İçeriğe geç

Kundalini Reiki ile Şifa – Sizden Gelenler

  • 5 yıl önce
  • 1Dakika
  • 264Kelime
  • 262Görüntülenme

Kundalini Reiki ile Şifa – Sizden Gelenler

Bana gelen dönüşüm hikayeleri paylaştığımın bilgisini iletiyorum. Yaptığımız grup çalışmalarının yazışmaları bölümünde Kübra hanım kendi kundalini reiki deneyimini grup katılımcıları ile paylaştıktan sonra daha geniş kitleye duyulmasını da talep ettiği için bende buradan benim kundalini reiki ile ilgili deneyim ve öngörülerimle örtüştüğü için daha da mutlu olarak paylaşıyorum. Kundalini reikiyi sadece fiziksel bir hastalığı şifalandırmak için kullanmak yerine ben her çözümlenmesi gereken konu için kullanılmasını öneriyorum. Hem şifa hem aydınlanma aracı hem de dönüşüm aracı.

“Kundalini Reiki uyumlamasını almak isteyen ve sürekli soru işaretleriyle kendine engel olan arkadaşlarıma seslenmek istiyorum.

Ben dönüşmek isteyen fakat aynı bildikleriyle yerinde sayan, doğal olarak yaşadığım sorunları tekrar tekrar yaşayan biriydim. Yaşam tarzı değişmeyince sonuçlar da aynı kalıyor haliyle. Kundalini Reiki 123 Uyumlamasını aldım ve aklıma gelen tüm tıkanıklarım için kullanıyorum. Nerede olursam olayım avucuma yazıp kapatıyorum ellerimi, enerji çalışmaya başlıyor. Tabi çözülmeler de beraberinde geliyor. Kendiniz için bir şey yapmak istiyorsanız Evren’in kapıları açılıyor, siz yeter ki kararlı olun. Ama’larımızdan kurtulunca Evren’in itici gücü arkamızda oluyor. Dönüşümüm hız kazandığı için bunları sizinle paylaşmak istedim.”

03.09.2018