İçeriğe geç

Size Ait Maddi Şeylerin Enerjisinin Arındırılması

  • 2 yıl önce
  • 8Dakika
  • 2146Kelime
  • 627Görüntülenme

Size Ait Maddi Şeylerin Enerjisinin Arındırılması

Canlı ve cansız her şeyin bir bilinci var ve her şey tekamül ediyor. Cansız olan nesnelerin tekamül yolculuğu eğer alınıp satılabilen bir nesne ise bu o zaman sahibinin tekamül yolu onun tekamül yolu olmuş oluyor. Bu nedenle bizim hayatımıza satın alarak dahil ettiğimiz ve bize hediye olarak gelmiş her şeyin vebali bizde. Bu nedenle sahip olduklarımızın bizimle olduğu sürece sorumluluğunu almalıyız. Eğer ilahi olarak bizden ayrılması gerekiyorsa da ona teşekkür edip, üzerindeki bize ait enerjileri arındırıp, koşulsuz sevgi enerjisi ile onu sarıp sarmalayıp onun tekamülünü bizden daha kolay yükseltecek insanla buluşmasına niyet ederek onu uğurlamalıyız.

Ben bu bilgiye sahip değilken, sahip olduklarıma oldukça saygısız davranıp, onun tekamülünü umursamadan bazılarını attım, bazılarını da başkalarına verdim. Gitmek isteyip istememesini çok umursamadım. Bu yazı hem benden ayrılmış her şeyi sevgi ile onurlandırmak, şu an benimle olan ve bundan sonra benimle olacak her şeyi de sevgi ile onurlandırmaya da aracılık etmiş olacak.

Bu yazının ortaya çıkma nedeni aslında tüketim toplumu illüzyonu içinde bize empoze edilmiş çoğumuzun da kuzu kuzu kabul ettiğimiz eski ve yeni illüzyonu oldu.

Herhangi bir eşya kullanılabiliyorsa ne zaman alındığının hiç önemi olmadan onu kullanın. Moda kavramı da yine tüketim toplumu bireylerine sunulmuş koca bir yalan olduğu için ne giysinizi ne de eşyalarınızı modası geçmiş diye atmayın ya da birilerine vermeyin.

Hepsinin enerjisini yeni olandan daha saf bir enerji ile değiştirebilirsiniz.

Yeni dediğiniz eşyaların üzerinde de bin bir türlü enerji var. Bir ürün doğal ürünse tarlaya ekildiği andan sizin evinize gelinceye kadar, fabrikasyon ise fabrikada ilk yapılmaya başladığı andan sizin evinize gelinceye kadar etkileşime girdiği bütün insanların tüm enerjilerini üzerine toplamış oluyor. İşinden memnun insan sayısı çok nadir olduğuna göre şikayet, küfür, lanet, beddua, dedikodu enerjileri ile doldurulmuş bol çöp enerjili ürün ya da ürünler satın alıyorsunuz. Bu kadar çöp enerji ile güle güle kullanmak ne mümkün. 

Evinizdeki eşyaları kendi sevginizle sarıp sarmalayın ve ruhunuzun bilgeliği ile evinizi dekore edin ve kendinizi giydirin.

Bu çalışmada size ait olan iğne veya iplik gibi fiyatı en ucuz nesneden başlayıp, en büyük araba, ev, tarla gibi en fiyatı en pahalı nesneye kadar her şey için bu çalışmaları yapacağız.

Haydi şimdi arınmaya başlayalım.

Sizin Frekansınızın Sevgi Enerjisi ile Uyumlanıp, Arınması

“Şu an benim frekansıma uygun Allah’ın uygun gördüğü sevgi şifacılarını alanıma davet ediyorum. Sevgi şifacılarının fiziksel bedenimde ve alanımda bulunan sevgi olmayan her şeyi sağlıklı, kolay ve neşeli bir şekilde benden arındırmasını talep ediyorum.

Sevgi şifacılarının beden ve yaşam frekansıma uygun olarak tüm hücrelerimde sevgi frekansını aktive etmesini talep ediyorum.”

Bu niyeti yaptıktan sonra bir yere oturun ya da uzanın gözünüzü kapatıp sadece derin derin nefes alıp verin. Minimum yedi derin nefes alıp verinceye kadar meditatif halde kalın. Bedeniniz daha uzun süre kalmak istiyorsa buna da izin verin.

Bu Zamana Kadar Kullanılabilir Durumda Olan Attığınız ya da Başkalarına Verdiğiniz Eşyaları Onurlandırmak 

“Bu zamana kadar satın aldığım ya da bana hediye olarak verilmiş bireysel olarak bana ait en ucuz ve en pahalı kullanılabilir olmasına rağmen attığım ya da başkalarına verdiğim eşyalarımın üzerine yüklediğim sevgi frekansının altındaki her şeyin tüm atomlarındaki şu an nerede ve hangi koşullardaysa ilahi olarak arınması gereken her şeyi sevgi şifacılarının arındırması için yardım istiyorum. Ben de osevgi ile uğurlamadığım, teşekkür etmediğim her (sizin sahip olduklarınızı ifade edin) eşyamdan, malımdan ve mülkümden özür diliyorum. Sizin tekamülünüzü ilahi olmayan bir şekilde gerilettiysem bunun için özür diliyorum. Allah katında size yapmam gereken dünyasal ya da enerjisel bir hizmet varsa bunun sorumluluğunu da alıyorum. Eşyama, malıma ya da mülküme ilahi olarak hizmet etmem gerektiği şekilde hizmet etmek için Allah’tan yardım istiyorum.”

Bu niyet sonrası içinizde bir sıkıntı olursa, içiniz ferahlayıncaya kadar ya ho’oponopono yapın ya da bildiğiniz dualarla dua edin.

Şu An Sahip Olduğunuz Eski ya da Yeni Eşyaları Onurlandırmak 

“İlahi yasalara göre benim ve eşyalarımın frekansına uygun sevgi şifacılarını Allah’ın izni ile alanıma davet ediyorum. Eşyanın, malın, mülkün kölesi olmadan her şeyin tek sahibinin Allah olduğu bilinci ile Allah’ın benden beklediği eşyaya hizmet etme bilgeliğini sevgi şifacılarının bana tanımlamasına izin veriyorum. Cimri ve müsrif olmadan sahip olduğumu Allah’ın benden paylaşmamı istediği zamanda paylaşma erdemi ile sahip olduğum dünyasal fiyatı en ucuz şeyden dünyasal fiyatı en pahalı şeye kadar sahiplenme hırsına kapılmadan birlikte yolculuk yaptığım Allah’ın bana yoldaş kıldığı dünyasal eşya, mal ve mülk ile ilişkimin sevgi gerçekliği ile olabilmesi için sevgi şifacılarından ilahi olarak hak ettiğim yardımı talep ediyorum. İnsanlığın hırsları ile var ettiği tüm tüketim illüzyonlarından ve manipülasyonlarından sevgi şifacılarının beni özgürleştirmesini talep ediyorum. Bu illüzyonlar ya da manipülasyonlar nedeniyle işlevini yerine getiren sahip olduklarımı eski diye nitelendirip onlardan vazgeçtiğim her an için de tüm sahip olduğum, yoldaşlık ettiğim her şeyden özür diliyorum.

Sevgi şifacılarının bana ait dünyasal değeri en ucuz şeyden dünyasal değeri en pahalı şeye kadar üzerinde bulunan bana ait ya da başkalarına ait sevgi frekansının altındaki her şeyi arındırmaları için yardım talep ediyorum. Sevgi şifacılarının arındırdıkları her şeyi benim şer enerjilerimde dahil bütün insanların şer enerjisinden madde bütünlükleri korunarak Allah’ın izni ile sevgi korumasına almasını talep ediyorum.

Yaşadığım evde ya da çalıştığım iş yerinde başları ile ortak kullandığım mülkiyeti bana ait olmayan eşyalar, mallar ve mülkler için de ilahi yasalara göre Allah’tan bunlar için koruma talep etme iznim varsa, başkaları ile orak kullandığım her şey için de sevgi şifacılarının yardımı ile ilahi korunma ve arınma talep ediyorum.

Koşullarım ne olursa olsun benimle sevgi ile yoldaşlık etmesi gereken her şeyin benimle yoldaşlık edebilmesi için sevgi şifacılarından ilahi yardım talep ediyorum. Benimle tekamül etmeyi seçmiş her şeye gönülden teşekkür ediyorum. Bu zamana kadar kıymetinizi bilmem gerektiği gibi bilmediğim her an için özür diliyorum. Şu andan itibaren her anımızın sevgiyle olmasını seçiyorum. Sevgi de kalamadığım anlarda sevgi şifacılarından ilahi yardım ve korunma talep ediyorum.”

Bu niyet sonrası içinizde bir sıkıntı olursa, içiniz ferahlayıncaya kadar ya ho’oponopono yapın, bildiğiniz dualarla dua edin ya da bol bol şükredin.

Yeni Aldığınız ya da Size Hediye Edilen Eşyaların Enerjisini Arındırmak ve Sevgiye Uyumlamak

 

Siz bir şey satın alırken gerçekten ihtiyacınız olan şeyi satın alın. İhtiyacınız olmayan şeyi alarak ne kendi paranıza ne de dünyaya zarar vermeyin. Alışverişe çıkmadan önce şu niyeti yapabilirsiniz “Allah’ım gerçekten hayatımda benim için ya da ailem için tam ihtiyaç olan şeyi en ekonomik şekilde almam için bana yardım et. Beni ve paramı tüketim illüzyonlarından ve manipülasyonlarından koru.”

Yazacağım niyeti dilerseniz parasını ödedikten sonra ya da evinize/iş yerinize geldikten sonra yapabilirsiniz.

“Benim frekansıma uygun sevgi şifacılarını Allah’ın izni ile alanıma davet ediyorum. Sevgi şifacıları lütfen satın aldığım veya aldıklarımın alanında bulunan sevgi frekansının altındaki her şeyi sahip olduğum nesnenin bütünlüğü korunarak kolayca arındırın. Aldığım ürüne ya da ürünlere emeği geçmiş ve emeğinin karşılığını alamamış insanlar varsa Allah’ım sen katından onlara hak ettiklerini sun. Ben de sevgi ya da sevgi şifası göndermeye iznim olan her insana izinli olduklarımı gönderiyorum. Allah’ın razı olduğundan tanımasam da ben de razı olmayı seçiyorum.

Sevgi şifacıları lütfen satın aldığım bu ürünü ya da ürünleri kendi frekansına uygun sevgiye uyumlayın. Her birini benim ya da başkalarının şer enerjilerinden ilahi sevgi korumasına alın.”

Bu niyet sonrası içinizde bir sıkıntı olursa, içiniz ferahlayıncaya kadar ya ho’oponopono yapın, bildiğiniz dualarla dua edin ya da bol bol şükredin. Eğer satın alma esnasında herhangi bir insana kötü davrandıysanız onun ruhundan da özür dileyin.

Size gelecek hediyeler içinde dilerseniz şu niyeti yapabilirsiniz “bana nedeni ne olursa olsun her kim hediye getirecekse, o insanın bütçesine uygun olan o an benim tam ihtiyacım olan ve ilahi olarak hak ettiğim hediyeyi bana keyifle ve kolaylıkla alıp, getirmesini talep ediyorum.”

Hediyeniz size sunulurken teşekkürünüzle birlikte alırken “bana verdiğin bu hediyeyi sevgiyle alıp, kabul ediyorum.” niyetini yapıp, hediyenizi kabul edin. Ben hediyeyi getirenin yanında açmayı seviyorum. Sizde benim gibiyseniz açarken de içinizden ya da dışınızdan hediyenize “bana geldiğin için çok teşekkür ediyorum, varlığına şükürler olsun.” niyetini yapabilirsiniz.

Hediyenizle baş başa kaldığınızda aşağıdaki çalışmayı yapabilirsiniz.

“Allah’ın uygun gördüğü sevgi şifacılarını alanıma davet ediyorum. Bu hediyeyi bana getiren insanla farkında olduğum ya da olmadığım aramızda sevgi olmayan ne varsa ben kendim için her şeyin ilahi sevgiye dönmesini talep ediyorum. Eğer o da talep ediyor ve hak ediyorsa ruhsal planına ve özgür irade seçimine uygun sevgi şifasının ona akması için sevgi şifacılarından yardım istiyorum. 

Allah’ın bana uygun gördüğü bu hediyeyi şükürle kabul etmemi engelleyen ne varsa bunun arınması için sevgi şifacılarından yardım talep ediyorum.

Bana gelen bu hediye ya da hediyelerin alanında bulunan saf sevgi olmayan her şeyi sevgi şifacıları lütfen madde bütünlüğü korunacak şekilde alanından ya da alanlarından arındırın. Her bir hediyemi kendi frekansına uygun sevgiye uyumlayın. Her birini benim ya da başkalarının şer enerjilerinden ilahi sevgi korumasına alın.”

Bu niyet sonrası içinizde bir sıkıntı olursa, önce size hediyeyi getiren insana bilerek ya da bilmeyerek ilk karşılaştığınız andan o ana kadar sevgi olmayan yaklaşımlarınız olduysa bunun için özür dileyin. Daha sonra da içiniz ferahlayıncaya kadar ya ho’oponopono yapın, bildiğiniz dualarla dua edin ya da bol bol şükredin.

Bu zamana hayatınızdan çıkmış her şey, gittiği yere güle güle gitmiş olsun. Şu an sizinle olan her şey de sizden ayrılacağı zamana kadar sevgiyle sizinle olsun. Yeni gelecek her şey de sevgi ile gelsin.

20.05.2022

 

Etiketler: