İçeriğe geç

Dönüşüm Kararlılığın ve Azmin Hikayesi – Yaşam Hikayesi

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 396Kelime
  • 70Görüntülenme

Dönüşüm Kararlığının ve Azmin Hikayesi

Sizlerle daha bir yılı tamamlamamış dönüşüm hikayemizi paylaşmak istedim.

Kahramanımız benimle çalışmadan önce 30 yıl boyunca birçok eğitim ve terapiye katılmış. İlk görüşmemizi 28 Mart 2018’de gerçekleştirdik. Çalışmalarımız telefonla seans, uzaktan grup çalışmaları, uzaktan yaptığımız uyumlamalar ve Youtube kanalımda kayıtlı olan meditasyonlarla gerçekleşiyor.

Geçen yıl yaptığımız üç seans sonrasında başka bireysel seans yapmadık.

Dönüşümü sağlayan en büyük etmen kendi sorumluluğunu alıp disiplini bir şekilde çalışması. Yaptığımız uyumlamalar ya da uzaktan çalışmalarda insana bağlı olmadan kendi kendine yapacağı yöntemleri ve şifacı ışık varlıkları hayatına dahil ettik.

Grup çalışmaları bitse bile kendisi sezgileri ile çalışmaları uygulamaya devam etti.

Duygu ya da düşüncelerini yadsımadan pozitifini de negatifini de kabul edip; negatifleri dönüştürmek için bildiği her yöntemi kullanıyor. Kendisi her şeyi kabullenebildiği ve alması gereken sorumluluğu aldığı için var oluş amacını da kendi kendine çözümlüyor.

Hiç kolay olmayan bir ruhsal görevi kendince kolaylaştırıyor. Karanlığın dönüşümünde görevli bir ruh olduğunu tespit edip bunu isyan etmeden kabullenebilme olgunluğunda. Bu kadar uzun süreli dönüşüm yolculuğunda olma sebebi de arındırması gereken alanın yoğunluğundan gerçekleşiyor.

İlk yazışmalarımız ve son zamanlarda yaptığımız yazışmalar enerji düzeyinde çok değişti. Bu değişim kendisinin gayreti ile oldu.

Çalışmalar süresince biz bu kadar zorlu alana rağmen sevgi odağındaki dengemizi hep koruduk. Ben bunun için ve gerçekleşen dönüşüm için çok ama çok mutluyum.

Yaşamında ışığı ve sevgiyi kendi gayreti ile ortaya çıkardı. Hiçbir şey imkansız değil. Sadece bazen değişim zaman alabiliyor. Bu sabrı da kahramanımız gösterdi.

Hiç kimsenin haberi olmadan dünyadaki karanlık enerjileri temizliyor. Bu çok fazla insanın yaptığı bir eylem değil.

Şikayet etmeden sızlanmadan sürekli ışık ve sevgi için çalışıyor. Hayatın gizli kahramanlarından.

19.03.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin