İçeriğe geç

İklim Değişikliği İçin Koşulsuz Sevgi Enerjisi Çalışması

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 694Kelime
  • 113Görüntülenme

İklim Değişikliği İçin Koşulsuz Sevgi Enerjisi Çalışması

Birlikte yol aldığım herkesin fiziksel olarak bu dünyada iklim değişikliği ile ilgili sorumluluğunu aldığına inanmak istiyorum. Bu inanç doğrultusunda fiziksel eylemlerimizi enerji çalışması ile de donatalım istedim. Son üç günde İstanbul’da sıcaklık gerçekten çok zorlayıcı. Akşam yürüyüşe çıktığımda bile hala çok sıcaktı. O sıcaklığı hissedince bir çalışma yapmalıyım diye kalbimden geçti. Parkta çalışma yapacak gücüm kalmamıştı. Onun için de videoyu çekemedim. Haydi hep birlikte ön çalışmayı bu yazı ile yapalım. Sıcaklardan bunalınca da aklımızda bu çalışma olsun.

Dünyada şu an tüm insanlık olarak yaşadığımız iklim değişikliği ile ilgili bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum.

Hayatımın herhangi bir anında iklim değişimine sebep olan bir davranış yaptıysam bu alanı dengelemek için dünyada benim sebep olduğum her şeyi dengelemesi için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

İklim değişimine sebep olan davranışlarımı herkes yaptığı için umursayıp sorumsuzluk yaptığım anlardaki bilincimi şifalandırması için koşulsuz sevgi enerjisini varoluşuma gönderiyorum.

Bilerek isteyerek ya da zorunda bırakıldığım için dünyayı yok etme programı içine dahil olduysam bu programın ilahi olarak iptal olması için varoluşuma çok boyutlu olarak koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Dünyasal ailem ya da ruh ailemden dolayı dünyayı yok etme programına dahil olduysam bu programın da ilahi olarak iptal olması için varoluşuma çok boyutlu olarak koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Dünyayı yok etme programında olan insanların beni manipüle ederek yaptıklarımın dünyaya zarar verdiğini idrak etmemi engelleyen her şeyi arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini alanıma yönlendiriyorum.

Dünyanın atmosferik koşullarının doğal döngüsünü etkilenmesine neden olan benden dünyaya yayılmış her şeyi arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini dünyaya yönlendiriyorum.

Bu yıl içinde dünyanın herhangi bir yerinde olan çığa, sele, doluya, yangına, aşırı sıcağa, kuraklığa benim yaptığım herhangi bir eylem sebep olduysa bu alanlara ilahi şifa için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Şu an dünyada yaşanan iklim değişikliği nedeniyle herhangi bir bitki, hayvan ya da insan benim sorumlu olduğum eylemlerden dolayı zarar gördüyse ya da öldüyse bu alana ilahi şifa için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Sahip olduğum kibirden, bencillikten dolayı yaptıklarımı fark etmemi engelleyen tüm illüzyonları alanımdan temizlemesi için koşulsuz sevgi enerjisini alanıma yönlendiriyorum.

Benim hayat kalitemi etkileyen sorumsuz insanlarla tüm karmik alanımın ilahi olarak şifalanması için koşulsuz sevgi enerjisini insanlık planına yönlendiriyorum.

Dünyada iklim değişikliği ile ilgili yasal sorumlulukları yerine getirmeyen tüm ülkelerin yöneticileri ile ilgili ilahi adaletin yerine gelmesi için insanlık planına koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Bu arınma cümleleri ile benim sorumlu olduğum alanları arındırırken alanımda açığa çıkan saf sevgi olmayan her şeyin arınması için alanıma her şey sevgiye dönüşünceye kadar koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Bu arınmalar sonrasında aklınıza gelen tüm konuları dile getirip, alana koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum. şeklinde bitirerek her şeyi arındırabilirsiniz.

20.07.2021

Etiketler: