İçeriğe geç

Madde ve Mana Alemi

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 710Kelime
  • 964Görüntülenme

Madde ve Mana Alemi

Mana aleminde neler yaptığımızın farkında olmadan madde aleminde yaşıyoruz. Bu madde aleminde de yaptıklarımızı bilmeden isyan ediyoruz ya da sistemi eleştiriyoruz.

Mana aleminin tam sırrına dünyada sadece Hazreti Muhammed vakıf olmuş. Bu sırrı bilmeden Allah’ın planını sorgulamanın bana öğretilen kibir olduğu. Her hangi birinin bize bir davranışta bulunmasının sebebi mana alemindeki sırlardan kaynaklanıyor. İnsanlar bize iyi davranıyorsa da kötü davranıyorsa da mana alemindeki bizim bilmediğimiz sırlardan kaynaklanıyor. Olan her şeye eyvallah yani Haktan’dır diyerek yaşamayı öğrenmemiz gerekiyor.

İnsan olarak mana alemindeki bize ait sırrı Allah’ın Nur’u ile aydınlatmak için yaşarsak o zaman Allah’ın affına layık olup, bizim dünya yaşamında iyi dediğimiz durumlarla karşılaşabiliriz.

Bunun madde alemine yansıması nasıl olur?

Sizin için uygun arınma yöntemi neyse o yöntemle kendinizi ve karşılaştığınız her durumu arındırmak mana alemindeki kendi sırrımızın Allah’ın Nur’u ile aydınlatılmasını sağlar.

Dua ve esmalarla çalışmak size huzur veriyorsa bol bol tövbe edip, içinde bulunduğunuz duruma uygun esmaları çekebilirsiniz. Ben esmalarla çalışırken kalbimin evet dediği esmayı saymadan çekiyorum.

Eskiden belirtilen sayılara göre çekerdim. Sonra okuduğum bir hikaye kalbime uyduğu için artık herhangi bir sayı olmadan çekiyorum.

Bir gün bir derviş, bir kucak dolusu elma ile bayırlar aşan bir genç kıza rastlamış…

Bozkırın sıcağında yorgunluktan al almış kızın yanakları..

“Nereye gidersin? Ne doldurdun kucağına?” diye sormuş derviş.

Uzak bir tarlayı işaret etmiş kız:

“Sevdiğim çalışıyor orada… Ona elma götürüyorum.”

“Kaç tane” diye soruvermiş derviş.

Kız şaşkın: “İnsan sevdiğine götürdüğü şeyi sayar mı hiç?” deyivermiş..

Ve usulca koparıvermiş derviş elindeki tespihin ipini!

Enerjilerle ya da zihin arındırma yöntemleri ile çalışıyorsanız kişiliğinizde dönüşmesi gereken durumları ya da toplumsal olarak yaşadıklarınız karşısında aşırı tepki verdiğiniz durumları şifalandırmak için çalışmalar yapabilirsiniz.

Bir şeye aşırı tepki verme sebebiniz, geçmiş yaşamlarınızda o durumların dengesizleşmesinde zorla ya da gönüllü olarak yaptığınız eylemlerden dolayı hissettiğiniz suçluluk hissini kapatmaktan kaynaklı olabilir.

Olay içindeki durumlara öfke duygusu üretmeyinceye kadar konu ile ilgili olarak kendinizi arındırabilirsiniz. Sistemin değişmesi için eylemde olmak ile sistemle kavga etmek ikisi birbirinden çok farklı bilinç halleridir. Öfke ve kızgınlık içindeyseniz yaptığınız şey sistemi değiştirmek değil.

Ho’oponopono ile Arınma

“Şu an aşırı tepki göstermeme neden olan bu durumla ilgili çok boyutlu olarak tüm sorumluluğumu alıyorum. Dünyada şu an bunun tezahür etmesine neden olan bilerek ya da bilmeyerek yaptım eylemde bulunmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Kendi karmam için mucize yaratmama neden olduğunuz için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Mana alemindeki bana ait sırların Allah’ın Nur’u ile tamamen aydınlatılmasına engel olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Kendi karmam için mucize yaratmama neden olduğunuz için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

19.08.2019

Etiketler: