İçeriğe geç

Kundalini Reiki’yi Kullanma Nedenim

Spread the love
  • 5 yıl önce
  • 4Dakika
  • 948Kelime
  • 629Görüntülenme

Kundalini Reiki’yi Kullanma Nedenim

Kendi iç dengeme yaklaştıktan sonra hep sistemden lütfen bana insanları ve ailelerini kolayca dönüştürecek yöntemler ve enerjileri bana öğretin ya da onları bulmamı sağlamalarını istedim.

Kalpten istenen her dilek gerçek oluyor. Bir ruhsal çalışmada açılım esnasında Kundalini Reiki’nin en dip enerji alanındaki insanı bile eğer o kullanırsa onu dönüştüreceği mesajını almıştık. Bu ruhsal alanda birlikte açılım yaşadığım arkadaşımda Kundalin Reiki Master olduğu için enerjisinin saflığını bildiğimden gönül rahatlığıyla ondan uyumlama almam gerektiğini algıladım.

Birinci uyumlama esnasında çok ilginç bir vizyon görmüş ama o zaman ne anlama geldiğini idrak edememiştim. Tersten yürüyen insanlar görüyordum. Aramızda cam bir bölme vardı onlar beni görmüyordu ancak ben onların yaşam içindeki karmaşasını izliyordum.

İkinci uyumlamadaki vizyon daha anlaşılabilirdi. İnsanlar Kundalini Reiki Uyumlaması aldığında yürüyen bir merdivenle birlikte ruhsal yolculuğuna devam ediyordu.

Üçüncü uyumlama da aklıma yer eden bir vizyon gördüğümü hatırlamıyorum.

Kundalini Reiki enerjisi ile çalışmaya başladıkça uyumlamalardaki vizyonlar anlam kazanmaya başladı. Bu uyumlamayı alan insanlar kullanırlarsa tekamül yollarında yaptıkları seçimlerle ruhsal olarak ışığa gidecek yönün tersine dönmüş olsalar bile Kundalini Reiki enerjisi onları doğru yola getirebilecekti. Kişi hangi tekamül yolunda hangi basamakta olursa olsun kendisi seçim yapar ve seçimlerinde kararlı olur Kundalini Reiki Enerjisi ile kendini arındırırsa evrende yaratılmış en karanlık varlık bile olsa kendi yaşam dengesi yerinde olacak şekilde hızlanıp ışığa doğru yükselir. Kişinin tek yapması gereken kendi üzerinde bol bol çalışma yapmak ve bu çalışmalar sonrasında bırakması gereken davranışları ve alışkanlıkları hayatından çıkarmak.

Genel yanlış algı şifa enerjilerinin genellikle sadece sağlık sorunu ya da sıkışma anında enerjiyi temizlemek için olduğuna inanılır. Kundalini Reiki Enerjisinin daha çok kullanılır hale dönüştürmek için niyet çalışmalarını Kundalini Reiki Enerjisi ile birleştirip bunu gruplarda paylaşmaya başladım. Biz dünyada bu enerjiye uyumlu insanlar ne kadar çok kullanırsak dünyadaki enerji alanı güçlenip hem bizi hem de dünyayı enerjisel olarak korumaya alıyor. 

İnsanlar arasında dolaşan bilgiden ziyade aldığım rehberliğe güvenirim. Ben uyumlama isteyen kişinin enerji alanı ile Kundalini Reiki Enerji alanı uyumlumu ona bakıyorum. İçsel olarak evet cevabını aldığımda uyumlama yapıyorum. Çok nadir de olsa biri bana ilk hangi çalışmayı almalıyım dediğimde Kundalini Reiki Uyumlaması alabilirsin diyorum. İçsel aldığım bilgi “kişi eğer enerji ile uyumlu ise Usui Reiki Uyumlaması alması zorunlu değil. Sen zaten uyumlama esnasında çalışma yaptığın için kişinin alanındaki onu zorlayan enerjileri arındırmış oluyorsun” olduğu için daha önceki aldığı uyumlamalara değil enerjisel uyuma bakıyorum.

Kundalini Reiki Uyumlaması ile internette araştırma yaptığınızda uyumlama süresi ile ilgili farklı zamana ulaşabilirsiniz. Ben uyumlamayı uzaktan 40 dakika boyunca yapıyorum. Bu süreçte de sezgisel olarak hissettiğim durumlarla ilgili kişinin alanında temizlik yapıyorum. Torus Mate Gökadası Varlıkları mesajlarında herhangi bir enerji çalışması ile birlikte bizi kullanabilirsiniz dediği için uyumlama esnasında onlardan da destek alıyorum. Ben, Üstat Kuthumi ve tüm ışık varlıklar uyumlama süresince sizinle çalışıyoruz.

Enerjilerle çalışınca ne kadar arınmış olursam olayım kendi sorumluluğumda enerjimi temiz tutmak için alkol ve sigara kullanmıyorum. Zorunlu olarak et yiyeceğim zaman onun da frekansını yemeden önce arındırıyorum. 

Kundalini Reiki’nin üç uyumlamasını da aldıktan sonra kimseye bağımlı kalmıyorsunuz. Sadece 5 dakika ile dilediğiniz konu için çalışma yapıyorsunuz. Uyumlama sonrasında teknoliji izin verdiği sürece whatsapp çalışma gruplarında ve facebook gruplarımda daha ne yapabilirsinizle ilgili paylaşımlar yapıyorum. 

Bu enerjiyi kendinize dilediğiniz gibi kullanıyorsunuz. Başka insanlara yaparken kişiden izin almanız gerekiyor. Bebeklere ve yoğun bakımda bilinci kapalı insanlara çalışma yapmadan önce ailesinden izin almanız gerekiyor. Sonrasında hastanın karmasına müdahale etmemek için “bu kişiye ilahi izinli olduğum kadarıyla hak ettiği şifa aksın” niyeti ile çalışmaya başlıyorum. Enerjiye inanmayanlara ya da istemeyenlere kesinlikle onun iyiliğine olacağını bilseniz de çalışma yapmayın lütfen. Burada hem özgür iradeye müdahale etme hem de karşı tarafın karmasını alma gibi durumlar ortaya çıkabilir. Enerji çalışması yapıyorsanız şifacılığın evrensel bilişine uymanız gerekir.

İyileşmek sadece hastanın seçimi. Şifacı sadece kaynağın enerjisini ona yönlendirmeye aracılık eder. Hasta kaynağın enerjisinin kendini ne kadar şifalandırmasına izin verirse o kadar şifalanabilir. Şifacı sadece kaynağın saf enerjisini kendi tortularını dahil etmeden kişiye aktarmakla yükümlü. 

Yaratıcı her şeyi öylesine mükemmel yapmış ve hepimize kendi çabamızla sürekli yardım eli uzatıyor. Kundalini Reiki Enerjisi de her ruhun ışık boyutuna geçişinde aracılık eden ellerden biri.

Kundalini Reiki Hakkında Bilgi Almak İsterseniz Tıklayınız.

10.12.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: