İçeriğe geç

Özdeki İlahi Adalet

  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 724Kelime
  • 282Görüntülenme

Özdeki İlahi Adalet

İnsanın yaratılışı esnasında Yaratıcı’nın insana üflediği nefesle birlikte insanın bilmesi gereken tüm gerçeklikte insana aktarıldı. Bu aktarılan her şeyi ben kısaca öz olarak ifade ediyorum. Bu öz AŞK ile korumaya alındı. Her insanın AŞKa ulaşma zamanı birbirinden farklı zamanda gerçekleşeceği için bu öze ulaşmak için her insana açık programla vicdan da verildi. Vicdan tamamen özgür irade ile devreye giren bir programdı. 

İnsanlar vicdanını kullanmayı özgür iradesi ile seçen insanları gördükçe bir çoğu da kullanmamayı seçti. Vicdanını kullanmayan insanların sayısındaki artışla birlikte vicdanını kullanan insanlar tarafından; bu vicdan kullanmama programından caydırılması için cezalardan oluşan kurallar oluşturuldu. Bu kurallar daha sonra yasalara dönüştürüldü. Sistemde tam olarak dengelenemeyen taraf şuydu; cezalandırılanın şifalandırılamaması. Şifalanma gerçekleşmediği için cezalandırılan insanda öfke ve nefret gibi duygular büyüyüp vicdan yine kullanılamaz oluyordu.

Yasa koyucular, uygulayıcılar ve vicdanlarını kullanmayanlar da ruhsal boyuttan bakıldığında her biri kendi tekamül yolculuğunu gerçekleştiriyordu ve bu yolculuğu insan olarak yapıyorlardı. Her insanın sınırlı olan gerçekliği; egosal ya da nefsani seçimler onlar içinde bulunuyordu. Bu seçimleri tüm insanlar gibi adalet döngüsündeki her insan da ya bir adım aydınlığa ya da bir adım karanlığa her seçimleri ile yaklaştılar. 

Kurumları yüceltmek ya da yermek yerine; her birimiz kendi vicdanımızı kullanarak öz parçamıza ulaşarak hayatımızı özün gerçekliği ile yeniden programlamalıyız. Başka insanlar bizim referansımız olmadan; en bilge halimizi kendimize referans alarak kendi hedefimizi belirlemeliyiz.

Eğer bu programın sizin için dönüşmesini istiyorsanız, aşağıdaki yazıyı ilk olarak “bu niyetler şimdi alanımda aktif olmasın” niyeti ile okuyun. Her cümleyi hayatınızda uygulayacağınıza inanıyorsanız, yeniden “tüm niyetler alanımda anda aktif olsun” niyeti ile okuyun.

İlahi Adalet İçin Dönüşüm Çalışması

Şu andan itibaren kendimde dahil hiç kimseyi yargılamadan öz varlığımın rehberliği ile yaşam yolculuğumu yapmayı seçiyorum.

İlahi adalet ve ilahi yasalarla ilgili bende olan ilahi gerçek bilgilerin zihinsel düzeyde anlayacağım şekilde ilahi zamanda ortaya çıkmasını seçiyorum.

Vicdan kavramı ile ilgili benim alanımda var olan ilahi gerçek olmayan bilgileri Işık Bilgelerine teslim ediyorum. Işık Bilgelerinden ilahi gerçek vicdan kavramını bana tanımlamasını talep ediyorum.

Vicdanını kullanmamayı tercih eden insanlarla bir arada olmam gereken zamanlarda ilahi korunma talep ediyorum.

Dünyada insanlar tarafından oluşturulmuş adalet programının, artık ilahi gerçek adalet kavramı ile uyumlanmasını talep ediyorum.

Şu andan itibaren ilahi yasaların dünyadaki yansımaları ile bağlantılı benim kullandığım ya da benim alanımda kullanılan yasalardaki programların ve kavramların ilahi yasanın saf gerçekliği ile olmasını seçiyorum.

Kollektif bilinçte bulunan ilahi yasaların yansıması olan insanlık yasalarından benim aracılığımla temizlenmesi gereken alanlar varsa bunun için de Yaratıcı’nın izni ile İlahi Adalet Görevlilerinden yardım talep ediyorum. Bu arınma sonrası kollektif bilince benim aracılığımla tanımlanacak yasalarla ilgili ilahi gerçek bilgiler varsa İlahi Adalet Görevlilerinin bunu yapmasına izin veriyorum.  

İnsan olarak vicdanımı saf tutma sorumluluğunu yüzde yüz alıyorum.

Bu dönüşüm yolculuğumda pozitif veya aydınlık ruhsal varlıklardan ilahi olarak hak ettiğim bir yardım varsa; yardım talep ediyorum.” 

12.11.2021

Etiketler: