İçeriğe geç

Öfkeyi Salıverme Meditasyonu

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 295Kelime
  • 119Görüntülenme

Öfkeyi Salıverme Meditasyonu

Öfkeyi Salıverme Meditasyonu

Kendinizi en rahat hissettiğiniz pozisyona geçin.
Meditatif hale geçin. Bunun için derin nefesler alabilirsiniz. Kendi yönteminizi kendinizin belirlemesi en kolay yöntem. Zorlama olmadığı için daha çabuk etki gösteriyor.

Kendinizi ve öfkelendiğiniz kişiyi pembe ışıkla çevreleyin. Bu ışık ortama verilen öfkenin şiddeti ne olursa olsun; asla dışarıya bu enerjiyi vermiyor. Anında sizin verdiğiniz öfkeyi sevgiye dönüştürüyor.

O kişiye olan tüm yaşamlar boyunca birikmiş olan öfkenin dışa çıkmasına izin verin. Aynı şekilde o kişinin size olan öfkesini dışa vurmasına izin verin. Öfke meydan savaşını yapın. Tüm boyut, mekan ve zamanlardaki öfkenin son zerresine kadar akmasına izin verin. O kişi ile bir birinize sarılma hissi oluşana kadar.

İster bir kişiyle isterseniz birkaç kişiyle yapın. Aile ve iş yeri gibi ortamlardaki her bireyle önce tek tek sonra da hep birlikte bu ışığın içine girerek herkesin birbirine öfkesini boşaltmasına izin verin.

Son olarak kendinizle bu kürenin içinde baş başa kalın ve kendi öfkenizle yüzleşin.

Gözyaşlarınız akmak isterse bırakın aksın….

Öfke boşalımınız bittikten sonra bize bu kolaylığı veren rehberlerimize ve bunun bize ulaşmasına izin veren Rabbimize teşekkür edelim.

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰