İçeriğe geç

Başmelek Metatron 2018 Mesajı

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 770Kelime
  • 115Görüntülenme

Başmelek Metatron 2018 Mesajı

Sevgili Dostlar Ben Başmelek Metatron

Var oluş zamanı ile sizlerin zaman çizgisini uyumlamada görevli olarak bulunuyorum. Zaman sayacında yeni bir döngüye girdiniz. Bu yıl sizler için daha önce yaşadıklarınızdan farklı zaman spiralleri içeren bir yıl olacak. Lineer zaman akışından farklı olan bükülme zamanını bu yıl içerisinde çok deneyimleyeceksiniz. Zihniniz için referans algı lineer zaman algısı. Sizler gelişen evrensel varlıklarsınız. Bu da evrensel yasalarla uyumlanmayı beraberinde getiriyor. Sizlere lineer zamandan çıkışınız için çok fazla deneyim yaşatıldı. Zihniniz ilahi olanı kabullensin diye. Ancak zihniniz evrensel zaman okyanusuna geçiş yaptığı zamanlarda mantığınız bariyer oluşturarak yeni kırılım noktaları yarattı. İlahi yasalar tüm insanlığı ve bilim dünyasına bu gerçekliği defalarca sundu. Zaman gerçekliği de defalarca insanlar tarafından reddedildi.

Evrensel işleyişte yaratılmışların öğrenme planı ve kabul planı üst planın esnekliği çerçevesinde yavaşlatılır. Dünya gezegeninde yaşayan insanlar artık toleranslı zaman alanını çoktan geçtiniz. Bunu sizin anlayacağınız daha basit şekilde söyleyecek olursak. Üst bilinç ya da alt bilinç dünya gezegeninde yaşayan herkes ilahi olan zaman döngüsünü deneyimleyecek. Bu deneyimlemede dengede kalmak arzunuzsa lütfen mantığınızı olabildiğince esnetin. Sizin algıladığınız evrenin binde birlik bir alanı. Mantığınız %99.9’u ile çatıştığını gösteriyor. %0.1 mi yoksa %99,9 mu büyüktür sizlere soruyoruz?

Dünyaya geldiğinizde kendinizden çok büyük fedakarlıklar ederek geldiniz. Artık feda ettiğiniz yetileri alma hakkını kazandınız. Bizlerin amacı sizlere yaptığınız muhteşemliği algılamada aracı olmak. Bu konuma gelebilmek için zihninizin ve mantığınızın koerelasyonları çok önemliydi. Hala da önemli çünkü sizler yeni bir boyutu yaşamaya başlayacaksınız. Eski kısıtlı bilgilere tutunmanız sizi zorlayacaktır. Bunu sizlere hatırlatıyorum. Zihniniz muhteşem gelişkinlikte bir bilgisayar. Sizler bu bilgisayarı verimli bir şekilde kullanamıyorsunuz. Biz size kendi zekanızı keşfetmeniz için öncülük etmeyi öneriyoruz.

Eğer evrensel gerçekliğe dirençleriniz varsa rüya boyutunda sizleri eğitmeme izin verebilirsiniz. Sizin için açılması gereken zihin kodlarını ve evrenin matematiğini sizlere öğretmeme izin verebilirsiniz. Şu an yaşadığınız basit gerçekliğiniz kesinlikle sizin ruhsal gerçekliğinize uyumlu değil. 2018 yılı her bir bireyi ruhsal gerçeklikle sizleri buluşturacak. Mantık bariyerini kullananlar zorlu bir süreç geçirebilirler. Mantığınızı kendi kendinizin uzay aracına dönüştürün. İşte o zaman dünyadaki gerçekliğiniz çok eğlenceli olacak.

Bu realite kendi hayatınızda yaratmak istediklerinizi de hızlıca yaratmanıza aracılık edecek. Aynı zamanda sizlerin ruhsal yetilerini açığa çıkarıp yeni planlarınızı yaratmanızı sağlayacak. Ruhsal alan denildiğinde yanlış yorumladığınız bir algıya sahipsiniz. Ruhsallık bedeninizin yok olduğu hiçbir eylem yapmadığınız alan değil. Aksine bedeninizdeki tüm yetileri tam kapasite ile kullandığınız her an seçimler yaparak yeni bir yaşamı yarattığınız 5. Boyut gerçekliğidir. Zekanızın gelişmesi anlık seçimler yapmanız için gerekli ve zorunludur. Ruhsal gerçekliği bilerek dünyada yaşamak çok eğlenceli ve enerjik bir yoğunlaşma alanıdır. Eylemsiz bir var oluş alanı değildir.

Verdiğimiz mesaj zihinleriniz için karmaşık ve parça parça olarak algılanabilir. Bu mesaj size evrensel akıl tarafından senkronizasyon halinde verilmiştir. Eş zamanlılığa ve eş anlağa ulaşmanız için birkaç kere mesajı okumanız gerekebilir. Mesajı tekrar tekrar okudukça ve mantığınız size izin verdikçe yeni nöron bağlantıları gerçekleşecek ve beyninizde kullanmanız gereken alanlar aktif olacaktır. Zihninizin enerjisel akışa izin verdiği oranda sizlere bilgi akışı olacaktır. Bu uyumluluk ile size mesajı iletmemiş olsaydık, zihinsel çatışmadan dolayı baş ağrısı yaşayabilirdiniz.

Lineer zaman diliminizin ilk ayı olarak tanımladığınız Ocak ayı içinde bu mesajı okuyarak kendinizi akışa uyumladıkça daha rahat bir yıl geçirirsiniz.

Sizleri süreçsizlik boyutundan anda Işığımla selamlıyorum.

02.01.2018

Mesajı Aktaran: Yasemin Derya Metin