İçeriğe geç

İlahi Olan

Spread the love
  • 1 yıl önce
  • 4Dakika
  • 890Kelime
  • 155Görüntülenme

İlahi Olan

Hepimizin kendine göre hayatında olmasını istedikleri var. Ancak bu isteklerimizin çok azı ilahi olarak hayatımızda olması gerekenler, çoğunluğu egomuzun ya da nefsimizin sahip olma arzusu. Ruhsal olgunlaşma işte burada bize rehber oluyor. Her istediğimize sahip olmayı hak edip etmediğimizi ayırt etme halinde olduğumuzda o zaman ilahi olan ya da olmayanı fark edebiliyoruz.

Bu ayırt etme haline insanlardan aldığım eğitimlerle ulaşmadım. Çünkü böyle bir bilgi aktaran insanla karşılaşmadım. Bir sürü farklı teknikle isteklere ya da hayallere ulaşma ile ilgili bilgiye ulaştım. Bu bilgiler ya katıldığım çalışmalar ya da kitaplarla oldu. Bu bilgileri ya da teknikleri anlatanlar “bu senin hayatında olmuyor belki de bunu sen hak etmiyorsundur” konuya bir de bu açıdan bak demediler. Öğrendiğim tekniklerle çalışmalar yaptım, anlatıldığına göre hayatımda olması gerekenler olmuyordu. Nasıl bir niyette bulundum da ilahi olan bilgiye ulaştım onu hiç bilmiyorum. İyi ki o niyette bulunmuşum da isteklerim olmamış. Daha önce isteklerimin olmamasına bol bol şükrediyorum.

Niye Şükrediyorum?

Herhangi bir geçmiş yaşamımı çözümlemek için çalışma yapmasam da başka çalışmalar sonucu açığa çıkan bilgiler oluyor. Ocak ayının son bilgisi de böyle bir çalışma ile kendi kendine ortaya çıktı. Çok fazla geçmiş yaşamımda tekâmülsüz plan görevlileri tarafından zorunda bırakıldığım için çok fazla yaratılmışa ya kötülük yapmışım ya da benden alınan bilgilerle tekâmülsüz plandakiler tarafından kötülüğün olmasına vesile olmuşum. Her ne kadar bu yaptıklarımı ben isteyerek yapmamış olsam da evrendeki bir çok tekâmülsüz plan enerji izinde benim enerji izim bulunuyor ya da benim genetik materyalim bulunuyor.

Bu bilgi 2010 yılında çıksaydı kesin Allah’a isyan ederdim, hem ben mağdurum hem de neden bu karmalardan ben sorumluyum diye. Bilgi açığa çıktığından beri sadece Allah’a dua edip, zarar verdiğim yaratılmışlara ilahi izinli olduğum çalışmaları yapıyorum. Bu bilginin ilk kırıntıları yıllar önce Lemurya’dan kaçırılıp, Atlantis’e getirilmiş ve orada insanlara zarar verecek genetik müdahaleler yapmak zorunda bırakılmıştım. Bu nedenle hiç Atlantis uygarlığının iyiliğine dair kalbimde bir his oluşamıyordu ve Atlantis yaşamı olduğunu ifade edip, Atlantis’i yüceltenlerle arama mesafe koyuyordum. Atlantis’e olan tepkiselliğim bu bilgi açığa çıktığında çok şükür olmadı. Olsaydı savaşacak çok şey vardı. Burada kendime bir aferin vereyim, ruhsal varlıkların aktardığı bilgiler ve şifayı varoluşuma dahil edip, az da olsa bilgeleşmişim. Tepkisel olmamam ilk şükür alanım.

Asıl beni karmadan karmaya sürükleyecek ana plana gelelim. 19 tane bilinç düzeyinde bildiğim on binlerce yıllık döngüleri olan bu tekâmülsüz planlara bağlı yaşamlarım var, zihinsel düzeyde bilmediğim ancak enerjisel olarak algıladığım ise bunların yüzlerce kat fazlası yaşamlarımda binbir türlü tekâmülsüz planlara zorunlu hizmet ettiğim yaşamlarım olduğu. İşte bu yaşamlarla bağlantılı benim dünya hayatımda çok fazla isteğim olmuş. O isteklerimden biri dahi hayatımda olsaydı binlerce yaşamın karmasının döngüsü yeniden aktif olacaktı. Allah isteklerimi bana vermeyerek beni korumuş. Çok şükür.

Siz Ne Yapabilirsiniz?

Sizi ilahi olan ruhsal gerçekliğinizden uzaklaştıracak ilahi olarak hak etmediklerinize sizi ulaştıracak yöntemlerle çalışmayı bırakabilirsiniz.

Hayatınızda olmayanlara olmadıkları için üzülmek yerine olmamasının size açtığı hayır kapıları fark etmiyorsanız bile şükredebilirsiniz.

Enerji çalışmaları ya da çeşitli tekniklerle yaptığınız tüm her şeyi duanın gücü ile sarıp sarmalayıp, her şeyi Allah’a teslim edebilirsiniz.

Egonuzla ya da nefsinizle hasbihâl edip, ona her şeyi istemenin sizin hayrınıza olamayabileceğini anlatıp, onun ısrarcı olmamasını sağlayabilirsiniz.

Zihinsel düzeyde bir farkındalığınız olmasa dahi varoluşunuzda sevginin hakikati olmayan yaptıklarınız için Allah’a kalpten ve samimi tövbe edebilirsiniz.

Hayatınızda isteklerinizin değil, ruhunuzun planının gerçekliğiniz olduğu anlara dilerim daha çok sevinir ve şükredersiniz.

01.02.2023

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_