İçeriğe geç

Aile Bireylerinizin Hastalık Deneyimin Sizdeki Alanının Arındırılması

  • Şifa
Spread the love
  • 1 sene önce
  • 4Dakika
  • 908Kelime
  • 204Görüntülenme

Aile Bireylerinizin Hastalık Deneyimin Sizdeki Alanının Arındırılması

Canlı yayınlarımızın birinde aile bireylerimizin yaşadığı sağlık sorununda kendi alanımızı arındırma için yazı yazacağıma söz vermiştim. İşte o yazı bugün ortaya çıkmaya karar verdi.

Hastalık artık insanlığın özgürleşip, öğretisini insanlık için tamamlamış bir program. Bu programın hepimizin hayatından çıkabilmesi için onu sevgi ile uğurlamamız gerekiyor. Biz sevgi ile uğurlamayı yaptıkça hastalıkta bizimle savaşmayı bırakıp, varoluştaki kendi alanına çekilebilecek.

Bu yazıda aile bireylerinizden olan herhangi bir insanın bu hastalığı deneyimleme nedeninin sizin tarafınızdaki alanı arındırılacak. Lütfen sevdiklerinizi istemiyorsa enerji çalışması, meditasyon, olumlama yapmaya zorlamayın sadece siz kendi tarafınızı arındırın.

Aile bireyinizin yaşadığı akut ya da kronik sağlık sorununu kabule geçip, aile bireyinize karşı onun seçimi ne olursa olsun sorumluluğunuzu yüzde yüz alarak sevgiyle yaşamınızı sürdürmeye başlayıncaya kadar tekrarlayın. Dilerseniz ses kaydı yapıp, dinleyebilirsiniz.

Hastalığı deneyimleyen bir kaç aile bireyiniz varsa her biri için tek tek yapın.

Arınma Çalışması

Kendimi Yaratıcı’nın merhamet, şefkat ve sevgi dolu ilahi şifasına açıyorum.

(Hastalık deneyimi yaşayan aile bireyinizin adı soyadı)‘nin şu an yaşadığı sağlık sorununu yaşamasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Varoluşumda bu hastalık deneyimi ile ilgili sorumlu ve bağlı olduğum tüm alanları Yaratıcı’nın izni ile ilahi şifaya açıyorum.

(Hastalık deneyimi yaşayan aile bireyinizin adı soyadı)‘nin yaşadığı sağlık sorununa benim onun varoluşuna yönlendirdiğim bu hastalığı tetikleyen sebep olduğum sevgi frekansının altındaki her şeyi ilahi yasalara göre onun ve benim alanımdan alıp, hepsini Yaratıcı’ya teslim ediyorum.

Aklımın erdiği andan şu ana kadar hatırladığım ve hatırlamadığım … (Hastalık deneyimi yaşayan aile bireyinizin adı soyadı)‘ne karşı yaptığım suçlamaların, yargılamaların ve etiketlemelerin hepsini onun alanından alıp, her şeyi Yaratıcı’ya teslim ediyorum. Bu davranışı sergileme nedenim için … (Hastalık deneyimi yaşayan aile bireyinizin adı soyadı)‘den özür diliyorum.

(Hastalık deneyimi yaşayan aile bireyinizin adı soyadı)’nin yaşadığı bu hastalığa ait ona yönlendirdiğim tüm bilinçleri alanından alıp, Yaratıcı’ya teslim ediyorum.

(Hastalık deneyimi yaşayan aile bireyinizin adı soyadı)‘nin yaşadığı … (hastalığın adı) hastalığının kollektif bilinçte var olan alanına yönlendirdiğim bu programın insanlık planında var olmasına ve kalıcı olmasına neden olan farkında olduğum olmadığım tüm bilinçleri kollektif bilinçten alıp, her şeyi Yaratıcı’ya teslim ediyorum.

(Hastalık deneyimi yaşayan aile bireyinizin adı soyadı) iyileşme sürecini daha konforlu ve içsel olarak daha mutlu deneyimlemeyi hak ediyorsa, bunu Yüce Yaratıcı’dan talep ediyorum. … (Hastalık deneyimi yaşayan aile bireyinizin adı soyadı)‘nin hak ettiği mucizeleri hayatımıza dahil etmesi için Yaratıcı’dan yardım talep ediyorum.

(Hastalık deneyimi yaşayan aile bireyinizin adı soyadı)‘nin yaşadığı sağlık sorunu modern tıp ve alternatif tıp çekişmesi nedeniyle oluyorsa, bu alana izinli olduğum Birlik Şifasını yönlendiriyorum. … (Hastalık deneyimi yaşayan aile bireyinizin adı soyadı)‘ni tedavi sürecinde onu, onun ruhsal planına uygun şifacı hekim ve Hak katındaki gerçek şifacılarla karşılaştırması için Yaratıcı’dan yardım talep ediyorum.

(Hastalık deneyimi yaşayan aile bireyinizin adı soyadı)‘nin yaşadığı hastalık deneyimine neden olan ilahi oyun ile uyumsuz oyun ve illüzyon programları varsa bunların hepsinin iptal edilmesini Yaratıcı’dan talep ediyorum.

(Hastalık deneyimi yaşayan aile bireyinizin adı soyadı)‘nin iyileşme sürecinde ona karşı Yaratıcı katında olması gereken merhamet, şefkat, sevgi, sabır ve güç ile destek olabilmem için Yaratıcı’dan Yardım talep ediyorum.

(Hastalık deneyimi yaşayan aile bireyinizin adı soyadı)‘nin yaşadığı hastalık deneyiminde düşüncede dahi olsa anlık isyana geçtiysem bunun için tövbe ediyor, Yaratıcı’dan bağışlanma talep ediyorum.

(Hastalık deneyimi yaşayan aile bireyinizin adı soyadı)‘nin yaşadığı hastalığın ilahi hikmetini idrak etmem ilahi olarak uygunsa bunu idrak etmeyi seçiyorum.

Ailece daha sağlıklı günlerle tekâmül etmemiz uygunsa kendi talep etme hakkım olan şifa varsa bunu Yaratıcı’dan bizim için talep ediyorum. 

İnsan sorumluluğumun ötesindeki her şeyle birlikte kendimi ve tüm aile bireylerimi Yaratıcı’ya teslim ediyorum.

03.08.2022

Etiketler: