İçeriğe geç

Başmelek Metatronla Zaman Şifası

  • 5 yıl önce
  • 3Dakika
  • 627Kelime
  • 157Görüntülenme

Başmelek Metatronla Zaman Şifası

Affetme ile ilgili çok fazla bilgiye ulaşmışsınızdır. Okuduğunuz her şeye rağmen geçmişte yaşadığınız olaylardan dolayı kendinize ya da diğer insanlara karşı olumsuz tutumlarınız devam ediyor olabilir.

Bugün Başmelek Metatron’dan aldığım bu çalışma mesaj dilerim sizlere yardımcı olur.

Kişi ya da olayın her biri için ayrı ayrı çalışma yapılması gerekiyor. Toplu halde gerçekleşmesi mümkün olmayan bir çalışma. Emek emek yıllarca inşa ettiğiniz her şeyi Başmelek Metatron tarumar etmek istemedi sanırım.

İlk olarak affetme çalışması için kullanmanız daha sizin için faydalı olacaktır. Hayatınızda affetmeniz gereken insan ya da insanlar yoksa ikinci aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Her iki çalışmayı da meditatif olacağınız zaman diliminde gerçekleştirin.

Affetme Zaman Şifası

Kimi affedecekseniz o kişi ile ilk çatışma yaşadığınız anı zihninizde belirginleştirin.

“Başmelek Metatron şu an benimle ol lütfen. …. kişisi ile sorun yaşadığım şu an hatıramda canlı olan anı şifalandırmana izin veriyorum. O andan başlayarak şu ana kadar çatışma yaşadığımız bütün anları da şifalandırmana izin veriyorum. Bu anıya tutunmama neden olan tüm bilinçaltı çıkarlarımı da sana teslim ediyorum” niyetini yapın ve gözlerinizi kapatın.

Anıların ya da duyguların hepsinin yüzeye çıkmasına izin verin. Çalışma süresince zihninizden şu cümleyi sürekli tekrarlayın “anda şifaya izin veriyorum.”

Çalışma kişiye özel olduğu için bir zaman sınırlaması yok. Gözlerinizi ne zaman açmak isterseniz o zaman açabilirsiniz.

Bilinciniz aktif olduğunda “… (adını soyadını söyleyip) bana affetme dersinde yardımcı olmak adına yaptığın her şey için sana çok teşekkür ediyorum” cümlesini söyleyin. Egonuz o kişi ile ne kadar çatışsa da ruhunuz ona minnettar. Bu teşekkür ile ruhunuzun bilişi zihninizde ortaya çıkar.

Olay Zaman Şifası

Hayatınızda yaşadığınız kişilerden ziyade konunun önemli olduğu ve sizi yaşam içinde hatırladığınızda dengesizleştiren olaylar için bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Sizi rahatsız eden olayın zamanını ve detaylarını hatırlayın.

“Başmelek Metatron şu an benimle ol lütfen. Şu an hatıramda canlı olan anı şifalandırmana izin veriyorum. O andan başlayarak şu ana kadar o olayla bağlantılı yaşadığım bütün anları da şifalandırmana izin veriyorum. Bu anıya tutunmama neden olan tüm bilinçaltı çıkarlarımı da sana teslim ediyorum” niyetini yapın ve gözlerinizi kapatın.

Anıların ya da duyguların hepsinin yüzeye çıkmasına izin verin. Çalışma süresince zihninizden şu cümleyi sürekli tekrarlayın “anda şifaya izin veriyorum.”

Çalışma kişiye özel olduğu için bir zaman sınırlaması yok. Gözlerinizi ne zaman açmak isterseniz o zaman açabilirsiniz.

Bilinciniz aktif olduğunda “… (olayı söyleyip) bana olan pozitif katkılarını algılamayı ve anlamayı seçiyorum. Bu olayın ruhsal deneyimimde beni olgunlaştırdığını bilmeyi seçiyorum. Yaşadığım her şeye rağmen kendimi sevmeyi ve onaylamayı seçiyorum. Bu öğretiyi tamamlamayı seçiyorum” cümlesini söyleyin. Egonuz yaşadığınız durumdan dolayı rahatsız olsa da ruhunuz olgunlaştığının farkında. Bu seçim ile ruhunuzun bilişi zihninizde ortaya çıkar.

Tüm zamanlarınız anda şifalansın.

06.04.2019

Etiketler: