İçeriğe geç

İnsanlar ve Fareler

  • 2 yıl önce
  • 5Dakika
  • 1184Kelime
  • 216Görüntülenme

İnsanlar ve Fareler

Yazıdaki her kelime benim için ve okuyan herkes için şifaya dönüşmesi niyeti ile yazıyorum. Yazının benimle ve okuyan herkesle bağlantılı alanını ilahi olarak şifalanması için yazının alanına Yaratıcı’nın ilahi olarak izin verdiği pozitif ve aydınlık şifacıları davet ediyorum.

Farelerle ilgili çok fazla korkum olduğu zamanlarda, sosyal medya hatırlatmasına göre yaklaşık beş yıl önce Kryon’dan “onlar sizin küçük kardeşleriniz” mesajı ile birlikte farelerle ilgili yaşadığım fiziksel deneyimlerden başlayarak onlarla olan ilişkimi arındırmaya başlamıştım.

Laboratuvar farelerinin insan sağlığı için ne kadar önemli olduğunu fark ettiğimde onlara teşekkür etmiştim. Tam böyle içimde ki korku ‘ayy, canımmm’ haline dönüşecekken; aslında daha önce Orion takım yıldızında yaşayan ve insanların Dünya’da DNA’sına en çok müdahale yapan ırk olduğunu ve kendi karmalarını ödemek için insanlığa fare bedeni ile deney yolu ile hizmet etmeyi seçtikleri bilgisine ulaştım. Bu bilgiye ulaşınca bu defa onlara hissettiğim korku kızgınlığa dönüştü. Bu alanı temizlemek için çokça Kryon’dan rehberlik aldım. Bu rehberliklerle yaptığım çalışmalarda nötre yaklaşırken yaptıkları yeni bir kötülükle karşılaşıp yine içimde negatif duygular ya da düşünceler ortaya çıktı. Çalışmalarda sıkıştığım her anda sadece bunun olmasına Allah izin verdiyse bir hikmeti vardır diyerek kendimi dengeliyordum.

Dün yaptığım sosyal medya paylaşımı sonrası ve Facebook hatırlatmasında beş yıl önce de “fare ve sıçan kardeşlerimle ilgili her türlü olumsuz anı ve geçmiş yaşam deneyimini sonsuzluk boyutunda sonsuzluk yapıyorum.” çalışmasının eşzamanlılığı ile yeniden çalışma yaptım.  Bu defa sadece bilmem gereken bilgi varsa bileyim niyetini yapıp ötesindeki her şeyi şifacı varlıklara teslim ettim. Açığa çıkan bilgilere eskiye göre düşük enerjili olsa da yine kızdım.

Dünyada var olan farelerin iki ayrı hizmet alanı var.

Laboratuvar fareleri insanlığın daha sağlıklı hale gelmesi için hizmet ediyorlar.

Dünyada serbest dolaşan fareler ise bulundukları her yerdeki Orion’un pozitife dönüşmemiş enerjilerini ve programlarını bedenlerine absorbe ediyorlar. Enerjiler ve programlar çok yoğun değilse absorbe ettikleri enerjiyi Dünya’nın onlara sunduğu yaşam enerjisi ile dönüştürebiliyorlar. Çok yoğun olduğunda ise bunu dönüştüremiyorlar. Dönüştüremedikleri zamanlarda insanlar olarak bizim onlara sevgi enerjimizle destek olmamız gerekiyor.

Orion programı ya da enerjisi nereden geliyor sorusu akıllara gelebilir. Benim algılayabildiklerim.

  • Orion DNA ya da geni taşıyan çok sayıda insan öldüğünde beden bozunması ile topraktaki Orion programları konsantrasyonu artıyor.
  • Geçmişte savaş olmuş bölgelerde fiziksel olarak yapılan şifa çalışmalarında çözülenler şifacı ya da şifacılar tarafından arındırılmadan bırakıldığında.
  • Kristal ağa yüklenmiş Orion programı bölgesinde bilinçsizce yapılan şifa çalışmalarında kristal ağda yıllardır korunarak kalmış programlar serbest kalıp toprağa karıştığında.
  • Dünya dışı yaşam alanlarında Orion kolonisi olmuş yaşam alanında bulunan herhangi bir yaşam formu ya da bilinç ile dünyadaki bir insan özgür iradesi ile bağlantıya geçtiğinde o yaşam formu ya da bilinç kendi yaşam gezegenindeki Orion enerjisini Dünya’nın manyetik alanına boşalttığında.

Bu durum sadece laboratuvar dışında yaşayan farelerin alanına etki etmiyor. Yukarıda da bahsettiğim gibi farelerin dönüştüremeyeceğinden fazla olan enerjiler; DNA, gen, benlik, ben, alan bulunduran insanlara ve İnsanların kurmuş olduğu sistemlerin kurulmasına Orionlular tarafından destek sağlanmış sistemlere sızıyorlar. Orionlular uluslararası ilişkiler ve dil bilimleri alanına çokça kendilerine ait bilgi ve program dahil etmişler. Ülkelerin birbirine güvenememesinin ve sürekli savunma yatırımı yapmalarına; iletişimsel düzeyde diplomatik krizlerin yaşanmamasına da şaşmamak gerekiyor.

Yazıyı okuyup “eee Yasemin ne yapacağız şimdi?” sorusunu aklınızdan geçirebilirsiniz. Hem laboratuvar fareleri hem de diğer fareler için şimdilik bulabildiğim en dengeli yol, Kryon’dan yardım istemek.

Laboratuvar fareleri ile ilgili çalışma: Fareler ve sıçanlarla çalışan biri değilseniz; Fareler ya da sıçanlarla yapılmış herhangi bir bilimsel araştırma haberi ile karşılaştığınızda “Sevgili Kryon, bu zamana kadar insanlığın daha sağlıklı hale gelmesi için üzerinde işlem uygulanmış her fare ya da sıçan türünün enerji alanından ilahi yasalara göre temizlenmesi gereken Orion programlarını ilahi yasalara göre onların DNAlarından hak ettikleri şekilde arındır. Fiziksel bedenleri bu işlemler esnasında herhangi bir ağrıya ya da hastalığa maruz kaldıysa bunların enerjilerini de varoluş alanlarından arındır.” niyetini yapıp, sizde kalbinize doğan çalışmayı yapabilirsiniz. Hiç bir şey algılamıyorsanız, onlara teşekkür edebilirsiniz.

Diğer fareler ile ilgili çalışma: Farelerden benim gibi mesaj alıyorsanız, yukarıda yazdığım çalışmaları yaptığınızda, bu tarz çalışmalardan haberdar olduğunuzda, hiç görülmemesi gereken bir yerde fiziksel olarak fare ile karşılaştığınızda, sosyal medyada animasyon dahi olsa farelerle ilgili bir paylaşıma denk geldiğinizde “Kryon, lütfen şu an benimle ol ve dengesizleşmiş Orion enerjisi ya da programının dengeye gelmesi için bana yardım et.” niyetini yapıp sizde enerji çalışması ya da bildiğiniz yöntemle çalışma yapabilirsiniz.

Birliğe yolculuğumuzda her birimiz kötünün ve iyinin çeşitli programlarını deneyimliyoruz. Olgunlaşmak var oluştaki her şeye dönüşüm için el uzatabildiğimizde oluyor.

Son olarak fare korkusu olanlar için bir hatırlatma yapayım. Ya bir yaşamınızda Orionluların müdahalesine maruz kalmışsınızdır ya da kara veba zamanı dünyada yaşamış ve vebadan hayatınızı kaybetmişsinizdir. Bu deneyimlerin şifalanması için Kryon’nun DNA’nın 12 Tabakası kitabını şifalanma niyeti ile okuyabilirsiniz. Kitap çok basit anlaşılır bir kitap değil. Okuduğunuzda zihinsel olarak anlamasanız da Orionluların DNA’nıza yaptığı müdahaleler şifalandırılacaktır.

29.04.2022

Etiketler: