İçeriğe geç

Aşkınızı Kutsayın

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 3Dakika
  • 762Kelime
  • 250Görüntülenme

Aşkınızı Kutsayın

Aşk var oluşun en kutsal armağanı. Dünyada beşeri aşkı yaşadığınız bir ilişki içindeyseniz ve ilişkinizde pürüzler varsa hemen ondan vazgeçmeyin. Yapacağınız çalışmalar hem sizi daha dengeli bir insan haline dönüştürür hem de ilişkinin yeni bir gerçekliğe evrilmesine neden olabilir.

İlişki kişinin kendi içinde örttüğü tüm kişilik özelliklerini görünür kılar. Bunu karşı tarafın size sunduğu arınma armağanı olarak sunabilirsiniz. Sizi rahatsız eden durumu onun yapmamasını istemek yerine kendi içinizdeki boşluğu sevgi ve aşkla doldurursanız şartlar ne olursa olsun siz dengede olursunuz.

İlk olarak sevgiliniz, eşiniz ya da soruna dahil olan kişilerle ilişkinize karmik bağ şifası yapın.

Kendi İçinde Tam Olması Gerekenler

Kendi kişilik alanınızdaki eksikleri tespit edip bunları dönüştürmek hem size hem de ilişkinize katkı sağlar. Aşağıda yazılı olan konuları Kas Testi ile kontrol edin. Hangileri sizde eksik.

  • Öz Saygı
  • Öz Güven
  • Öz Benlik
  • Öz Değer

Sorunuzu “Öz Saygım/Öz Güvenim/Öz Benliğim/Öz Değerim tam mı” diye sorabilirsiniz. Tam olmayan hangisi ise onu tam yani %100 hissedene kadar yazacağım çalışmayı yapabilirsiniz. Boşluk olan alana eksikliğini tespit ettiğiniz her konu ile tek tek çalışma yapılmalı.

“… tam olmasını engelleyen ilahi olmayan her şeyin arınması” Kundalini Reiki 1 Uyumlaması: Reiki / Kundalini Reiki 2 Uyumlaması: Kundalini Reiki / Kundalini Reiki 3 Uyumlaması: Pırlanta Reiki

Kendi içinizdeki bu tamamlanma çalışması yaşamınızın her alanına etki edecektir. Aşk, sosyal ilişkiler ve iş hayatınızda olumlu dönüşüm yaşamanıza neden olacaktır.

Duygusal Dengeleme

Bu çalışmadan sonra Duygu Dengeleme Çalışmasını yapıp, bütün duygular tam dönüşene kadar çalışmaya devam etmeniz sizin huzurlu ve güvenli yaşamınız için önemli. Eğer acele edip herhangi bir duygu tam dönüşmeden onu yarım bırakırsanız sadece kendinize bir rahatlama alanı yaratırsınız, aynı konu gündeme geldiğinde yine karmaşa yaşayabilirsiniz.

Her duygu kendi ile bağlantılı on bir his içeriyor. Duygu Dengeleme Çalışmasını tamamladıktan sonra Hislerle ilgili çalışmayı yapabilirsiniz.

İlişkiyi Arındırma

Bu çalışmaların hepsinin bitmesi bir süreç gerektiriyor. Ben çabuk değişim dönüşüm taraftarı olmama rağmen herkes için değişken olan bir süreç var. Bu süre içinde ilişkinizle ilgili ortaya herhangi bir durum çıktı sizi etkiledi. İlla travma yaşamanıza gerek yok. Hüzün, üzüntü ve pişmanlık içindeyseniz o konu şifalanması gereken bir konudur. Şu çalışmayı yapabilirsiniz; “(Yaşadığınız sorun diye tanımladığınız durum her neyse) yaşamamın nedenlerinin sağlıkla, kolaylıkla, neşeyle aşkla şifalanması” Kundalini Reiki 1 Uyumlaması: Reiki / Kundalini Reiki 2 Uyumlaması: Kundalini Reiki / Kundalini Reiki 3 Uyumlaması: Pırlanta Reiki

Bu çalışmaları yaparken elbette partnerinizle de iletişimde olun. Cem Yılmaz’ın dediği gibi yanınızdaki olan kişi ile konuşun.

Karşılıklı konuşma her şeyi değiştirir. Konuşurken kendi bildiklerinizi ona dikte etmeden çocuk masumiyetinde ve merakında dinleyin onu. Çocuk dinlerken senaryo yazmaz, onun söylediğine direnç oluşturmaz sadece öğrenmek için sorar. Kendinize ve partnerinize saygı ve sevgi gösterip siz dürüst ve açık iletişimde olursanız her şey dönüşür. Genelde yapılan yanlışlardan biri karşı tarafın kabullenilmeyen kişilik özelliği yok sayılmasıdır. Onu tüm özellikleri ile görüp, iletişimde olun.

Egonuz ilişki içinde size çeşitli oyunlar oynayabilir, onun oyunundan özgürleşip ilişkiye kendinize ve partnerinize dış göz olarak bakmayı öğrenmelisiniz. Yaşadıklarınızdan dolayı sıkıştığınız anda “egomun tüm oyunlarını görüyorum ve bu oyunlardan özgürüm. İlahi gerçeği bilmeyi ve kabul etmeyi seçiyorum” niyetini yapıp konuya bakın.

Aşkın kutsallığının sizi de kutsayıp değiştirmesine izin verin.

22.10.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin