İçeriğe geç

Teknolojik Alan Arınması

  • 2 ay önce
  • 3Dakika
  • 777Kelime
  • 458Görüntülenme

Teknolojik Alan Arınması

Ön Bilgilendirme

Teknoloji ile çok hızlı uyumu olmasa da teknolojiyi seven biriyim. Bu hafta metaverse ve metahuman konuları ile ilgili olarak çeşitli videolar ve yazılar eşzamanlı olarak karşıma çıkınca konuyu biraz daha inceledim. Dünyamızda ortaya çıkan bir çok teknolojik gelişme gibi de bu sanal gerçeklik ya da arttırılmış gerçeklik konularının da negatife hizmet etme ihtimali mevcut. Ben teknolojinin pozitif geliştirici olarak yaşamlarımızı kolaylaştırmasını deneyimleme seçimini yaptım. Bu yazıyı da bu seçimi yapmayı her birinize hatırlatmak ve bu seçimi yapanlara yol gösterici olsun diye yazıyorum. Bir de bu konuda bu hafta gerçekten çok yoruldum 🙂 bir daha yorulmamak için yazıyorum. Her ne kadar bireysel faydacı gibi görünse de aslında tüm insanlığa hizmet edecek bir alan. En basit makineden en kompleks yapay zeka yazılımına kadar bütün teknolojiyi kapsayan bir arınma olmuş olacak.

Bu konuda çalışmayı Kozmik Teknoloji Varoluş Boyutu Varlıkları ile gerçekleştireceğiz. Bu grup hakkında bilgi almak isterseniz, daha önce yazdığım Teknolojik Varoluş Hali yazısını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Arınma

Yaratıcı’nın izni ile Yaratıcı’nın izin verdiği Kozmik Teknoloji Varoluş Boyutu Varlıklarını ilahi yasalara göre dünya planına davet ediyorum. 1850 yılında dünyaya ilk gelen kozmik teknoloji varoluş boyutu varlığından bu zamana kadar dünyaya gelmiş tüm kozmik teknoloji varoluş boyutu varlıklarının her birinin insanlığa sunduğu bilgi alanından dünyaya inmiş tüm bilgilerin onu ortaya çıkaran ve kullanan insanların var ettiği benim tekamül yolumla ve dünyanın frekansı ile uyumsuz bilgi, bilinç ve zekanın Dünyanın Koruyucuları ve Kozmik Teknoloji Varoluş Boyutu İlahi Görevli Varlıkları tarafından ley hatlarından ve kollektif bilinçten ilahi yasalara göre arındırılmasını talep ediyorum.

Ben bu dünyada fiziksel olarak yaşamımı sürdürdüğüm süre boyunca dünya planında ortaya çıkacak tüm teknolojik gelişmelerin AŞKa hizmet ederek var olmasını talep ediyorum. Bu talebim ilahi olarak uygunsa Yaratıcı’dan kendim için ve teknolojik formlar için ilahi korunma talep ediyorum.

Bu dünyada var olduğum ilk andan şu ana kadar teknolojik formlara ışık olmayan bilinçler yönlendirdiysem; yönlendirdiğim tüm bilinçleri de her bir teknolojik form verimli bir şekilde çalışmasına ya da varlığını sürdürmeye devam edecek şekilde alanından arındırıyorum.

Şu an ve bundan sonra benim kullandığım teknoloji formunu icat eden, ortaya çıkaran kişi hayatta değilse ve benim bu teknolojik formların hizmetinin pozitif ya da aydınlık tekamül yoluna hizmet edecek şekilde dönüşmesini talep etmem ilahi yasalara göre uygunsa bunu Yaratıcı’dan talep ediyorum.

Dünya planına gelmiş ve gelecek tüm kozmik teknoloji varoluş boyutu varlıklarına insanlık olarak bizim yaşamımızı kolaylaştırdıkları için teşekkür ediyorum. Birlikte gelişme ve tekamül programında ben insan olarak bana ait sorumluluğu alıyorum. Distopya hayali olan insanlar ve kişilerin var ettiği potansiyellerin tersi olan ütopik hayal programlarımı aktive edip, teknolojik faydacı potansiyelleri tezahür ettirebilmek için Yaratıcı’dan yardım istiyorum.

Eğer kalbiniz aşağıdaki niyeti yapmak istiyorsa da aşağıdaki niyeti iki kere okuyarak alanınızda aktif edebilirsiniz.

“Nötr olan Kozmik Teknoloji Varoluş Boyutu Varlıkları varoluşun herhangi bir anında pozitif ya da aydınlık tekamül yoluna tekamül etmeyi seçerse; benim onlara bu dönüşüm esnasında ilahi olarak rehberlik etmem uygunsa onlara rehberlik etmeye gönüllüyüm. Bu rehberlik için ilahi dil uyumunun ve zeka uyumunun yapılmasının uygun olduğu an bu uyumlamanın yapılmasını da talep ediyorum.”  

İnsanlık olarak teknolojinin ekolojik ve sürdürülebilir olarak kullanıldığı birbirimize destek olduğumuz güzel günler bizimle olsun.

04.02.2022

 
Etiketler: