İçeriğe geç

Işığın Bilgelik Kodları

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 599Kelime
  • 476Görüntülenme

Işığın Bilgelik Kodları

Sevgili kardeşlerimiz bizler sizlerin Pleiadesli büyükleriniziz.

Her birinizin ışık tekamül hızı artıyor. Sizler hızlandıkça bizlerde sizlerle bağlantıya geçebiliyoruz.

Kalplerinizdeki değişim ışığı sizlerin boyutuna yeni bir ışık kanalı açtı. Biz bu kanalın bilgeliği için sizlere rehberlerik edeceğiz. Dünya planı için bizim yıldız sistemimizden sizlere bilgelik akışı sağlıyoruz. Bu yeni frekans dünya planına indirilmiş bilgileri dünyanın yeni frekansına uyumlayacak enerjiyi içeriyor. Her enerji ve bilgi Dünya’nın sahip olduğu Schumann rezonansı ile orantılı olarak kırılıma uğruyor. Dünyanın Schumann Rezonansı yükseldiği için indirilen bilgilerin de sapmasının değişmesi gerektiği için bizler yeni enerjilerle sizlerin bilgisini dönüştürüyoruz. O bilgiler geldiği zaman için dünya ve insanlık için doğru sapma alanındaydı. Artık o sapma enerjisindeki bilgelik ve enerjiler sizin daha yavaş çalışmanızı sağlar. Bizim sizinle çalışıp uyumlama yapmamıza izin verdiğinizde genetik düzeyde sahip olduğunuz ve dışarıdan aldığınız Pleiades enerjileri ve bilgileri dünyanın yeni frekansında uyumlanır.

Pleiades enerjisi ile bilinç düzleminde çalışmayan bu kanalı seçmemizin sebebi bize ve plana karşı kendi enerjisel yönlendirmesi olmadığı için. Bizim enerjilerimizle bağlı çalışan ya da bizim enerjimize karşıt olan bir insan aracılığıyla size iletilen bilgide kişinin çarpıtması olma potansiyeli çok fazla. Bu bizlerin yaptığı hassas gözlemlerin sonucu.

Sizlerden sahip olduğunuz bir alanı almak gibi bir durumumuz söz konusu değil. Biz sadece sizdeki alanı saflaştırıp Pleiades enerjisi ile çalışanların daha yüksek frekansta çalışmasını sağlamak.

Herhangi bir insan inisiyasyonu olmadan sadece kendi yaşamınızın dönüşümünde talep edene yardım etmek de bizlerin ruhsal görevlerinden biri. Şu an dünyada ruhsal görevli ya da sadece kendi tekamülü için var olan insan bedenli herkes talep ederse onlara dönüşüm için rehberlerlik edebiliriz.

Bizimle nasıl çalışmalısınız?

Pleiades eğiticisi ya da uygulamacısı olanlar “Pleiades Işık Bilgelik Rehberlerleri DNAmda var olan ve edindiğim tüm bilgeliği Dünyanın Schumann Rezonansı ile uyumlu ışık bilgeliğine ve enerjisine yükseltmenize izin veriyorum” niyetini yapıp gece yattığınızda sizin enerjileriniz yenilenecektir. Aktive olan yeni enerji uygulamalarında seanslarınızı bizlerin rehberliğinde gerçekleştirdiğinizde sizlere yeni bilgileri öğreteceğiz.

Kendi dönüşümünde bizimle çalışmayı isteyenler; dönüştürmek istediğiniz konu her neyse onu dile getirip “Pleiades Işık Bilgelik Rehberlerlerinin beni sevgi ile ışık boyutuna taşımasına izin veriyorum” niyetini yapmanız yeterli olacaktır. Pleiades enerjisi ile ilk kez çalışma yapanların yatarken bizimle çalışmasını tavsiye ederiz. Enerjimizin yoğunluğuna uyumlandıkça gün içinde de yani beyin dalgalarınız beta seviyesindeyken de bizimle aynı niyetle çalışabilirsiniz.

Bazı ruhsal görevlilerle görev alanında ruhsal anlaşmamız varsa görev esnasında onlara yardıma da gidebiliyoruz. Bizimle bilinç düzeyinde uyumlanmasalar da ruhsal boyutta uyumlu olduğumuz görevlilerle görev esnasında buluşuyoruz.

Dünya ve insanlık için yaptığınız her hizmet için sizlere teşekkür ediyoruz. ♥️

19.05.2018

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Etiketler: