İçeriğe geç

İnsanların Doğaya Yaptıkları

  • 4 yıl önce
  • 4Dakika
  • 999Kelime
  • 125Görüntülenme

İnsanların Doğaya Yaptıkları

Uzunca bir süredir zaman zaman sizlere yapay seslerle ortaya çıkan gürültü ile ilgili paylaşımlar yapıyorum. Bu durumla ilgili olarak bazılarınız beni yargıladınız. Bazılarınız da bu durumda benim rahatsız olmamam için önerilerde bulundunuz. Her birinize teşekkür ediyorum.

Göknil’in yol göstericiliği ile resim yapmaya yeniden başlayınca hayatımda çözemediğim ya da anlamlandıramadığım konular için bu konu neyse görünür olsun ve şifalansın diye artık resim yapıyorum. 12 Haziran’da da balkona çıkıp gürültünün en yoğun olduğu zamanda bir resim yaptım. Şifalanması için enerjiyi yönlendirdim. Dün akşam yaptığımız renklerle şifa meditasyonu sonrası o konu daha hızlı bir şekilde şifalanmaya başladı. Tabii ki henüz tamamlanmadı.

Bir süredir de daha önceden izlediğim Lost dizisini yeniden izlemem bilgisi geldiği için diziyi yeniden izliyordum. Diziyi izlerken Lost ile ilgili birkaç foruma da göz attım. Açığa çıkan bilgilerle Atlantis’in batışının şifalanacağı bilgisi açığa çıkmıştı. Meditasyon öncesi final bölümünün yarısını izledim. Meditasyon sonrası tamamladım. Dizi bitti ve zihinsel olarak almam gereken mesajın ne olduğunu anlamadım.

Sabah Güliz rüyasında benimde olduğum Atlantis’le ilgili konuşmalar yaptığımızı yazmış. Güliz’in mesajından önce 21 Haziran gündönümünün bu yılki etkilerinin daha farklı olacağını hissetmiştim. Güliz’in mesajı üzerine 21 Haziran güneş tutulması yazısını yeniden okudum. Okuduktan sonra benim insanlık planı ile ilgili kendimi sıkıştıran alanın daha önce geçmiş yaşam çalışması yaptığım Lemurya’dan Atlantis’e zorla götürüldüğüm yaşamım olduğunu hatırladım.

Bilgiler açığa çıksa da konu zihnimde netleşmemişti. Konunun ne olduğunu düşünürken Fıstık uçup başıma geldi. Konuşmamı istiyordu ben de düşünmeyi bırakıp konuyu Fıstık’a anlattım. En son da “Fıstık ben bu konuyu anlamadım lütfen çözmem için bana rehberlik eder misin?” diye sordum. Kahvaltı yaparken kapı kapalı olmasına rağmen yüksek sesli bir motor sesini Fıstık duyunca önce korkup sıçradı sonra da uçup odaya kafesine gitti. Fıstık’ın korkunca her zaman yaptığı davranış bu. Yuvası onun için güvenli alan. Ne zaman korksa uçup yuvasına gidiyor.

Fıstık’ın bu korkusu benim seslere neden bu kadar hassas olduğumu fark ettirdi. Benim ilk uyanış zamanlarımdan beri dünya ile güçlü bir bağım var. 2017 sonrasında bu bağ değişip; dünya, hayvanlar ve bitkilerin enerji ağı ile bağlantıya geçmişim. Motor sesleri, yüksek sesli müzik, sesli olarak satış yapan seyyar satıcılar ya da çocukların bağırması ve ekstra gürültü yapmaları sonucu ortaya çıkan titreşimlerin o an etikileşimde oldukları hayvanların, bitkilerin, mikroorganizmaların ve minerallerin enerji alanındaki etkiyi ben hissediyormuşum. Sizlere yazdığım her yazı gerçekten en arındırılmış ve yumuşatılmış enerji ile bu zamana kadar size aktarıldı. Hissettiklerim yazdıklarımdan kat be kat fazlası.

İnsan eğitilebilir bir varlık olduğu için de kendini dönüştürmesini hatırlatmak adına bu paylaşımları yapıyormuşum.

Evde kullandığım elektrikli ev aletlerini kullanırken ya da eşyaları bir yerden bir yere taşırken çıkan sesleri, titreşimi ve gürültüyü enerjisel olarak temizliyorum. Bundan sonra alacağım elektrikli çalışan her şeyin desibelinin minimum olmasına dikkat etmeye karar verdim. Evdeki çalışan aletleri de değiştirmenin sanayiideki çevresl enerji tüketimini düşünerek onları yenilemenin doğru bir eylem olmayacağını fark ettim. Evi süpürürken sürtünme kuvvetinin etkisi ile ne yaparsak yapalım belirli sesleri zorunlu olarak çıkarıyoruz. Elimine etmemiz gereken sesleri elimine etmeliyiz.

İnsanda dünyayı ve kendinden başka yaşayanları önemsemeyen bir program var. Bu programı aktif olan insanlar hiç bir şeyi umursamadan saygısızca yaşam sürüyorlar. Biz her ne yaparsak yapalım insanlar tarafından bu engellenmese de insan bildiğini yaptığını sansa da evrensel boyutta işleyiş şükürler olsun ki böyle değil. Her yaratılmış kendi yaptığı eylemin sonucunu yaşayacak. Bu ödül ya da ceza değil sadece kendi yaşam kitabımızda olan karşılıkları yaşamak. 

Evrende her bir atom eşit, onun için atomik düzeyde yaptıklarımızı fark edip onları insan olan sorumluluğumuzu alıp arındırmak ve bizim ötemizdeki her şeyi tekrar yapmama farkındalığında olarak Yaratıcıya teslim etmek bizler için en geliştirici eylem olur.

Dilerseniz bugün kendi içinizde şu konulara bakıp bunlar için şifa çalışmaları yapabilirsiniz.

  • Bugüne kadar çocukluğumdan bu zamana kadar kendi sesimle ya da kullandığım nesneler aracılığıyla dünyadaki herhangi bir canlının rahatsız olacağı ses titreşimini yaydım mı?
  • Bunu yayma nedenim ne? 
  • Bu titreşimi yayarken ne hissediyorum?
  • Başka canlıları verdiğim rahatsızlığın farkında mıyım?
  • Bugünden sonra ne yapmayı seçiyorum?

Bu evrendeki biz minicik bir zerreyiz. Bunun her zaman farkında olalım ve ona göre yaşamayı hatırlayalım.

16.06.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰
Etiketler: