İçeriğe geç

Başmelek Cofiel’le İçsel Çocuk Bilişi

  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 477Kelime
  • 151Görüntülenme

Başmelek Cofiel’le İçsel Çocuk Bilişi

İçsel çocukla ilgili bir çok kaynaktan bilgiye ulaşıyoruz. Bu hafta yaptığımız grup çalışmasında yapılan paylaşımlardan biri içsel çocukla alakalıydı. İçsel olarak evet diyemediğim bilgi için rehberlik talep edeceğimi ifade etmiştim. Bu rehberlikte bana Başmelek Cofiel bilgi aktarımı yapacak. Hep birlikte içsel çocuk kavramını anlamlandıralım.

Merhaba,

Bu konuda bizden bilgi ve biliş talep ettiğin için çok teşekkür ediyoruz.

Ruhsal boyuttan size aktarılan bazı bilgileri dünyasal bilişle anlamlandırırken karmaşaya düşebiliyorsunuz.

Ruhsal mesajlarda size aktarılan içsel çocuk sizin hem yuvanın saf sevgisini kalbinizde bulundurduğunuz hem de insanlığın gerçekliğini deneyimleme başlayıp bilinç düzeyinde bilgilere sahip olduğunuz zaman diliminden bahsedilir. Bu zaman dilimi 6-12 yaş arasındaki sizin geçmiş parçanızdır.

İçsel çocuğa yönlendirilmenizin sebebi o zaman diliminde yaşadıklarınız her ne olursa olsun yuvanın saf sevgisinin gücünün hala sizinle olduğu zaman dilimidir. Tüm yaralarını o sevgi siz izin verirseniz şifalandırır.

Çocuk saflığı ile olgun zihin birleştiği zaman yaşamınızda her şeyi dönüştürebilirsiniz.

İçsel çocuk sizin yuvaya ulaşmadaki rehberiniz ve yol göstericinizdir.

İçsel çocuğunuzu sık sık ziyaret ettiğinizde yaşam boyunca dışarıdan beklediğiniz her şeye zaten sahip olduğunuzu fark edersiniz. Arayışınızı sonlandırmak için kendi içsel çocuğunuzla buluşun. Onun size öğretmen olmasına izin verin.

İçsel çocuğunuzla nasıl iletişim kuracağınızı bilmiyorsanız 6-12 yaşındaki varsa kendi çocuğunuzla yoksa yakın çevrenizdeki çocuklarla iletişime geçin. Onların size olan tepkilerinin ya da tavırlarının büyük bir kısmı sizin içsel çocuğunuzun tepkileridir. Bu iletişim sizin kendinizi fark etmenize yardımcı olabilir.

İçsel çocuğunuz ve sizin cinsiyetinin aynı olması gerekir. Dünyaya doğduğunuz cinsiyet ile aynı cinsiyette olmalısınız. Eğer cinsiyetiniz karışıksa o konuyu şifalandırmalısınız.

Benimle çalışmayı arzu ederseniz şu çalışmayı birlikte yapabiliriz “Başmelek Cofiel içsel çocuğumla zıt cinsiyette olmayı her ne zaman seçtiysem, lütfen o andan itibaren her şeyi şifalandır” niyetini yapın ve gözlerinizi kapatın. Bu niyet sonrası arzu ederseniz uyuyabilirsiniz.

Kendi içinize dönüp içsel çocuğunuzu doğduğunuz zaman ki cinsiyetinizle görene kadar bu çalışmayı tekrarlamanız sizin için daha uygun olur.

Bilgilerinizin berraklaşması ve içsel çocuğunuzla ilişkinizin uyumlu hale gelmesi için benden her zaman rehberlik talep edebilirsiniz.

Hepimize ışık olması dileklerimle…

07.04.2019