İçeriğe geç

Her Birimiz Mucizeyiz

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 691Kelime
  • 147Görüntülenme

Her Birimiz Mucizeyiz

Sizlerle kendi yaşam yolumun bir kısmını paylaşıp yaşamınızı fark edip evrenin size sunduğu hediyeleri fark etmeniz için yazmam gerektiği bu sabah içime doğdu.

Ruhum yaşam yolumda direksiyonu eline almaya 2009 yılında karar verdi. Öncesinde yaşamın çeşitli alanlarında yürümem ve deneyim kazanmam için beni serbest bırakmış. 2009 sonrasında dünyaya gelişimin asıl amacını gerçekkleştirmem için yeni senaryolar ortaya koymuş.

Bu senaryolar gereği farklı olan kitaplar, bilgiler, eğitimlerle beni rolüme hazırlamaya başladı. Ruhum sadece dünya planındaki bilgi ve enerjilerle çalışmayı planlamıyormuş. Evrensel bir insan olmaya beni hazırlıyormuş. Hala zihinsel olan tarafım bunları kabul edemedi. Evrensel sunulan bilgi ve enerjileri ilk başta reddettim.

2011 Aralık ayında Şirince ve Meryem Anaya giderek kendime üç günlük kamp oluşturup 2012’ye orada girmeyi zihnim planladı. Meryem Ana ziyaretimi gerçekleştirdikten sonra akşam odama gelip meditasyon yaparken Meryem Ana enerjisel formda yanıma geldi ve şifa enerjisine beni uyumladı. Aldığım bilgiler içinde şifa enerjisini kullanabilmen için bir masterden uyumlama almam gerektiği bilgisine kendimi çok odaklamıştım. Bu sebeple Meryem Ananın uyumladığı enerji ile çalışma yapamayacağıma inanıyordum. Bu süreç sonrasında kendim için uygun olduğunu hissettiğim bir kaç uyumlama aldım. Sonra enerji çalışmaları yapmaya başladım.

Bu benim kendi önüme koyduğum bir engeldi. Kendimi evrensel enerji ile ve bilgi ile beslemeyi geciktirdim. 2015 yılına kadar kendi içimdeki gücün farkında değildim. Yine ruhum beni zihnimin planından özgürleştirmeye çalışıyordu. 2014 yılı sonunda sürekli ışık hızında yükselmeye, değişip dönüşmeye niyet ediyordum. Yaklaşık 5 ay sonra bu niyetim gerçek oldu. Evrensel var oluşun daha önce okumadığım bir çok bilgisine ve enerjisine ulaşmaya başladım.

Burada dikkat etmeniz gereken çok önemli bir detay var çeşitli tekamül yolları var. Bunlarla ilgili daha önce bilgi paylaştım. İlk olarak tekamül yolumun seçimini yaptım. Başlangıçta pozitif tekamül yolunda yol almayı seçtim. Seçim sonrasında niyetim pozitif tekamül yolunda olan insanların, varlıkların, bilgilerin ve enerjilerin bana ulaşmasına iznim var, diğerlerine iznim yok dedim. Bu doğrultuda varlıklarla ve bilgilerle yolum kesişti. Enerjim yükseldikçe artık seçimlerim ve evrensel plan beni uygun görmesi ile aydınlık tekamül yolunda ilerlemeye başladım. Şu an niyetim sadece aydınlık tekamül yolunda olan bilgilerin, varlıkların ve enerjilerin bana ulaşmasına iznim var, diğerlerinin bana ulaşmasına iznim yok diyorum. Özgür irade yasası gereği siz neyi seçerseniz o varlıklar ya da insanlar ile bir araya gelirsiniz. Hayatınızda ruhsal seçim yolunuza hizmet etmeyen insanlar ya da durumlar olduğunu düşünüyorsanız bu da daha önceden yaptığınız ucu açık niyetlerden kaynaklanmaktadır.

Önce yolunuzu belirleyin sonra niyetlerinizi yenileyin.

Sistemin bana sunduğu bilgi ve enerjiler sadece bana özgü değil hepimiz aynı kaynak ile besleniyoruz ben sadece seçimlerimi net yaptım. Lütfen sizlerde almış olduğunuz öğretilerden ve eğitim/uyumlanma aldığınız kişilerin enerjilerinden ve bilinçlerinden özgürleşmeyi seçin. Seçiminizi yapın ki biz hep birlikte evrensel insan olmaya doğru yol alalım.

Bana verilen bilgiler içinde insanlık olarak kavram karmaşası içinde olduğumuz bilgisi iletilmişti. Tekamül tanımlamamız da bunlardan biriymiş. Bizler evrensel olarak var olan her bilgiyi biliyormuşuz. Bu dünya planına bedenlenip tekamülü seçme sebebimiz bildiğimiz bilgilerle olmayı deneyimlemeye gelmişiz. Tekamül ruhsal gelişim ya da yükseliş değil, sahip olduğumuz evrensel bilgileri eyleme dökerek o bilgiyi olma halimizmiş.

Hepimizi seviyorum. Özünüzün ışığını lütfen fark edin.

09.01.2017
Yasemin Derya Metin