İçeriğe geç

Kardeşlere Ebeveyn Olmadan Özgürleşme

Spread the love
  • 3 sene önce
  • 2Dakika
  • 379Kelime
  • 107Görüntülenme

Kardeşlere Ebeveyn Olmadan Özgürleşme

Bazen yaşam şartlarından bazen de aşırı koruma ve sahiplenme iç güdüsü nedeniyle kardeşlerimizle ilişkimiz farkına varmadan bizler onun yaşamındaki asli rolümüzü oynamayı unutup farkına varmadan ebeveyn rolünü almışızdır. Bu durum ne bize ne de ailedeki diğer bireylere hizmet etmez. Genelde ailenin büyük çocukları abi ya da ablalar anne baba rolünü alsa da küçük kardeşlerin de abi veya ablalarının anne babası olduğu durumlar ortaya çıkar. Sizin ailede de böyle bir rol karışıklığı varsa; aşağıdaki çalışmayı uygulayabilirsiniz.

Anne/baba olduğunuz kardeşinizi/ablanızı/abinizi karşınıza alın. Kardeşiniz/ablanız/abiniz karşınıza gelince kendinizin ona karşı anne/babalık yapan veçhenizin de karşınızda olmasını isteyin. Kardeşinize/ablanıza/abinize “ Yaşamının bir döneminde annen/baban oldum ancak bu benim senin yaşamındaki rolüm değildi. Artık ben senin anne/baba rolünü bırakıyorum. Sadece yaşamındaki asıl rolüm olan ablan/abin/kardeşin olmayı seçiyorum.” Anne/baba olan veçhenizle bağ kesin ve onu kaynağa gönderin.

Kardeşinizle/ablanızla/abinizle bağ şifalandırma yapın. Bağ şifalandırmadan sonra “Başmelek Raguel lütfen şimdi bizimle ol ve kardeşimle/ablamla/abimle aramızda olan abla/abi kardeş ilişkisi dışındaki artık bize hizmet etmeyen rol karışıklığı ve bildiğim bilmediğim tüm olumsuz enerjileri şifalandır ve sevgiye dönüştür.” Nefes alıp vererek süreci izleyin. İçinize yapmanız gerektiğini hissettiğiniz bir şey olursa bunu yapın. Süreci tek başıma anlayamam derseniz de gece yatmadan önce bu niyeti yapıp ve gece boyunca konunun şifalanmasını isteyin.