İçeriğe geç

İnsanların İllüzyonundan Özgürleşebilmek

Spread the love
  • 5 yıl önce
  • 3Dakika
  • 720Kelime
  • 99Görüntülenme

İnsanların İllüzyonundan Özgürleşebilmek

2017 yılından beri uzaktan gece boyunca olan enerji çalışmaları yapıyorum. Bu çalışmaların her birinde çeşitli ışık varlıkları çalışmanın enerjisel temizliğini yapıyor ben de bana aktarılan mesajları kişilere ses kaydı ya da yazılı olarak yolluyorum.

Eğer o ışık varlık grubu ile daha önce çalışmadıysam ya da dünyada daha önceden bulunmamış enerjilerse önce enerji bana uyumlanıyor. Mesajlarda iletilen bilgilerden dolayı böyle bir yorum yapabiliyorum. Dünyada hangi enerji çalışıyor hangi ışık varlık grupları var bilinç düzeyinde 2015’ten beri bunları kendim için araştırmayı ve takip etmeyi bıraktım. Bu uyumlamalarda bazen enerji çok yoğun olabiliyor. Ben bunu yüksekten akan şelalenin altında saatlerce kalmaya benzetiyorum.

Yaptığım her çalışmada enerji alanı benim aracılığımla çalışıyor. Bu da eğer grup çalışmasına katılan kişilerde direnç varsa bunun geri dönüşü de bana oluyor. Özgür iradesi ile çalışmaya dahil olan insanların ruh, zihin, beden ve egodan herhangi bir parçanın direnç göstermesi ile çalışma zorlu oluyor. Bazı sabahlar üzerimden kamyon geçmiş gibi oluyor. Neyse ki sistem her şeyi harika ayarlıyor o zamanlarda mutlaka evde dinlenmek için uygun şartlar oluşuyor.

Elbette bu kadar zorluğa rağmen gruptaki en az bir kişinin bile hayatında değişim yarattıysa bu çalışma benim için mutluluğa dönüşüyor. Özellikle Eylül ayında yaptığımız çalışmalarla ilgili ertesi gün ya da bir kaç gün içinde harika haberler alıyorum.

Hafifleyen ancak tamamen dönüşmeyen durumlar, hiç dönüşmeyen durumlar ya da bir süre dönüşüp sonra eski hale dönen durumlar da oluyor. Bununla ilgili verilen gruplara ilettiğim rehberlik mesajından anladığım; kişi ruhsal olarak yasalar gereği hak ettiği arınma her neyse enerji boyutunda o alan tamamen arındırılıyor. Yaşam içinde ise insana sunulan en büyük armağan özgür irade olduğu için yaşamını devam ettirirken yaptığı seçimler ya da zihninin bunlar gerçek değil diyerek ortaya koyduğu blokajlarla ilgili olarak yapılan işlem geriye dönüyor. Beynin nöronları ve sinapsları arasındaki bağlantıyı iptal etmek ya da onu yeniden güçlendirmek kişinin seçimi. Bu seçimlerden dolayı şifalanmalarımız çok çeşitli.

12 Eylül 23:00 13 Eylül 08:00 arasında gerçekleştirdiğimiz İllüzyondaki İllüzyonlardan Özgürleşme Çalışması da gerçekten çok ağır bir çalışmaydı. Yine iptal olmuş bir Yasemin vardı çalışma sonrası. Grup mesajını yazana kadar çok yorgundum. Grup çalışmasındaki mesajı yapıp çalışmayı uyguladıkça hafiflemeye başladım. Her ne kadar çalışma yaptığım insanların sorumluluğunu onlara iletsem de onların bana yarattığı illüzyonların enerjisi beni çok yormuş. Bugün bir sürü sorun çıktı, sorun çıktıkça ben mutlu oluyorum, özgürleşecek yeni bir alan çıktı diye.

Kaç gündür sürüncemede olan yazışma ve telefonlarla ilgili çözümleyemediğimiz reklamcılarla ilgili bir konu vardı. Yazışma yapmadan önce çalışmayı yaptım sonra yazışmayı yaptım ertesi gün bitecek dedikleri iş bugün tamamlandı.

İş yapmaktan huzursuz olduğum durumların nedenleri ortaya çıkıp konular şifalandı. Herkes kendi gerçekliğini ortaya koymaya başladı. Benim kendi kendime sanıyorum dediğim durumlardaki durumlar netleşmeye başladı.

Bu zamana kadar yaptığım grup çalışmalarında bana en çok fayda sağlayan çalışmam oldu. Kelebek haififliğinde hissediyorum kendimi.

Bugün şükrüm katlandı. Her kelimem neredeyse çok şükür oldu. Bu çalışmaya aracılık ettiğim için çalışmaya aracılık eden tüm ruhsal ışık varlıklara ve tabi ki En Yüce Yaratıcı’ya minnettarım.

Bildiğim her çalışmanın onaylama ve olumlama cümlesinin, duaların hepsi içimdeki coşkuyu ifade etmekte yetersiz kalıyor.

Çok şükür, bin şükür…

14.09.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: