İçeriğe geç

Yaşama Hakkı İçin Ho’oponopono Çalışması

Spread the love
  • 4 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1079Kelime
  • 136Görüntülenme

Yaşama Hakkı İçin Ho’oponopono Çalışması

Kimya mühendisi olarak çalıştığım dönemde çalıştığım iş yerlerinde almam gereken sorumluluğu almayıp; insanların, doğanın ve dünyanın yaşam süresini katlettiğim zamanlar için bu yazı aracılıyla tüm insanlardan, canlılardan ve dünyadan özür diliyorum. Bu yaptıklarımın bedeli olarak da yaptığım çalışmalara ek olarak daha fazla şifa çalışmasına aracılık edeceğim.

Yaşam içinde herkes aynı şeyi yaptığında durumu kanıksayıp onu doğal gibi görebiliyoruz. İnsanlık doğalı o kadar bozmuş ki doğal yaşamın farkında olmaz hale gelmişiz.

İnsan doğama yeniden getiren bakış açısı bugün sosyoloji dersindeki çevrecilik ve çevre hareketleri oldu. Çevrecilik diye kendini ayırmış doğaya duyarlı bir kimlik olmaması gereken bir kimlik aslında. İnsan yaşadığı dünyayı düşünen bir varlık olmalı.

Bireysel olarak bizlerde sorumluluk alıp; doğaya saygılı davranmalıyız ancak en çok değişim olması gereken alanlar büyük sanayii kuruluşları. Bir ev hanesinin kullandığı bir aylık ısınma, elektrik ve su giderini bir saat içinde kullanan işletmeler mevcut. Yakın çevremizde böyle bir tesisin olup olmaması önemli değil. Dünyanın herhangi bir yerindeki büyük ölçekli bir işletme bizim yaşam süremizi kısaltacak şekilde dünyadaki temiz su ve havayı kirletebiliyor.

Her zaman yazılarımı oldukça pozitif odakta olarak yazarım. Dersi izlerken fark ettiklerim beni dehşete düşürdü. Bir insan ya da şirketi yöneten insanlar kendi para kazançları için beni, canlıları ya da dünyayı öldürmekten hiç çekinmeden faaliyetlerini sürdürüyor. Bunu her insan kanıksamış ve önemsemiyor. Çevre ile ilgili bilinçlendirme yapan kurumlar ya da bireyler terörist olarak tanımlanıyor. Harika bir illüzyon içinde hepimiz uyumuşuz.

Bu çalışma ile kurum ya da kişilerle çatışmadan kendi yaşam hakkımızı evrensel sistemden talep etmek için bizi öldüren insanların tutumlarına rağmen sevgiyle arınma yapıyoruz.

Ho’oponopono Çalışması

🌏 Dünyada ilk fabrika kurulurken yaşam hakkı para kazancının önünde olarak kurulmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

🌏 Sanayi devriminin yok etme enerjisi ile dünyada var olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

🌏 Sanayi devrimini yöneten insanların bana illüzyonlar yaratıp beni manipüle etmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

🌏 Sanayicilerin beni, tüm canlıları ve dünyayı öldürmesini kabullenmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

🌏 İnsanın doğası gereği kendine, diğer tüm canlılara ve dünyanın yaşam hakkına saygı duyması gerektiğini unutmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

🌏 Doğaya ve insanlara saygılı olarak yaşam sürmenin suç ya da ayrıcalık olduğunu algılayarak yaşamama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

🌏 Toplumun bir parçası olmak adına farkında olmadan insani değerlerimi kaybettiğim anların yaşamımda olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

🌏 Sevgi odağında kendi yaşam hakkıma, diğer canlıların ve dünyanın yaşam hakkına sahip çıkarak yaşamaktan korkmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Şahit olduğunuz direkt çevreye dolayı olarak da size zarar veren her olaya ve kişiye lütfen “özür dilerim, beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum, aloha, indigo” kelimelerini tekrarlayarak arınma yapın.

Dünya bizim evimiz; dünya üzerinde her yaşayan canlı bana göre kardeşimiz. Kendimize, kardeşlerimize ve evimize sahip çıkalım.

15.01.2020

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰

Sosyal medyadan takip edebileceğiniz kanallar; Facebook Helios Yaşam Merkezi, Facebook Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin, Instagram Helios Yaşam Merkezi, Instagram Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin, Linkedin Helios Yaşam Merkezi, Youtube Yasemin Derya Metin