İçeriğe geç

Teşekkür Ederim 2018

  • 5 yıl önce
  • 4Dakika
  • 872Kelime
  • 60Görüntülenme
@Cenk Ertekin

Teşekkür Ederim 2018

2018 yılı kendimi ve evrenin bana yardımlarını gördüğüm bir yıl oldu.

Hayatımın önceki yılları da benim için çok değerli. O yıllarda yaşadığım her şey benim bu yıldaki beni ortaya çıkarmama aracılık ettiler.

Niyetlerimde ne kadar kendim için istesem de her zaman insanların yaşamlarının daha mutlu olması için isteklerde bulunurum. Bu isteklerimin gelişmesi için insanlara bana gelenleri aktarıyor olmak beni çok mutlu ediyor.

Meditasyonları sizlere yaptırırken zihnimde bir program yok. Geleni sizlere aktarıyorum. Meditasyon esnasında ben enerji boyutunu algıladığım için zihnen söylediklerimin ne olduğunun farkında değilim. Gün geliyor kaydettiğim meditasyonları dinlerken oradaki sözlerin enerjisini de algılıyorum. Her meditasyondan sonra o meditasyona enerjilerini dahil eden tüm ışık varlıklara hayran oluyorum. Bu güzel alana aracı olduğum için de çok mutlu oluyorum.

Doğal psişik yeteneği olmayan bir insan gerçekten kalben isterse ve bunun için yaşamını değiştirirse her şeyin tamamen tersine döndüğünün bir kanıtıyım ben. Kendi gelişimimin her zaman farkındaydım. Özellikle Youtube videoları kendimin adım adım değişimini bana gösteriyor. Her çalışma bir diğerinden farklı boyuta taşıyor. Burada mutlu olduğum nokta bireysel tekamülüm değil. Daha çok insanın kendi içindeki rehbere ulaşması niyetimin enerjilerle de destekleniyor olması. 

İnsanlığın ruhuna ait olmayan alanları fark etmesine ve onlardan arınmasına aracı olmak kelimelere sığmayacak bir mutluluk.

Bildiğim yöntemleri kendi hayatımı mükemmel hale getirmeye odaklamayıp, insanların hayatını mükemmel hale getirmeye odaklayınca enerjilerde çok daha geniş alana etki ediyor. Kendi hayatımda akışta daha mükemmel hale evriliyor.

Bu yıl bütüne hizmetin kişiye katkısını çok daha net bir şekilde anladım.

Dünyada yaşamamın var oluştaki diğer ruhlardan büyük bir ayrıcalık olduğunu öğrendim. Dünyaya gelebilmek için çaba sarf edip, ancak dünyaya girişleri reddedilen varlıklar olduğunu öğrendiğimde çok şaşırmıştım. Ben bu gezegende yaşama hakkı elde edebilmiş ayrıcalıklı ruhlardandım. Ne mutlu bana. Dünya ve Gaia beni kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Yaptığımız grup çalışmalarında katılımcıların her biri aracılığıyla kolektif karmaları temizleyip ışık olmayan alanları kapatarak insanlığın ışığının artışına aracı olmak da çok harika bir his.

Bazen insan olan tarafımla üzücü deneyimler yaşadığım zaman dilimleri oldu. Bu zamandaki çalışma yaptığım insanlar benim insanı tanımama aracılık ettiler. Hala insan egosunu tam olarak tanıyamadım. Ancak insan egosu ile işbirliği yapma temelini bu yıl attık. 

Benim için 2018’in bana en büyük katkısı var oluştaki en karanlık parçaya bile gerçekten saygı duyduğumda onun da bana saygı duymasını görmekti. Her hangi bir etiketleme yapmayıp, onu değiştirmeden seni olduğun halinle kabul ediyorum demek karanlığı saldırganlıktan alıkoyuyor.

Işığı bilmeyen karanlığa, ışığı tanımlayıp onun da dilerse bu alana geçiş yapacağını sunmak hiçbir şeyle savaşmadan yol almak da öğrenimlerimden.

Sevginin kaynaktaki değerini anlamak ve onun var oluşa olan armağanını fark etmiş olmak mutluluk üstü bir his.

Aşk bu yola girdiğimden beri hücrelerimin içinde olan güzel armağanlarımdan biri. Bu yıl açığa çıkan bilgilerden kaos ve aşk boyutu neyin ne olduğunu tanımlamamda ve anlamamda çok büyük aracı oldu. Aşk boyutunun gerçekliğinin minik bir alanını görmüş olmak bile çok güzel. Aşk boyutunun alanını daha genişletebilmem için insanlardaki aşka ait olmayan duygu, düşünce, his ve inançları temizlemem gerekiyor. Eskiden böyle bir görev açığa çıktığında benden imkansızı istiyor rehberlerim derdim. Ancak artık çok iyi biliyorum. Bunu çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmem için çok fazla ışık varlık ve değişim isteyen insanlarla bir araya geleceğim.

Var oluş çok mükemmel.

2018’de hayatıma yeni bir pencere ve alan açan kendime, tüm insanlara, hayvanlara, bitkilere, ruhsal ışık rehberlerime, enerji bedenli tüm varlıklara, Dünyaya, evrene çok teşekkür ediyorum. Siz olmasaydınız ben olmazdım.

Tüm var oluşu yaratan Yüceler Yücesi Yaratıcı’ya minnettarım. 

Bu planın içinde olmak beni hem çok mutlu ediyor hem de çok onurlandırıyor. İyi ki bu dünyaya gelmişim ve hayatımda olan her canlıyı iyi ki hayatıma dahil etmişim.

2018 yorucu ancak açılımları harika bir yıl oldu. Her armağanın için çok teşekkür ediyorum 2018.

29.12.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: