İçeriğe geç

Işık Nefesi

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 740Kelime
  • 179Görüntülenme
Işık Nefesi
 
Yeşil ışık: İlahi şifa enerjisinin ışık formu
 
Gümüş ışık: Solunum sisteminde var olan her türlü bakteri ve virüsü fiziksel bedenden temizleyecek enerjinin ışık formu
 
Altın ışık: Işık bedene dönüşümü sağlayan enerjinin ışık formu
 
Gözlerinizi kapatın. Şimdi bir adım ilerinizde yeşil, gümüş ve altın enerjiden oluşan bir ışık küresi görün. Bu ışık küresinin içine girin.
 
“Aldığım her nefes bedenimi şifalandırıyor; verdiğim her nefes fiziksel bedenimdeki toksik maddeleri bedenimin dışına atıyor. Yeşil, gümüş ve altın enerji verdiğim nefesi hemen dönüştürüyor. Her aldığım nefes saf enerji.” Cümlelerini söyleyin.
 
Nefesini kendi hızına bırakıp bu ışığı rahat soluyuncaya kadar istediğiniz şekilde nefes alıp verin.
 
Artık kendinizi bu nefesin içinde rahat hissettiğinizde 3 kere nefesi yavaş yavaş burnunuzdan alıp burnunuzdan verin, nefesi alırken sadece göğsünüz şişip insin. 3 kere ağzınızdan alıp ağzınızdan verin. Ağızdan aldığınız nefeste tüm diyaframınız şişirip derin nefes alıp verin.
 
Yeniden 3 kere nefesi yavaş yavaş burnunuzdan alıp burnunuzdan verin, nefesi alırken sadece göğsünüz şişip insin. 3 kere ağzınızdan alıp ağzınızdan verin. Ağızdan aldığınız nefeste tüm diyaframınızı şişirip derin nefes alıp verin.
 
3. ve son kez 3 kere nefesi yavaş yavaş burnunuzdan alıp burnunuzdan verin, nefesi alırken sadece göğsünüz şişip insin. 3 kere ağzınızdan alıp ağzınızdan verin. Ağızdan aldığınız nefeste tüm diyaframınız şişip derin nefes alıp verin.
 
Şimdi yeniden nefesi kendi ritminde takip edin. Ağızdan ya da burundan nasıl rahat nefes alıp veriyorsanız o şekilde nefes alıp verin. Nefesi izleyin. Bu esnada akciğerinizdeki bütün hücrelerin ışık tarafından şifalandığını görün ya da hissedin. Sonra bu ışık akciğerlerinizde tüm alyuvarlarınıza dolsun ve kanınız bu enerjiyi tüm hücrelerinize taşısın.
 
Aşağıda belirtilen süre bitince kürenin içinden çıkıp gözünüzü açın.
 
Bu çalışmayı ilk çalıştığınız hafta her gün 3 dakika, ikinci hafta 5 dakika ve üçüncü hafta 7 dakika yapın. Bu süreler maksimum sürelerdir. Güçlü enerji olduğu için baş ağrısı baş dönmesi yapabilir. Boğazda ilk anda yumru ya da yanma hissedebilirsiniz. Bunlar vücudun verebileceği normal tepkilerdir. Arındıkça fiziksel bedenin tepkileri azalacaktır. Arka arkaya 21 gün yapmak etkili bir temizlik sağlayacaktır.
 
Bu çalışmayı sigara içen, tozlu ve kimyasal ortamlarda çalışanlar, geçmişte akciğer rahatsızlığı geçirmiş herkes uyguladığında var olan hasarların hepsini şifalandıracak bir çalışmadır.
 
Bu çalışma akciğerimin benden istediği bir çalışma oldu. Çocukken sık sık solunum yolları enfeksiyonu geçirirdim. Daha sonra 10 yıl kimya fabrikalarında üretim bölümünde çalıştım ve ne kadar koruyucu ekipman kullansam da kimyasala maruz kaldım. Çalıştığım dönemde bronşit rahatsızlığı geçirdim ve bu durumu çok önemsemedim. Daha önceleri organlarıma teşekkür ediyordum; onlarla sadece fiziksel hastalık varsa konuşuyordum. Bugün ise organlarımı dinledim. Çalıştığım sektörde değişimi seçtiğim için teşekkür etti organlarım. Akciğerim ‘daha fazla ışık nefesi almalısın’ dedi. Çalışma aradım ışık nefesi adı altında bir çalışma bulamadım. Ben de akciğerime nasıl bir çalışma yapmam gerektiğini sordum. Yukarıdaki çalışmayı bana sundu. Yapan herkese şifa olsun.
 
13.06.2016