İçeriğe geç

Başmelek Cofiel’in Aralık 2019 Mesajı

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 540Kelime
  • 88Görüntülenme

Başmelek Cofiel’in Aralık 2019 Mesajı

Sevgili Güzel Yürekler Merhaba

Her birinizi 2019 yılında kat ettiğiniz yollardan dolayı tebrik ediyorum. Zor bir süreçten bir çoğunuz cesaretle geçtiniz. Bir çok insanın cesaretli seçimleri diğer uyanışı gerçekleştirmemiş kardeşlerinizin de sevgiyi bulma alanlarını sizlere açtı. Artık birlikte yükseliş için küçük küçük adımlar atıyorsunuz. Sizin bu küçük ancak çok değerli adımlarınız evrensel boyutun size daha fazla destek sunmasına neden oluyor.

Lineer zaman çizginizdeki bu ay sizin 19 enerjisini alacağınız son ay. Yeni birlik potansiyel alanları açtığınız için enerjiler çok daha güçlü akmaya başladı. 2019 yılı içindeki ana dönüşüm temanız neyse o alanlara daha çok şifa akacak. Bu şifa egonuzun o anlık konforunu bozabilir. Ancak bu hem dünyasal hem de ruhsal en iyi potansiyelinizi ortaya çıkarmak için gerekli bir süreç. Egonuzun mutsuz olduğu anlarda; ruhunuzun sizi şefkatle sarmalamasına izin verin. Ruhunuzda hayatınızda ihtiyacınız olan tüm çareler mevcut. Yeter ki siz kendinizin kendinize yardımına izin verin.

Bu görsel bu ayın enerjisini size yansıtabilecek en ideal görsel. Su elementinin enerjisi bu ay çok aktif olacak. Kendinizi dünya gezegeni gibi gördüğünüzde tıpkı dünyanın okyanusları gibi içinizde su kütlesi mevcut. İşte bu yeni enerji içinizdeki okyanusta dip akıntılar ortaya çıkarıp; tüm tortuları yüzeye çıkaracak ve kıyıya vuracak kirliliklerde zihin kıyılarınıza vuracak. Bu ay zihinsel düzeyde bol bol arınmalar yapın. Bu arınma sizin zihinsel olgunlanma yolunuzu açarken 2020 enerjisinin de sizi bilgelik yoluna götürmesine aracılık edecek.

Bu ay meditasyonlarınızı ve arınmalarınızı beyin dalgalarınız betadayken gerçekleştirin. Bu seviye sizin zihinsel arınmanızı hızlandıracaktır.

Her yeni güne uyandığınızda arzu ederseniz benimle birlikte gününüzü geçirebilirsiniz. Kalben bu ay benimle çalışmak isteyenler; “Başmelek Cofiel şu an benimle ol lütfen. Zihin kıyılarımdaki arındırmam gereken her şeyi zarafetle ve huzurun içindeki neşe ile arındırmada bana rehberlik et.”

Benimle çalışmak isteyenlere küçük bir hatırlatma yapmam gerekiyor. Küfür ve argo konuşma frekansı benim varlık frekansımla büyük bir çatışma oluşturur. Eğer yaşamınızda bu şekilde konuşmayı tercih ediyorsanız; benimle çalıştığınızda daha agresif olursunuz. Eğer bu davranış biçiminden özgürleşmeyi seçerseniz elbette sizin bu sürecinizi kolaylaştırırım. Hem eski davranış biçimim kalsın hem de Başmelek Cofiel’le çalışayım ve huzurlu olayım gibi bir realite şu anki insanlık frekansında bulunmuyor.

Sizleri çok sevdiğim ve dengede kalmanız için bu hatırlatmayı yaptım.

19 enerjisinin son ayına insanlık olarak beni davet ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum.

02.12.2019

Mesajı Aktaran: Yasemin Derya Metin

Etiketler: