İçeriğe geç

Enerji Yükseltme Teknikleri

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 649Kelime
  • 518Görüntülenme

Enerji Yükseltme Teknikleri

Enerji paylaşırken kendi enerjimizi korumadığımız zamanlarda dengemiz çok daha çabuk bozuluyor, bunu önlemek için sürekli ve zaman zaman uyguladığım yöntemleri paylaşıyorum.

Her sabahları uyandığımda, daha yataktan kalkmadan;

“Evrensel yaşam enerjisine bağlanıyorum. Kendi yaşam enerjimi koruyarak ve arttırarak ilahi izinli olduğum ihtiyacı olan yerlerle, insanlara ve canlılara ulaşması için kanal olmaya niyet ediyorum.” diyorum. (Bunu söylediğimde kimse benim enerjimi almamış oluyor. Evrensel enerjiyi kullanıyor. Bu belirli bir süre sonra kişinin enerjisini de arttırıyor. Paylaşmak çoğaltıyor.)

“Kendimi saf sevgi enerjisine açıyorum, ilahi izinli olduğum kadarıyla ihtiyacı olan yerlere ve kişilere bu enerjinin akması için kanal olmaya niyet ediyorum.”

“Kendimi pembe enerji küresine alıyorum.” (Pembe enerji küresi içinde olduğumuzda negatif olmayan her türlü enerji alışverişi yapılabiliyor.)

Zaman Zaman Uyguladığım Yöntemler

☀️ Güne Başlarken;
Bugünümün ve her anımın sağlıklı, huzurlu, uyumlu, sevgi, neşe ve barış dolu dengeli, mutlu, enerjik ve hayırlı olmasına niyet ediyorum. Şükürler olsun. (Her yeni güne başlarken o günü nasıl istediğimizi bildirirsek. Günün çoğunluğu o halde geçiyor. Niyetlerimiz bize kalkan oluyor. Nasıl olsun istiyorsanız o kelimelerle doldurun.)

🟣 Negatif enerjiyi en çok baş ağrısı ile hissediyorum. O zaman da “etrafımdaki negatif enerji formları varlığınızı kabul ediyorum ama etrafımda olmanıza artık iznim yok. Lütfen geldiğiniz boyuta sevgi ile dönün ya da sizi sevgi ve ışık geri dönüşüm tesisine yolluyorum. Artık etrafımda pozitif varlıkların etrafımda olmasına izin veriyorum” diyorum. (sevgi ve ışık geri dönüşüm tesisi benim bulduğum bir şey. Tıpkı dünyadaki geri dönüşüm tesisleri gibi her türlü negatif duygu ve düşünceyi, enerjiyi alıyor ve onu sevgi ve ışığa dönüştürüp yeni ürün olarak çıkarıyor. Bu tesisin elemanları çok hızlı çalışıyorlar hemen siz dediğiniz anda yanınızda oluyorlar.)

🤍 Herhangi bir çalışma yapacaksam ya da ortamın enerjisinin gergin olduğunu hissettiğimde “kendimi saf sevgi enerjisine açıyorum. Burada dengeleme gerçekleşsin” diyorum. (Uyumlamalarda uyumlamayı yapan kişinin deneyimi de bize akıyor. Enerji de tıpkı su gibi geçtiği her yerde bulunanın bir miktarını kendine alıyor. Uyumlama aldığınız kişinin o an yaşadığı zor bir deneyim varsa bu size de akabilir. Tıpkı anne babamızdan gelen genlerde kayıtlı olan bilgiler gibi. Saf kaynağa bağlanırsanız bu etkileri almamış oluyorsunuz.)

😴 Uyumadan Hemen Önce
“Bugün yaşadığım her şey. Karşılaştığım her davranış benim yükselişime yardımcı olmak içindi. O an üzülsem de, kırsam da, kırılsam da her şey en iyiye gidişimde gerekli olan durumdu. Bunun bilincindeyim. Kendimden ve herkesten özür diliyorum, teşekkür ediyorum, affediyorum ve bizi seviyorum. Benim hayrıma geçen günü kabul ediyorum. 
Yeni güne enerjik ve huzurlu uyanmayı diliyorum”…

📚 Okuduğum bilgiler ve kitaplar için “okuduğum bilgideki sadece pozitif taraf bilgilerin bana ulaşmasına izin veriyorum.” diyorum.

🧶 Düzenli olarak bağ şifalandırma çalışması yapmak

☯️ Duygu ve düşünceleri kabul edip onları dönüştürmek.