İçeriğe geç

Koşulsuz Sevme

  • 1 yıl önce
  • 4Dakika
  • 949Kelime
  • 152Görüntülenme

Koşulsuz Sevme

Koşulsuz Sevgi

Spiritüel konularla ilgilenmeye başladıktan sonra en çok koşulsuz sevgi kelimeleri ile karşılaştım. Araştırma yaptığınız zaman çok fazla bilgiye ulaşabileceğiniz ve içinde kaybolacağınız bir okyanus. Düne kadar bu konunun ne demek olduğunu derinlemesine düşünmediğimi ve aslında bu kelimelerin tam içeriğini bilmediğimi fark ettim. Bazen herhangi bir şey sadece vardır ve onun varlığını kabul edersiniz. Koşulsuz sevgide benim için öyleymiş.

Bu konuları araştırmaya başladığımda okuduğum her şeyi didik didik sorgulardım. Tekamül kelimesi ilk didiklediğim kelimeydi. Ama koşulsuz sevgi sorgusuz sualsiz alıp kullandığım iki kelimeydi.

Ruhsal olarak Torus Mate Gökadası Varlıkların’nın Koşulsuz Sevgi ile ilgili verdikleri mesajdan dolayı koşulsuz sevgiye bir hassasiyetim oluşmuştu. Sadece verdikleri bilgiden dolayı bazı insanlara sevgi bazılarına koşulsuz sevgi ile ilgili çalışmalar yapıyordum.

Cuma gece durmayan zihnimle, ruhsal sorgulamalarım devam ederken iç sesim “çok derin bir alan açacaksın Yasemin” cümlesini söylerken zihnim “biz bunu çözemesek zaten bize açılmazdı, gelen bilgi neyse kabulüm” dedi. Hooop elimize verilen koşulsuz sevmelisin oldu.

İnsan bilişim ve ruhsal bilişim aramaya taramaya ve nasıl yol almamız gerektiğini belirlemeye çalışıyordu. Eskiden çıkışı bulmamız gereken labirent bulmacalar çözerdim. Her iki biliş de kendince yola çıkıyor ve bu labirent bulmaca içinde çıkışı bulmaya çalışıyordu. Aaaooo her seferinde çıkmaz sokaktaydık. Bu bulmacaları çözerken işgüzarlık yapıp çıkıştan girişe doğru yol alırdım. Ama evren tabi ki çıkış noktasını vermedi. Artık her yol denenip, bir yere ulaşamayınca ruhsal rehberlik almak için meditasyona başladım. Kozmik şaka devredeydi bağlantı esnasında uyumuş kalmıştım ve ilk verilen mesajlarda sabah uyandığımda zihnimden uçup gitmişti. Hiç bir şey hatırlamıyordum.

Zihnim kıvranıp dururken daha önceden kaydını yaptığım Koşulsuz Sevgi Şifası Meditasyonunu ve Başmelek Azrail’le Kalp Çakrası Dengeleme Meditasyonunu yapmaya karar verdim. Meditasyonları dinlerken fark ettiğim şey şu olmuştu “tamam ben yaşamımdaki olan herkesi şu anki hali nasılsa o haliyle seveyim ama ya geçmiş yaşamlardan gelenlerden ya da kişinin ruhsal planından dolayı bu kişiyi koşulsuz severek bir dengesizlik yaratırsam ne olacak?” Var oluş planına bu kadar hassas olan biri olan benim için alarm zilleri çalmaya başladı.

Haddimce bana gelen koşulsuz sevmeyle ilgili biliş şu oldu “her insanın var oluş planındaki ilahi olarak hak ettiği şekilde onun her şeyine saygı duyarak sevmek.” 

Koşulsuz Sevme

Dilerseniz önce doğru bildiğimiz yanlışları temizleyelim. Şu niyeti okuduğunuz zaman bilmeniz gereken ilahi gerçeklikteki koşulsuz sevme tanımı size tanımlanacaktır. Bilmek isteyenler bu niyeti okuyup devam etsin, kendi bilişindeki bilgi ile yol almayı seçenler bu niyeti okumasınlar. Özgür irade alnınızı da korumaya alalım. “İlahi gerçeklikteki bilmem gereken koşulsuz sevme tanımını bilmemi engelleyen her şeyi iptal edip kaynağa gönderiyorum. İlahi gerçeklikteki bilmem gereken koşulsuz sevgi tanımının bana ışık varlıkları tarafından tanımlanmasına izin veriyorum.”

Ben de açığa çıkan bilişi açacak olursam; şu an seçmiş olduğu insan rolünden dolayı değil, var oluşta var olduğu her yaşam izinin farkında olarak, yol aldığı bütün yaşamlardaki seçimlerine saygı duyarak ve en önemlisi ilahi yasalardaki ruhunun talep ettiği kadar onu sevmek.

Aşk ve ilişkilerdeki çalışmalarımda hep şunu dile getiririm “kişinin sevgi dili ile karşı tarafı sevmeye ve sizin sevgi dilinizle karşı tarafın sizi sevmesine izin verin lütfen.” Bugün ortaya çıkan bilişte ise her şey daha da büyüdü “insanların ruhlarının koşulsuz sevgi talebiyle insanları koşulsuz sevin ve insanların da sizin ruhunuzun koşulsuz sevgi talebiyle sizi sevmelerine izin verin lütfen.” 

Tabi ki var oluşta sadece insanlar yok. Yaratıcı’nın bana izin verdiği son alan var oluş planı. Ben sizlere benim bildiğime göre yeni bir belirleme yapayım, sizlerin bildiği daha üst bilişler varsa onlara göre siz algınızı biraz daha büyütün. “Var oluş planındaki her formun koşulsuz sevgi talebiyle var oluş planındaki her formu koşulsuz sevmeyi; var oluştaki her bir formun da benim ruhumun koşulsuz sevgi  talebiyle beni koşulsuz sevmelerini seçiyorum.” Şu anki biliş seviyeme göre yazmam gereken her şeyi yazdım.

Bakalım koşulsuz sevgi bize başka başka neler sunacak.

07.10.2018

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_