İçeriğe geç

Barış Meditasyonu

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 2Dakika
  • 463Kelime
  • 115Görüntülenme

Barış Meditasyonu

Her birimiz evrende yaratılmış her şeyden bir parça taşıyoruz. Ama bu taşıdıklarımız bize mühürlü olarak teslim edilmiş durumda. Bu taşıdıklarımızın her birinin mührünü farkında olarak veya olmayarak kırıp biz devreye alıyoruz. İşte şimdi Mühürlü olan BARIŞ zarfını, elimize alıp bu mührü kırıp içinde var olan barışı aktive edeceğiz.

Bunun için bir meditasyona başlıyoruz.

Aydınlık taraftaki rehberlerim, meleklerim ve Barışın Koruyucu Meleği bu özel an için şimdi benimle olun. Etrafımız saf beyaz ve altın ışıkla çevrili. Gözlerimiz kapalı elimizde mühürlü zarfımız. Zarfımıza bakıyoruz mührünü kırmadan önce. Elimizde ne renk bir zarf var?

“Sevgili barış, şu an elimde olduğun için sana çok teşekkür ederim. İçsel olarak barışla bütünleşme zamanım geldiği için çok teşekkür ederim.”

Dinleyin bakalım barış size ne diyor? Dilerseniz barışla sohbet edebilirsiniz. Emin olun çok keyifli olacaktır. Dilerseniz de birlikte devam edebiliriz.

“Şimdi elimde olan bu zarfın mührünü kırdığım anda DNAmda kayıtlı olan barış bilgisini aktive ediyorum. İçsel barışımın tezahürünün kolaylıkla ve sağlıkla olmasını seçiyorum.”

Elimizdeki mührü kırıyoruz ve barışın zarfını açıyoruz. Zarfın içinden her birimizin kendine özgü olan barışı yayılıyor. Önce tüm fiziksel ve ruhsal bedenimizi dolduruyor. Sonra bulunduğumuz şehrin her köşesine akıyor bu barış. Daha sonra ülkemize, bulunduğumuz kıtaya, dünyaya ve evrene yayılıyor bizim ellerimizden. Şimdi barışın bu güzel enerjisi içinde ne kadar kalmak istiyorsanız o kadar süre bu enerji ile çevrelenmeye izin verin.

Tüm yaşamlar boyunca, bu yaşamınızda kendi hayatınızla ve atalarınızdan genler yoluyla gelen barış karşıtı her ne varsa, kolaylıkla bu enerji ile her şeyin barış ve huzura dönüşmesine izin verin. Direnç oluştuğu an zorlamayın bırakın. Artık bu saatten sonra direnci bırakıyoruz. Direnci gördüğümüz an mola veriyoruz. Keyif bizimle olsun ki arkasından huzur ve barışı daim edelim.