İçeriğe geç

Kahkaha Şifası

Spread the love
  • 4 yıl önce
  • 4Dakika
  • 970Kelime
  • 163Görüntülenme

Kahkaha Şifası

35 yıl boyunca empat olduğumun farkında olmadan yaşam sürdüm. Bu da sürekli duygusal değişim yaşama anlamına geliyordu. Görünen hiç bir sebep yokken mutsuz olduğum için sık sık suratım asılıyordu. Bu hem benim için hem de ailem için zor bir süreçti.

Ruhsal çalışmalara başladıkça şükürler olsun, her şey yaşamımdan ayrılmaya başladı. Sürekli kendi dengemi bulmaya çalıştığım 2010 yılı sonrası arayış içindeyken kahkaha yogasına mı gitsem acaba diye onu araştırmıştım, gitmeye fırsatım olmamıştı. Aslında ruhum içimdeki neşeyi herhangi bir yöntemle ortaya çıkarmamı istemediği için beni o alandan uzak tutmuştu. Belli ki bana hizmet etmeyecekti.

Yaptığım her bir çalışma benim içimdeki bene ulaştırdı. Bana iyi gelen dönüşüm sağlayan çalışmaların bir çoğu ruhsal bağlantımın çok güçlü olmadığı zamanlarda da kendi kendime yaptığım çalışmalardı.

En son verilen şu çalışma sonrası enerji alanımdaki duygusal dengesizlik minimuma indi ve neşeli Yasemin ortaya çıktı. Bu konu ile ilgili Başmelek Raguel’in de verdiği mesajı okumak isterseniz o da burada

Yaptığım tüm duygu çalışmalarının büyük çoğunluğunu kendim için yapmışım. Youtube’daki duygu çalışmaları listesi de burada.

Tüm bunlar beni hafifletti. Tabi içimdeki neşenin ortaya çıkmasında Fıstık’ın da rolü büyük. O sürekli eğlenecek dans edecek bir şeyler buluyordu. Küçücük kağıt parçası onun çılgınca eğlenmesi için yeterliydi. Eğlenmek bu kadar kolayken ben yaşam içinde doğal halimden zorla kendimi uzaklaştırmıştım.

Uzun zamandan beri şükür neşem yerinde. Dün akşam otururken iç sesim “kahkahanı temizle” diye mesaj verip kenara çekildi. Ne olduğunu anlamasam da “kahkamın arınması” Pırlanta Reiki diye çalışma yapmaya başladım. Enerji akışı olurken, kahkahamın üzerinde hala kolektif bilinçten gelmiş bir sürü karanlık enerji olduğunu fark edince şaşırdım. 16 Mart’ta yaptığım Neşe Enerjisi Uyumlamasında bu alanın temizlendiğini sanmıştım. Ama temizlenememişti. Aldığım mesaj da şu oldu “kahkaha frekans olarak yüksek bir frekans barındırıyor. Kahkaha attığın zamanlarda alanına dahil olan karanlığın frekansı görünmez olabiliyor. Bu da kahkahanın içinde karanlığın bulunmasına neden oluyor. Eğer kollektif olarak çok gülen bol kahkaha atan bir toplum olsanız kahkaha enerjisi kendi kendini arındırabilir.”

Bu mesaj sonrası iş yerinde kullandığımız su arıtma cihazının çalışmasını hatırladım. Suyun hep sıfır sertlikte kalabilmesi için cihaza ters yıkama yaptırıp, üzerine topladığı iyonları sistemden temizliyorduk. Sadece kahkaha için değildi aslında bu verilen mesaj toplumsal alandan gelen bilincin bizim alanımızdaki tortularını temizlemek için ters yıkama yapmamız gerekiyor.

Kahkahanın Yaşamdaki Faydaları

Kendi yaşamıma kahkaha dahil olduktan sonra olanları kısaca yazacağım.

Yaptığınız her şeyi kabullenebilecek güç sizinle oluyor.

Toplumsal duyarlılığınız toplumu şifalandırma bilinci ile ortaya çıkıyor.

Daha sağlıklı oluyorsunuz: Vücudun daha çabuk hastalanmasına neden olan hormonlarınız azaldığı için doğal bağışıklığınız güçleniyor. 2003 yılına kadar çok sık hastalanırdım. 2015 sonrası nadiren hastalanıyorum bu süreçte 2-3 günde geçmiş oluyor.

Umutsuzluk içinde olan insanlara rol model olarak onlara yaşam koşulları ne olursa olsun umutlu ve mutlu olmanın mümkün olduğunu fark ettiriyorsunuz.

Kendinizle kalmaktan da diğer insanlarla birlikte olmak kadar keyif alıyorsunuz.

Hayatta her şeyin mümkün olabileceğini deneyimliyorsunuz.

Zorluklar kendiliğinden kolaylaşıyor.

Kahkahanın Arındırılması

Bunu herkesin yapabilmesi için Başmelek Haniel’le yapacağınız bir çalışma olarak yazıyorum.

“Başmelek Haniel lütfen şimdi benimle ol.

Kollektif bilinçten benim kahkahamın içine gizlenmiş ya da dahil olmuş karanlığı kahkahamdan arındır.

Tek başıma ya da topluluk içindeyken kahkaha atarken güvenli hissetmemi engelleyen benden kaynaklı ve insanlardan kaynaklı her şeyi alanımdan temizle.

Kahkaha attığımda etkileşimde olduğum insanların bunu saygısızlık ya da hafiflik olarak yorumlamalarına neden olabilecek her şeyi alanımdan arındır.

Kahkahanın çocuksu saflığını her kahkahamda alanımda aktif hale getir.

Kahkahamın sesinin ve kahkaha attığım fotoğraflarımın hepsi duyana ve görene şifa olsun. İlahi izinli olduğum kadarıyla attığım her kahkaha ile kolektif bilinç arınsın ve saflaşsın.

Kendime kahkaha atmak için sebep olması gerektiğine dair oluşturduğum illüzyonları alanımdan temizle.

Özgürce kahkaha atma iznini artık kendime veriyorum. Bu izinle bağlantılı her alanımı lütfen şifalandır.

Her çalışmada olduğu gibi bu çalışmanın da sizin alanınızdaki şifa zamanı tamamen size bağlı. İçinizden kahkaha atmak geldiği zamanlarda özgürce kahkaha atıncaya kadar bu niyeti okuyabilirsiniz ya da ses kaydı yapıp dinleyebilirsiniz.

18.03.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰

Etiketler: