İçeriğe geç

Spiritüel Rehberine Güveniyor musun

  • 5 yıl önce
  • 5Dakika
  • 1250Kelime
  • 315Görüntülenme

Spiritüel Rehberine Güveniyor musun

Dünyasal ve ruhsal eğitimleri alıp, bu yola çıkmam gerektiğinde bir ünvana ihtiyacım vardı. Yaptığım işi doğru ve gerçek biçimde ifade edecek bir ünvan aradım. Kişisel gelişim ve ruhsal gelişim birbirinin içine girmiş durumda. Bu işi yapan insanların da bu konularda çalışma alanların da netleştiremediği bir alan. Benim de sadece bilmem gerektiği kadar içimde netleşmiş bir tanım. 

Amacım insanların kendi içsel rehberliklerine ulaşacakları yolu bulmaları için bana aktarılan bilgileri onlara aktarmaktı. Ben onlara tavsiye vermeyeceğim için danışmanlık kelimesi benimle uyumsuzdu. Sadece ruhsal bağlantı yapmayıp insanların hem ruhsal bağını hem de evrensel bağını güçlendirme alanını da spiritüel kelimesi en doğru şekilde ifade ediyordu. Bütün veriler birleşince en doğru tanımlayan kelime spiritüel rehber ünvanı oldu. 

Bu yola çıkmadan önce kişisel ve ruhsal gelişim işi yapan ve işi doğru yapmayan insanlarla karşılaştığım için çok şanslıydım. Neler yapmamam gerektiğini bana öğretmişlerdi.

Bu yol asla zihni ikna edemeyen bir yol. Bu yolda sadece inanç size yol aldırır. Bu yolculukta ben insanım ve benim de ruhsal tekamül için deneyimlerim var. Hem kendimi yükseltmek hem de kendi içsel rehberini arayanlara doğru bilgiyi aktarmak için çok çalışmak bu yola çıktığımdan beri yaptığım tek şey. Bu yolda olabildiğince saf kalmak ve ışık bilgeliğine ulaşmak için hep Allah’tan yardım istiyorum. Şükür vicdanen yaptığım her şeyden eminim. Kimseye sevgi ya da ışık olmayan bir alan açmıyorum ve ilahi yasalar gereği kim neyi hak ediyorsa sadece o alanın açılmasına ya da şifaya aracılık ediyorum. Eden, eyleyen Allah benim bilgiyi tercüme etmekten başka işlevim yok.

Temeli güzel atmıştım ancak sadece temeli oluşturmak yeterli değilmiş. Geçen hafta yaşadığım bir durum benim kendi ünvanımı kabullenmediğimi bana gösterdi. Aslında ben bu duruma sadece dünyevi etiket diye baktığım için tutunmamış ve onu kimliklerimden biri haline getirmemiştim. Ondan özür diledim ve onunla bir olmayı kabul ettim.

Benim insan olan kimliğim Yasemin. Yasemin’i çalışma alan kimsenin sevmesine, kabullenmesine ya da inanmasına gerek yok. Ancak  kendi yaşam yolculuğunuzda spiritüel rehber kimliğinde birini dahil etme planınız varsa özgür iradenizle ruh, zihin beden, ego, kalp, yüksek benlik ve her türlü enerjinizle spiritüel rehber Yasemin Derya Metin’e inanıp inanmadığınızı sorgulayın. Eğer bu rehbere inanmayan herhangi bir parçanız varsa onun meditasyonları da dahil hiçbir şeyini takip etmeyin. İnancın olmadığı yer sizi dönüştüremez. Başkalarının icazeti de sizin için önemli olmasın. Siz her parçanızla bu rehbere icazet veriyor musunuz bundan emin olun.

Bana aktarılan bilgi eski bir ruh olduğum ve bu yaşamımda karşılaştığım ve karşılaşacağım çok fazla insanla geçmiş yaşam bağım olduğu. Bu bilgiyi açıklamamın neden önemli olduğu sizi etkileyeceği için bunu belirtiyorum. Benden çalışma almış biri ile geçmiş yaşam karmam yoksa o kişi beni sevecek ve güvenecektir. Ancak benimle karması olan kişi benden itilecektir. Sizinle de geçmiş yaşamımızın iki durumu olma ihtimali yarı yarıya. Burada sizin durumunuzla birlikte dört olasılık devreye giriyor.

  1. Üçüncü Kişinin Benimle Karması Yok – Sizin de Benimle Karmanız Yok
  2. Üçüncü Kişinin Benimle Karması Yok – Sizin Benimle Karmanız Var
  3. Üçüncü Kişinin Benimle Karması Var – Sizin Benimle Karmanız Yok
  4. Üçüncü Kişinin Benimle Karması Var – Sizin de Benimle Karmanız Var

İkinci durumu örneklersek; Sizin benimle geçmiş yaşam karmanız var ve siz beni benimle geçmiş yaşam karması olmayan kişiye sordunuz. O kişi benim çok iyi olduğumu ve kesinlikle benden çalışma almanız gerektiğini söyleme ihtimali yüksek. Siz kendi parçalarınıza sormadınız ve benim yüz yüze ya da uzaktan herhangi bir çalışmamıza katıldınız. İlk çalışmada enerji alanı çalışmaya başlarken huzursuz olacaksınız ya da hücresel hafızanızda beni reddettiğiniz için benim enerjim size ulaşmayacak. Burada ilk çalışmada uyum sağlamayız ve ruhsallık alanında kanıt olmadığı için siz bu çalışma işe yaramadı ya da bu kişi de insanların duygusunu istismar ediyor etiketini yapıştırdınız.

Üçüncü durum için de örnek verirsek sizin benimle karmanız yok; beni, benimle geçmiş yaşam karması olan kişiye sordunuz. O kişinin de hücresel hafızasındaki veriler beni hatırlayacak ve benim iyi biri olmadığımı benden çalışma almasının uygun olmadığını söyleyecek. Sizin ruhunuzla benim ruhumun çekimi yüksekse bir şekilde şüphe içinde de olsa bana gelip çalışma alma ihtimaliniz var. Ancak bu çalışmayı alsanız bile şifa alanı yüzde yüz açılıp çalışmayacak çünkü benimle ilgili başka bir etiketi birinden aldınız. Zamanınız ve paranızı verimli bir şekilde harcamamış oldunuz.

Her dört durumla da bu zamana kadar karşılaştım ve her şeye Eyvallah – Allah’tandır- diyerek, yapmam gereken şifaya karşı taraf izin verdiği ölçüde aracılık ettim. Hangi durum olursa olsun ben aldığım mesaj doğrultusunda ilerlemeye izinli olduğum yere kadar kişi de istediği sürece ilerledim. Artık tamam ruhsal mesajını aldığımda da karşı tarafa bunu belirtip, “ben sizin için uygun kişi değilim artık sizinle çalışma yapamam” dedim. 

Bir şekilde benimle yolunuz kesiştiğinde “Allah’ım Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin senin katında benim için doğru rehberse bunu benim anlayacağım bir işaret ver” niyetini yapıp Allah’tan beni sorun. Eğer evet cevabını hissederseniz “ruhum, bedenim, zihnim, egom, yüksek benliğim ve her enerjim Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin’e inanıp güvenmeliyim” sorusunu kendinize yöneltin. En son olarak da “özgür irademle ben Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin’den rehberlik almalı mıyım” sorusunu sorun. Tüm bu soruların cevabı “evet”se meditasyonlarımı yapın,  benden özel ya da grup çalışması alın. Herhangi birine cevap “hayır” olursa benimle çalışmayın.

Tüm içsel testlerinizi geçtikten sonra Karmik Bağ Şifası Çalışmasını yapın. Sizinle işbirliği içinde olursam her şey hem size hem bana hem de bütüne hizmet eder. En karanlık noktalarınızı size gösterdiğimde benimle çatışmaz ya da açılacak bir ışık potansiyel alanında sistemin size sunduğu mucizeleri inançsızlıkla güçsüzleştirmezsiniz.

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin’le çalışmak isteyene kalbim açık; ilahi izinli olduğum kadarıyla da bilgim ve enerjim açık.