İçeriğe geç

Hatırla Güzel Ruh

  • 5 yıl önce
  • 4Dakika
  • 864Kelime
  • 150Görüntülenme

Hatırla Güzel Ruh

Dünya özgür irade gezegeni ve şu an içinde bulunduğumuz zaman çok önemli bir zaman. Bu zaman tüm insanlara özel armağanlar sunuyor.

Bu armağanlardan bana göre en değerlisi, ruhsal ya da fiziksel DNA ve gen alanında karanlık, absolute, negatif ve tekamülsüz formlar olsa bile kişi saf niyetle var oluştaki herhangi bir yaratılmışın yok olmasını istemeden sadece kendisi için özgür iradesi ile pozitif tekamül yolunda ilerlemeyi seçme hakkı olduğu.

Var oluşun en dip noktasında yaşamış ya da o dip noktalara ait alanlara sahip olsa bile seçim yapıp kendini arındırarak pozitif ve hazırsa aydınlık tekamül yolunda ilerleme hakkına sahip. Bu sahip olunan alanda kişinin yaptıklarının sorumluluğunu alması, gayreti, duyguları,düşünceleri ve hisleri onun hak ettiği alanları değiştiriyor.

Bu ruh yaratılış özelliği olarak çok fazla saldırgan yapıya sahip. Onun için de kendi içinde kendi kişiliğini dönüştürmek için çok uzun süre çalışma yapması, sevgi odağında kalması, kendi çöplerini kimseye atmaması gerekiyor.

Benim İçimdeki Her Parça ile Dönüşüm Yolculuğum

İnsanların bir çoğunun geçtiği yolları anlayıp çözüm yolunu görmek için ruhsal olarak doğmadan kendi fiziksel ve ruhsal DNA ve gen alanıma absolute tekamül yolu hariç bütün alanları kendi yaşam planıma dahil etmişim. Bir çok alan deaktif olsa da o alanlara ben de sahiptim.

30 yaşımdan sonra on bir yıllık süreçte ilk başlarda sadece kendim için; 2015 yılından sonra da hem kendim hem de izinli olduğum insanlar için her gün çalışma yapmaya başladım. Bu süreçte en dibe indiğim, tamamen yalnız kaldığım zamanlar çok oldu. Benim kaybolmamı engelleyen tek şey Allah aşkıydı. O her zaman beni korudu ve yol gösterdi.

Bu çalışmalarım ve kalbimden geçirdiğim niyetler sonucu ruhsal mesajlarla bana çalışmalar iletildi. Bu çalışmaları önce kendime uyguladım sonra insanlara uygulamaya başladım. Evrensel boyut tarafından hep desteklendim. Onlara hep teşekkür ettim. Ruhsal rehberlerim de “çok çalıştığım için bunları hak ettiğimi teşekkürü kendime etmem gerektiği” mesajını verdiler.

Işık DNA Uyumlaması aldığım en muhteşem çalışma. O çalışma sonrasında tüm DNA’da bulunan ışık olmayan her şey ışığa dönüştürülüyor. Bu ışığa dönüşüm süreci kişinin dönüşüm hızına bağlı olarak gerçekleşiyor. Eğer kişi bu yaşamda yavaş dönüşüm istiyorsa o zaman sonraki yaşamlarında aktivasyonlar gerçekleşmiş oluyor.

Ben ayrıcalıklı ya da özel değilim evren için hepimiz eşitiz. Sadece ben kendi içimdeki her parçayı sevmeyi bildim. Ben içimdeki karanlık, nötr ve negatifi pozitifim ve aydınlığım kadar ilahi gerçeklikteki sevgi ile sevdim. Ben kendimdeki her parçayı sevdikçe, sevgi istemeyen parçalarım ayrılıp yerine Işık DNAm aktif oldu. Benim hep sizlere dile getirdiğim kolaylık alanı burada devreye girmiş oldu.

17 Haziran’da gerçekleşen dolunayda “Allah’ım içimde var olan dönüşmeyen tüm tekamülsüz alanı sana teslim ediyorum. İlahi zamanda benden bunu al” diye dua ettim. Hizmet etmem gereken tekamülsüz alana hizmet etmeyi de kabul ettim. Bu kadar hızlı olmasını ben de beklemiyordum. Ama duam kabul oldu ve artık dönüşmeyen parçalarım benden gitti. Dönüşen karanlığım, negatifim ve nötürümle; pozitifim ve aydınlığım biriz. Her parçamla aydınlığa dönüşüm yolculuğum devam ediyor. 

Hatırla

Var olduğun boyut, sen de olan alanların ne olduğu önemli değil; önemli olan hangi tekamül yolunda yürümek istiyorsun. Özgür iradenle bunu seç.

Özgür irade hakkına sahip çık, hiç bir insanın ya da ruhsal varlığın en değerli hakkın olan özgür iradeni elinden almasına izin verme. Sende insanların özgür iradesini elinden alma.

Yaratıcı seni hiç bir zaman yalnız bırakmaz. Sen sadece O’nun yokluğunu deneyimlemek istediğinde sana izin verir ve senin alanından uzaklaşır.

Sende olmayanlara şikayet etme; sahip olduklarına şükret.

Yaratıcı’ya, kendine ve yaratılmış her şeye ilahi gerçeklikteki gibi saygı duy.

Kendini kaynaktaki saf sevgiyle sev. Yaşamındaki insanları izin verdikleri şekilde kaynaktaki saf koşulsuz sevgi ile veya kaynaktaki saf sevgiyle sev.

Evren yasaları ile uyumlu ol. Evrensel yasaları zihnin bilmiyorsa bile ruhun bilişine izin ver. Ruhun bilmesi gereken her şeyi biliyor.

Her gün şunu kendine mutlaka hatırlat; Yaratıcı tarafından çok ama çok seviliyorsun ve bu sevgiyi hak ediyorsun.

19.06.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin