İçeriğe geç

AŞKın Varlığı

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 342Kelime
  • 179Görüntülenme

AŞKın Varlığı

Sevgili insan kardeşlerimiz sizleri AŞK ile selamlıyoruz.
 
Biz Andromeda Galaksisinden geliyoruz. Galaksimizde çok çeşitli hizmet grupları bulunmaktadır. Biz arınıp yükselişin yolunda yardım isteyen varlıklara bulundukları boyut ve gezegen planına uygun olarak onlara yol gösterir rehberlik ederiz.
 
Sizin bulunduğunuz boyut ve Dünya Gezegeni planında size bahşedilmiş ruhunuzun ışığını artıracak ve benliğinizi arındıracak en güçlü araç AŞK halidir. Evrensel gerçeklikte yaratılmış olan AŞK halinde kalış süreniz sizin dünya zaman diliminde dakikayı bile tamamlayamaz. Bu süre bile sizlere büyük katkı sağlar.
 
Bahsettiğimiz aşk beşeri aşktır. Beşeri aşk size Yaratıcının gönül aynasında kendinizi görmenizi sağlar. Kendinden sakladığınız gerçek yüzünüzü size gösterir. Aşkın demirin potada eriyip içindeki safsızlıklardan arınmasına yardımcı olduğu gibi sizi kendi benliğinizde eritip hayvani duygularınızı ve kamil insan olmaktan sizi ayıran insan özelliklerinizi sizden uzaklaştırmasına izin verin. Aşk size bahşedilmiş armağandır. Bu armağanı kullanmak ancak korkularınızın engelini kaldırmakla gerçekleşir.
 
Sen gördüğün sen değilsin, bırak aşk seni ortaya çıkarsın.
 
Ruhsal olarak dengede kalmak için AŞKtan uzak durmayı seçenleriniz var. Bilseniz ki o dengesizlik içine girdiğinizde ruhunuza ne büyük katkı sağladığınızı AŞKsız nefes almak istemezsiniz.
 
 
Bizler bu armağanı size hatırlatmak için geldik. Mevlana’nın size hatırlattığı gibi. Aşkla öl ki diri kalasın.
 
Hatırla AŞKın seni yakıp arındırması için bu boyut yaratılırken, onun var oluşunu sen istedin.
 
Sizleri AŞKla selamlıyoruz.
 
13.10.2016
 
Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin
Etiketler: