İçeriğe geç

Bilinçaltının Amerikan Programlarından Arındırılması

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 686Kelime
  • 219Görüntülenme

Bilinçaltının Amerikan Programlarından Arındırılması

Bilinçaltı programlaması ve arınması için daha önceden yazdığım iki yazı vardı. Okumak isterseniz Programlanıyoruz ve Dünya İnsanı yazılarımı okuyabilirsiniz.

Bende meditasyonlarda ya da subliminal kayıtlarda sizin izin verdiğiniz konularda bilinçaltınıza programlama yapıyorum. Bu programlamaların hepsinin amacı sizin özgür iradenizi elinize alıp; ruhsal planınızdaki ilahi seçimleri yapmanızın önündeki engellerin temizlenmesi. İnsan olduğum için idarikimin ötesinde olan varoluşa göre bunu saf bir şekilde yapabilmek adına da çalışma esnasında meleklerden, pozitif ya da aydınlık ruhsal varlıklardan yardım talep ediyorum.

Bilinçaltınızı korumaya almak için Işık Bilgelerinden ve Başmelek Cebrail’den şüphe içine düştüğünüz zamanlarda yardım alabilirsiniz.

Bizim kendi alanımızı saf tutabilmemiz için bize bunu yapan kişi, kurum ve kuruluşlara karşı tepki içinde olmamamız gerekiyor. Tepki içinde olursak bu arınmayı tam olarak gerçekleştiremeyiz ya da bilincimizi ve bilinçaltımızı kendi saf varoluş gerçekliğimizde tutamayız.

Düşüncelerimiz ve davranışlarımız bizim sorumluluğumuzda. Bundan sonra ki düşünce ve davranışlarımızın farkında olarak değiştirmemiz gerekenleri değiştirmeyi de kendi irademizle yerine getirmeliyiz. Eski davranışlarla ve düşüncelerle hayatımızda yeniyi var edemeyiz.

Arınma Çalışması

Bu çalışmayı gece yatarken ya da 1 – 2 saat uyuyacağınız bir zamanda yapın.

Kendi insan olarak yaşamımın yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum.

Bu zamana kadar kendi zeka kapasitemden vazgeçip, başka kişilerin beni yönetmesine izin verdiğim her ne varsa bütün bunları iptal ediyorum. Bunlarla bağlantılı her şeyi varoluşuma dönmemek üzere kaynağa iade ediyorum. Açılan boşlukların Yaratıcı’nın şifası ile dolmasını talep ediyorum.

İlahi Ben BEN’im bilincinde insan olarak yaşam sürmemi engelleyen Amerika Birleşik Devletlerinin bilinçaltımda yaptığı tüm programları iptal ediyorum.

İlahi gerçek olmayan Amerika Birleşik Devletleri’nin bu dünyada yaşanması gereken özgürlükler ülkesi olduğu programını bitiriyorum. 

Amerika Birleşik Devletleri aracılığıyla dünyaya yayılmış satış pazarlama politikalarının benim alanımdaki her programını yenilenmemek üzere iptal ediyorum.

Amerika Birleşik Devletleri’nin kendi ülkeme sahip çıkıp onun değerlerini yükseltmemi engelleyen sanat, bilim, teknoloji, sanayi ve ilim aracılığıyla alanıma dahil ettiği tüm bilinçaltı programlarını iptal edip geçersiz kılıyorum.

Dünya insanı olarak ekonomik ve sosyal olarak adil bir dünya düzeni mümkünken bu umudumdan vazgeçmeme neden olan Amerika Birleşik Devletlerinin görünür ve görünmez benim alanımdaki tüm bilinçaltı programlarını  bir daha yapılmamak üzere iptal edip, geçersiz kılıyorum.

Işık Bilgelerinin ve Başmelek Cebrail’in bilincimi ve bilinçaltımı benim ruhsal planıma uygun olarak akıl ve beden sağlığım yerinde olacak şekilde kolayca ve neşeyle yenilemesine izin veriyorum. Bu yeniden programlama esnasında ruhumun, yüksek benliğimin ve özışık benliğimin de şifa alanında olmasını seçiyorum. İşlem tamamlandığında Yaratıcı’nın korumasının tüm varoluşumda çok boyutlu olarak daimi aktif olmasını talep ediyorum.

Bunları okuduktan sonra gözlerinizi kapatın ve enerji akışına izin verin.

Hepimiz kendi ruhumuzun mükemmelliğini kendi seçimlerimizle bu dünyada var ederek harika bir hayat yaşayalım.

11.10.2020