İçeriğe geç

Serafim Melekleriyle Dönüşüm Çalışması

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 323Kelime
  • 210Görüntülenme

Serafim Melekleriyle Dönüşüm Çalışması

Serafim Melekleri güçlü enerjisi olan melek grubu. Dünyanın ve insanlığın frekansının yükselmesi ile dünya planına daha çok enerjisel yardım yapabiliyorlar.

Her birimiz yaşamımızın çeşitli alanlarının değişimi için dualar, niyetler, istekler ve çeşitli kuantum yaratım çalışmaları yapıyoruz. Bunların bir kısmı çok hızlı dünya realitemizde gerçekliğimiz oluyor bir kısmı da ne yaparsak yapalım gerçekleşmiyor.

Burada bizlerin ruhsal planı ve var oluş planı ile uyumlu olan yaşamımızda sevgi odağında olan hayallerimizin gerçeklik olması için yapacağımız bir çalışma.

Çalışmayı üç gece üst üste yapacağız. “Niyetimin gerçekleşmesi için bana rehberlik edecek Serafim Meleği lütfen şu an benimle ol” niyetini yapın ve gözlerinizi kapatıp, olmasını istediğiniz hayalinizi canlandırın. O resmin içine girin. Hayalinizdeki detaylara dokunun ve onları hissedin. Elde ettiğiniz mutluluk duygusunu tüm hücrelerinizde hissedin. Yüzünüzde bu memnuniyetin gülümsemesi belirsin. Sonra gözlerinizi açıp; “Bana rehberlik eden sevgili Serafim Meleği lütfen bu hayalime ilahi olarak ulaşmamı engelleyen her şeyi Yüce Yaratıcı’nın izni ile dönüştür. Düşüncelerimi mucize inancına dönüştür. Yaptığın tüm yardımlar için teşekkür ediyorum.” Üç gece aynı çalışmayı yapın. Mucize yaşamınızda var olsun ∞