İçeriğe geç

Başmelek Mikail’in Ağustos 2019 Mesajı

  • 5 yıl önce
  • 3Dakika
  • 613Kelime
  • 122Görüntülenme
@Cenk Ertekin

Başmelek Mikail’in Ağustos 2019 Mesajı

Sevgililer Merhaba,

Lineer zaman döngünüzdeki bu ay gökyüzü konumu ile birlikte daha güçlü bir enerji ile yaşamınıza geliyor.

Bu güç insanlık olarak sizin arınmanız için gelen bir enerji portalını sizlere taşıyor. Bu ay gerçekleşecek 8.8 Enerjisi Işık ve Sevginin güç kapısını açacak sizlere.

Gücün olduğu alanda derin temizlik enerjisi beraberinde gelir. Bu süreç sizlerde hangi alanların tetiklenmesine neden olacak; savaşma, çatışma ve tartışma ile gelişmiş alanlarınızı dönüştürmeniz için bu alanlarınız tetiklenecek. Bu alanlarınızı huzura dönüştürdüğünüzde dünyadaki yaşayan insanların savaş arzusunu azaltacaktır. Bu ay ruhsal varlıklar ve sizler dünyadaki kolektif bilinciniz olan alanı şifalandırmak için hep birlikte çalışacağız.

İnsanlık olarak sizler ne kadar farkında olmasanız da daha ılımlı hale geldiniz. Eğer ılımlı hale gelmemiş olsaydınız daha önce yaşadığınız Birinci ve İkinci Dünya Savaşı’ndan çok daha yıkıcı Üçüncü Dünya Savaşı içinde olacaktınız. Kendinizi bu realiteyi değiştirdiğiniz için kutlamalısınız.

Dünyanın bulunduğu boyut artık savaş frekansı ile uyumsuz bir enerji alanında bu da insanlığın daha hızlı dönüşmesini beraberinde getiriyor. Yukarıda bahsettiğim üçlü enerji alanından artık savaş insanlık deneyiminde tamamlanması gereken bir deneyim.

Bu savaş deneyimini öncü bilinçler yani bu mesajı okuyan herkes gerçekleştirmeli. Artık yaşamınızda savaşı bitirmelisiniz. Sizlerin yaymış olduğu savaş enerjisi bilinci düşük insanın yaymış olduğu savaş enerjisinden çok daha güçlü. Bunu şöyle örnekleyelim 100 Watt olan bir ışık kaynağı ve 20 Watt olan bir ışık kaynağı düşünün. Hangisi daha fazla alana ışık yayar. Elbette 100 Watt olan. İşte öncü ruhlar enerjisel olarak artık 100 Watt haline gelmişlerdir. Bu 100 Wattlık ışık kaynağı hangi renk ışık tayfını yayarsa o tayf rengi ile renklenir her yer.

Sahip olduğunuz ışık tayfı tamamen sizin seçimlerinize bağlı. Ne yaymak istediğinize karar verin. Eğer huzur enerjisinin sizden yayılmasını tercih ediyorsanız; sizlere aktaracağım çalışmayı benimle günlük olarak gerçekleştirin.

“Başmelek Mikail lütfen şu an benimle ol. Kendimde yadsıdığım, görmezden geldiğim ve reddettiğim savaş, çatışma ve tartışma alanı içinde olan parçalarımı kabullenme gücünü bana ver. Sahip olduğum bu alanlarımı arındırmam için bana yardım et. Kendim için ve insanlık için benden daha fazla huzur yayılmasını seçiyorum. Huzurun alanımda aktif olması için savaş, çatışma ve tartışma alanlarım aktif olmadan onları dönüştür lütfen. İnsan gücümün üzerindeki her dönüşüm için senden yardım talep ediyorum.” Niyetini gece yatarken yapmanız halinde sizleri huzur içinde şifalandıracağım. Yaşadığınız hayatta bu tarz enerjilere maruz kaldığınızda beni alanınıza çağırdığınızda ortamda bulunan her insanın ruhsal planı ile uyumlu dengelemeyi o alanda gerçekleştireceğim. Siz sadece elinizden geldiğince bu alanda pasif halde bulunun. Nötr olun.

İnsanlığa büyük bir hizmet etme potansiyelinde olan döngüden geçeceksiniz.

Sizleri ışığın bilgeliği ve sevginin gücü ile selamlıyorum.

28.07.2019

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Etiketler: