İçeriğe geç

Başmelek Mikail 11.11 ve 12.12 Mesajı

Spread the love
  • 5 sene önce
  • 3Dakika
  • 552Kelime
  • 148

Başmelek Mikail 11.11 ve 12.12 Mesajı

Sevgili Dostlar Sizi Sevgi İle Selamlıyorum,

Evrensel zamanla en uyumlu olduğunuz zamanlar çiftli tarihler. Bu tarihlerde dileklerinize dikkat edin. En saf dileklerinizi dikkat edin.

11.11 Enerji Kapısı

Bu kapı sizlere farkındalık enerjilerini getirdi. Frekans olarak hazır olanlar bu enerjilerle uyumlanacaklar. İnsan olarak siz özgür irade seçiminizle ruhsal açılımı gerçekleştirebilirsiniz. Her biriniz doğduğunuz andan itibaren dünyadaki her ikili ve üçlü tarihlerde ruhunuzun size sunduğu ışık armağanların paketinin bir çoğunu açmadınız. Yıllardır arzuladığınız bir çok şey size teslim edildi ancak o armağanları siz henüz açmayı tercih etmediğiniz için o enerjilerle çalışan varlıklar sizin için eyleme geçmedi.

Arzu edenler 12.12 zamanına kadar kendine zaman ayırıp bu hediyeleri açabilirsiniz.

Ruhun Armağanını Alma Çalışması

Dilerseniz içsel olarak bunu yapabilirsiniz ya da size iletceğim çalışmayı da yapabilirsiniz. Ya meditasyon yapacak zaman ayırın kendinize ya da yatarken bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Her bir çiftli rakam için ayrı ayrı çalışma yapmanız dengeli ilerleme için daha uygundur.

Ruhumun bu zamana kadar bana armağan ettiği tüm 1.1 Işık armağanlarından açmadıklarımı şimdi açmayı seçiyorum. Kendi frekansım ve yaşam frekansımla uyumlu olarak fiziksel dünya realiteme akmasına izin veriyorum” niyetini yaptıktan sonra gözlerinizi kapatın. Enerjilerin uyumlanması devam edene kadar gözleriniz kapalı kalsın ya da uykuya dalabilirsiniz.

Aynı gün içinde diğer çalışmaları devam etmeniz pek uygun olmaz. Ancak siz enerjisel dönüşümü kaldırabileceğinizi düşünüyorsanız yapabilirsiniz. Şu konuya dikkat edin her yıl 12 adet enerji kapısı var. Kendi yaşınızla 12 sayısını çarpınca ortaya çıkan rakam kadar enerji uyumlaması olacağının bilincinde olun ve ona göre seçim yapın.

2.2, 3.3, 4.4, 5.5, 6.6, 7.7, 8.8, 9.9, 10.10, 11.11 ve 12.12 için tek tek yukarıdaki çalışmayı yapabililirsiniz.

12.12 Enerji Kapısı

Bu yılın bireysel toplu tamamlanma tarihi olacaktır. Bu tarih kendi sorumluluğunuzla uyumlu olarak yaşamınızda değişimin enerjisini getirecektir. İnsanlık olgunlaşıyor bu da dünya planına daha güçlü enerjilerin gelmesine neden oluyor. Karmik planlarınızdan dolayı ve dünyanın kendi evrensel planından dolayı hala yüksek bilinç ve düşük bilinç aynı anda gezegende tekamül ediyor. Bu enerjiler hepinizle uyumlu olacak şekilde her bir insana ruhunun ve özgür iradesinin talebi ile uyumlanıyor. Hızlı aydınlanmalar arzusundaysanız düşük bilinçli kardeşlerinizle birlikte bulunun.

Bir çoğunuzun yapmış olduğu gibi yapması için zorlayıcı olmayın sadece ona yaşamın farklı penceresi olduğunu fark ettirin. Bu pencereden neleri hayatına dahil edeyeceği ya da reddedeceği sizin sorumluluğunuzda değil. Pencereyi gördükten sonra oradaki herhangi bir şeyle ilgili size soru sorarsa cevap verin. Özgür irade içinde ve birbirinize saygılı olarak devam edebilirsiniz.

Bizlerden dilediğiniz zaman yardım isteyebilirsiniz. Sevgimiz ve ışığımızla her zaman sizinleyiz.

Cesaretiniz için önünüzde saygı ile eğiliyorum.

Başmelek Mikail

14.11.2018

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Etiketler: