• 1 sene önce
  • 3Dakika
  • 784Kelime
  • 182

Işık Bilgeleri Mesajı

Her birinizi ışıkla selamlıyoruz,

İnsanlığa çok uzun yıllardan beri hizmet ediyoruz. Bu hizmetimiz genelde bilinç seviyesinde olan bir hizmet olmuyor. Bu mesajımızla sizlere bilinç seviyesinde hizmet ediyoruz. Ne oldu da bu hizmetimiz değişti? Bu mesajda bu konuda on bilgi vereceğiz sizlere.

Dünyada yaşayan çok sayıda insan insanlığın yaşadığı kaosun çıkmaz sokaklarından çıkılması için dua ediyor ve yardım istiyor. Bazı insanlar sadece kendisi için yardım isterken bazı insanlar da bir çok insan için bu yardımı yıllardır talep ediyor. Kendi yaşam döngüsünde bu tamamlanmamış olsa da dünyada yankıladığı çağrıyı yeni doğan başka insanlar duyuyor ve bu çağrıyı yenilemeye başlıyor. İkinci grup çağrıyı yapanların bir çoğu üstat ruh dediğimiz ruhlar. Bu üstat ruhlar dünyada bilinç seviyesi henüz açılmamış; uyanışı gerçekleşmemiş insanların üstatlık yolculuğunun önünü açmak için bu dünyada yaşam sürüyorlar. Bu yolculuk bazı insanlık deneyimi yaşayan ruhlar için kısa sürede olurken; bazı ruhlar için uzun yaşamlar olabiliyor.

Artık üstat ruhlar dünyada bedenlenemeyecekler. Onlar insanlık planındaki hizmetlerini tamamladılar. Dünyada sadece yaşam döngüsü tamamlanıncaya kadar yaşayan üstat ruhlar olacak. Onlarda dünya boyutundan ayrıldıktan sonra her insan kendi üstat olma yolculuğunu kendi gayreti ile gerçekleştirecek. Bu insanlık olarak kendinizi geliştirdiğinizin bir göstergesi olduğu için sizlere ilettiğimiz bu haberi kutlayabilirsiniz.

Bizim sizlere zaman zaman zihinsel düzeyde ışık bilgisini iletmemizde tamamlanan görevdeki alanlar insanlar tarafından dengeye getirilinceye kadar devam edecek. Bizlerin ruhlarının arzusu bu görevi kısa sürede bizlerin de tamamlaması yönünde. Her ruhsal varlığın görevinin tamamlanması sizlerin ruhsal olgunluğunun göstergesi olmuş oluyor.

Bu mesajı okuyan her insanın kendi yaşamı ile ilgili kendince utanç olduğunu düşündüğü bir zaman dilimi mevcut. Aslında sizin utanç dediğiniz deneyimin bizim tarafımızdaki anlamı; sizin ışığınıza ulaştığınız an olmuş oluyor. Bu utanç dediğiniz zamanı bırakın ışığınız arındırsın. Bu arınmaya kalben izin verdiğinizde o deneyim programınız sizin için öğreti ve olgunlaşma programında çalışmaya başlar. Bu programda sizin kendi gerçeğinizi idrak ederek öze yolculuğunuzu hızlandırır.

Bu mesajı yaşam döngünüzdeki ışıkla uyumsuz her deneyiminize uyarlamanız için iletiyoruz. Düalite gereği kendinize kötü insan dediğiniz anların hepsinde kendi ışığınızı o deneyim anınıza yönlendirin. İlk zamanlarda bunu yapmanız zor olabilir. Ancak bunu yapmak için gayret gösterdiğinizde artık bu yönlendirme sizin için doğal bir hal olacaktır.

Size aktaracağımız örnek gibi çalışmayı yapabilirsiniz. Aslında içinizden geleni yapmanız ışık alanına daha fazla hizmet eder. İçsel bilgenizle henüz bağlantı kuramadıysanız bu örnek size yol gösterebilir.

Kalbinize odaklanın ve kalbinizde parlak bir ışık olduğunu hayal edin. Daha sonra bu ışığın bedeninizin önünden ve arkasından çıkıp ışıldamasına izin verin. BU ışığınız dünyaya ve evrene yayılırken; sizin için en utanç verici hatıranızı hatırlayın. O andaki sizin kalbinizde de bu ışığın ortaya çıkmasına izin verin. Şimdi bu hatıranızdaki bütün insanları, sizin düşüncelerinizi, duygularınızı, hislerinizi yıkamasına izin verin. Tıpkı yumuşak yumuşak bereket için yağan ılık bir yağmur gibi her şey ışıkla yıkansın. İçinizde tamamen huzur ortaya çıkıncaya kadar özünüzdeki ışığın o hatırayı yıkamasına izin verin. Bu çalışmayı yaparken isterseniz yağmur sesini dinleyebilirsiniz. İlk yaptığınız zamanlarda daha kolay konsantre olmanıza aracılık eder.

Bu çalışmayı ilk başlarda meditatif yapmanız zihniniz için daha uygun olur. Artık zihniniz bu çalışma ile uyum sağladığında yağan yağmuru izlerken; yağmurda yürürken, banyo yaparken, bahçe sularken de hatıralarınızı hatırlayıp bu şifayı deneyimleyebilirsiniz. Çalışmanın su ile eşleştirilmesi size duyusal olarak yardımcı olması amacıyla verilmiştir.

Işığın şifasını yaşamlarınıza bırakarak aranızdan ayrılıyoruz.

25.08.2021

Mesajı Aktaran: Yasemin Derya Metin  

You may also like