarak her birimizin ruhsal DNAsına tanımlandı. Bu bilgiyi insan varlığınızda hızlı ve dengeli ortaya çıkarmak için önce kendinizi arındırın; sonra da diğer alt bilinçte olanların bilinçlenmesi için onlara ışık ya da sevgi odağında aktarımlar yapın.

20.01.2020

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰

Sosyal medyadan takip edebileceğiniz kanallar; Facebook Helios Yaşam Merkezi, Facebook Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin, Instagram Helios Yaşam Merkezi, Instagram Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin, Linkedin Helios Yaşam Merkezi, Youtube Yasemin Derya Metin

Etiketler: