İçeriğe geç

Sevgiye Kundalini Reiki Aracılığı

  • 5 yıl önce
  • 3Dakika
  • 673Kelime
  • 274Görüntülenme

Sevgiye Kundalini Reiki Aracılığı

O sadece yaşam sorumluluğunu alıp kendini dönüştürmeyi seçen güzel yürek. Uyumlama esnasında gelen algıları ona ilettim o da hem benim önerdiğim hem de kendi algısına gelen çalışmaları yaptı. Kendini hızlandırmayı seçen bir ruh olduğu için Kundalini Reiki 2 uyumlaması sonrasında bir hafta süren Serafim Melekleri ile Dünyasal Denge Çalışmasına da katılmıştı. Kalben gerçekten değişim istediği için bir çok fırsat onun yoluna çıktı. Grup çalışmalarına katılanlar kendi değişimlerini ne kadar gönülden isterlerse enerjiler hem onlar için hem de grupta olanlar için çok daha derin oluyor. Kundalini Reiki’nin hızlı dönüşüm göstergesi de oldu bu paylaşımımız. Kundalini Reiki 1 Uyumlamasını 22 Temmuz 2018 tarihinde Kundalini Reiki 3 Uyumlamasını da 3 Ağustos 2018 tarihinde yaptık. Bu geri dönüşte bugün oldu. Bakalım neler olmuş.

Ben 2010 yılında evlendim . Evlendiğim günden beri kayınvalidem ile ilgili gözle görünmeyen sorunlar yaşıyordum. Adını koyamadığım, sebebi olmayan sorunlardı bunlar. Sürekli gerginlik ve yanlış anlaşılmalar yaşıyorduk. En son temmuz ayında çok büyük bir tartışmayla aramızdaki ilişki kördüğüm oldu. Duam bu ilişkinin sevgiyle çözümlenmesiydi ama nasıl olacağı hakkında en ufak bir fikrim yoktu. O günlerde yolum Yasemin hanımla kesişti. Kendisini sürekli takip ediyordum ama aynı zamanda benim için doğru kişi olup olmadığını, kendisinin benim için fayda sağlayıp sağlayamayacağını kendi içime dönerek iç sesimi dinledim. Ve kalbimden geçirdiğim şey, “keşke bulunduğum yere yakın bir mekanda çalışma yapsalar da katılıp bizzat görsem kendisini” şeklindeydi. Bir de ne göreyim yakın bir tarihte Beylikdüzü’nde meditasyon çalışması olacağını duyurdu . Tabi ki büyük bir istekle gittim. Çalışmasına katıldım ve iç sesim “hiç tereddüt etme bu kişi hakkında” dedi. Sonrasında kendisinden kundalini reiki uyumlaması için talepte bulundum. Kundalini Reiki 123 uyumlamaları ile kayınvalidemle olan ilişkimi şifalandırma çalışmaları yaptım. Her gün kendimi ve yaşadığım sorunu dönüştürmek için çalışmalarımı yaptım. Şimdi kayınvalidem ile aram nasıl mı? Göz teması kurarak sevgiyle birbirimize bakıp iletişim kurabiliyoruz. Hissettiğim ama adını koyamadığım o buz dağı eridi gitti. Birbirimizle vakit geçirmekten korkmuyoruz. Bizi iten güç artık bizi birbirimize yaklaştırıyor.
Minnettarım;
Sisteme
Hızla dönüştüren kundalini reiki enerjisine
Kanatsız melek Yasemin Derya’ya
Ve takip etmekten korkmadığım iç sesime .✨✨

Kundalini Reiki uyumlamasını talep edenlerde enerjisel olarak kullanmayacağını hissedersem “hayatınızda gerçekten kullanacak mısınız yoksa bir şeylere daha sahip olmak istediğiniz için mi uyumlama istiyorsunuz?” Kullanmadığımız hiçbir bilgi ya da enerji bize katkı sağlamıyor. Çok susadınız dolabınızda da soğuk buz gibi bir şişe su duruyor. Suyun dolaptaki varlığını biliyorsunuz. Bilmek sizin susuzluğunuzu gideriyor mu? Suyu içmediğiniz sürece susuzluğunuz geçmez. Kundalini Reiki enerjisi de aynı şey. Ona uyumlanmış olmanız sorunu çözümlemez çözümlemek için kendinize çalışma planı oluşturup çalışma yapmanız gerekiyor. Kundalini Reiki çalışma süresi de çok kısa ve her hangi bir meditatif hale gerek olmayan çalışma. Kendinize günlük 3 – 5 dakika ayırmanız dönüşüm için yeterli. Ben kapıyı açıp yolu gösterdim o alanda yaşamayı dönüşenim seçti. Teşekkür ediyorum kendi yaşamına ve tüm var oluşa katkısı için.

20.08.2018

Yasemin Derya Metin