İçeriğe geç

Ruhsal ve Dünyasal Sorumluluk

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 373Kelime
  • 266Görüntülenme

Ruhsal ve Dünyasal Sorumluluk

Dünya planında her insanın yaptığı en büyük sapmalardan biri de ruhsal ya da dünyasal sorumluluklarını almaması.

Bu dünyaya gelirken yaşayacağımız her şeyi planladık ve geldik. Yaşayacağımız zorlukları bilerek geldik. Çoğu insan dünya oyununda oynamaktan mutsuz olduğu için yapması gereken sorumlulukları bir başkasına atıyor. Bu seferde kendine yeni yaşam dersini çekiyor. Elbette bu yaşam dersi daha çok olumsuzluğu beraberinde getiriyor. Size ait olanlar her ne ise ona sahip çıkın. Ancak o sahiplik görevi yaşam derslerini dönüştürüp sorumlulukları azaltır.

Ruhsal olarak görevli gelmiş bedenlenmiş melekler, periler ya da yıldız insanları insanların bu oyun aracını bilmedikleri için insan bedeninde yaşarken insanlara ait sorumlulukları bu sana ait diye veren insanın söylediğini ilahi doğru kabul edip insanlara ait sorumlulukları alıyorlar. Bu da onların insan bedeninde dünyada yaşamasını daha zorlu hale getiriyor. Dünyada yaşam dengesini kurmaya çalışırken, bir başkasının yükleri ve kendi görev sorumluluğu hepsi stres yaratıyor. Çoğu görevli ruh yapması gereken görevi yerine getiremiyor. Bu yerine getirilemeyen görevler insan tekamülünü geriletiyor. İnsanlar kendi sorumluluğunu alsa görevliler görevini yerine getirse dünyanın geçtiği Altın Çağ’a insanlık da geçmiş olacaktı.

Seçim insanlığa ait görevli ruhlar ellerinden gelen hizmeti olabildiğince dengede kalarak yerine getirmeye çalışıyorlar. Altın Çağ’da yaşamak ya da eski enerjide kurban bilincinde yaşamak tamamen insanlığın seçimi. İlahi sistemin insanlara gösterdiği toleranslı zamanların sonlarına yaklaşıyoruz. Haydi bakalım dünya insanlığı sorumluluğu alma zamanı geldi.

29.09.2017