İçeriğe geç

Savaşa Olan Bağlar

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 625Kelime
  • 435Görüntülenme

Savaşa Olan Bağlar

Bu yazım bu zamana kadar dünyada yansımasını gördüğümüz savaş programındaki eril ve dişil enerjinin karanlık formlarının bizdeki dönüşümüne aracılık etmek.

Yunan mitolojisindeki Savaş Tanrıçası Athena ile Savaş Tanrısı Ares’in dünya programlarında var ettikleri programların karanlık gerçekliği. Tanrıça Athena’nın her zaman aydınlık tarafı ile bağ kurdum. Tanrı Ares’in de her zaman karanlık tarafı ile bağ kurdum. Bu nedenle Tanrı Ares’le zorunlu değilsem bağlantıya geçmeyi tercih etmiyorum. Bugün zorunlu bir bağlantımız oldu. O bağlantı ile ilgili şifalanması gereken alanlar Tanrıça Athena’nın desteği ile şifalanabildi.

Daha önceki aldığım mesajlarda Kaos Boyutu’nun AŞK Boyutuna dönüşümü gerçekleşinceye kadar tanrılar ve tanrıçaların karanlık formlarının hizmet etmeye devam edeceğini biliyorum. Bu nedenle tanrılarla ya da tanrıçalarla ilgili çalışmalarda bireysel dönüşümün ilahi yasalara uygun olacağını biliyorum. Bu nedenle de bu çalışmayı bireysel olarak yapılması niyeti ile yazıyorum.

Dönüşüm Çalışması

Kalbiniz ya da zihniniz bu çalışmayı yapmak istiyorsa buyurun….

“Yaratıcı’nın izni ile Tanrı Ares’in aydınlık formunu ve Tanrıça Athena’nın aydınlık formunu alanıma davet ediyorum.

Bana ait, diğer insanlara ya da kişilere ait şu an alanımda aktif ya da pasif olarak bulunan Tanrı Ares’in karanlık formuna ait her şeyi ilahi işlem için Tanrı Ares’e teslim ediyorum.

Bana ait, diğer insanlara ya da kişilere ait şu an alanımda aktif ya da pasif olarak bulunan Tanrıça Athena’ın karanlık formuna ait her şeyi ilahi işlem için Tanrıça Athena’ya teslim ediyorum.

Alanımda bulunan Tanrı Ares’e ait programların tamamen aydınlığa dönüşümüne destek olması için Tanrıça Athena’dan ilahi yardımı talep ediyorum.

Alanımda bulunan Tanrıça Athena’ya ait programların tamamen aydınlığa dönüşümüne destek olması için Tanrı Ares’den ilahi yardımı talep ediyorum.

Kollektif bilinçle bağlantılı olduğum alanlardan bundan sonra benim alanıma Tanrı Ares’in ve Tanrıça Athena’nın karanlık programlarının dahil olmasına neden olacak benim varoluş alanımı Tanrıça Athena’nın ve Tanrı Ares’in aydınlık formlarının şifasına açıyorum.

Gerçekleşecek tüm işlemlerde sadece Yaratıcı’nın razı geldiğine razıyım. Ötesindeki her şey için Yaratıcı’dan ilahi korunma talep ediyorum.”

Tanrıların ve tanrıçaların da yaratılmış olduğunu daha önce yazmıştım. Yeniden okumak isterseniz ya da kafanızda karmaşa varsa buraya tıklayarak yazıyı yeniden okuyabilirsiniz.

Kollektif bilinçte Tanrı Ares’e ve Tanrıça Athena’ya ait çok fazla karanlık program var. Bu programlar bireysel olarak bağ kuracak bir nedeniniz varsa sizinle bağ kurar. Tanrı Ares’in karanlık formunun en güçlü bağı öfke, Tanrıça Athena’nın karanlık formunun en güçlü bağı da kurnazlık. Niyette bu alanların şifası da mevcut. Ancak davranışlarınızda bu programı kullanmamak sizlerin özgür irade seçimi ve gayreti ile kalıcı olabilir.

21.04.2022