İçeriğe geç

İlahi Gerçeklikteki Neşe ve Periler Hakkında Bilinmeyenler

  • 3 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1038Kelime
  • 563Görüntülenme

İlahi Gerçeklikteki Neşe ve Periler Hakkında Bilinmeyenler

Yaptığımız her çalışma ile ilgili kendi hayatımı tamamlayan bilgiler ortaya çıkıyor. Yıllarca neden insanlar alanında mutsuz yaşadığımı fark ediyorum.

3 Ekimde başladığımız ve uzaktan gerçekleştirdiğimiz Perilerle DNA’da Neşe Aktivasyonu ve Uyumlaması sonrasında Peri Sansulpa’nın ilettiği neşe ile ilgili bilgi kendi var oluş gerçekliğimden dolayı diğer davranış biçimlerinin beni tanımsız bıraktığını anladım. Mesajdan önce bu şaşkınlığımın ne olduğunu size ileteyim. Kendimin farkında olduğum zamandan beri insanların birbirine yaptığı soğuk espriler ve eşek şakası dediğimiz şakalar beni güldürmez ya da gülümsetmez onun yerine soğuk duş etkisi yaratırdı. Konuşmalarda ya da yazılan yorumlarda da kişilerin şaka yaptığını ya da esprili olduğunu kendisi söylese de eşleştiremiyordum. Hatta bu çalışmayı yaptığımızda yazdığım bu benim anlamadığım şaka ve espri anlayışı ile de ilgili deneyimlerim oldu. Mesaj sonrasında bunları tam olarak algılamam için yaşadığımı fark ettim. Mesajla birlikte tüm taşlar yerine oturdu.

İlahi Gerçeklikteki Neşe

Peri Sansulpa’nın nasıl bir varlık olduğunu bana iletildiği şekilde size ilettikten sonra mesajından bir parçayı sizlerle paylaşıyorum. Peri boyutu farklı bir hiyerarşi ile yönetilen ve var oluşun her alanına yayılmış varlık grubu. Tüm perilerin yönlendirilmesi de Peri Sansulpa tarafından yapılıyor. Altın ışık formunda olan bir varlık. İnsan dilinde kolay bir tanımlama yapacak olursak Baş peri diyebiliriz.

“Dünyada neşeyi sadece neşe boyutuna ait bir parçaya sahip insanlar biliyor. Bir çoğu bizim neşemizden rahatsız oluyor. Bu rahatsızlığın sebebi de gerçek neşe frekansını unutmuş olmaları. Binlerce yıldan beri insanlığa unuttukları neşeyi hatırlatmak için bizler ve bizlerin rehberlik ettiği insanlar yapıyoruz.”

İnsanların bu neşeden rahatsız olmasına ben çok yerde şahit oldum. Bu neşe enerjisi ortaya çıktığı durumlarda insanlardan onları rahatsız ettiğimizle ilgili uyarı aldık. Hatta Kadıköy-Kartal minibüsündeki yolculardan biri bizimle tartışıp bizim insanlara daha fazla rahatsızlık vermemek için minibüsten inmemize neden olmuştu. Şoför bile bizim yanımızda olmasına rağmen hanımefendi kendi yaptığı davranıştan tek farklı enerji neşe enerjimizden dolayı bizden rahatsız oldu.

Herkes mutluluk ve neşenin hayatında olmasını istemesine rağmen ilahi gerçeklikteki neşe enerjisi taşıyan insanlarla bir araya gelince rahatsız oluyorlar. Bununla ilgili sizlerle yaptığımız canlı yayındaki soru cevap videolarımızdan tutunda, restaurantlarda, araçlarda ve benimle fiziksel olarak yan yana olan tüm insanlardan çok benzer tepkiyi alıyorum. Bu durumu anlamlandıramadığım için son üç yıla kadar  daha çok içime kapanıp sessizleşiyordum. Artık kendi neşe gerçekliğimi yaşamayı seçiyorum. Benden mutsuz olan insanlar arzu ederse kendiler yaşamımdan ayrılabilir. Seçimlerine saygı duyuyorum. Dünya için en önemli araçlardan olan sahip olduğum neşeyi daha fazla saklamayı hiç düşünmüyorum.

Soğuk esprilerin ve eşek şakalarının neden olduğunu da yine Peri Sansulpa’nın mesajındaki bölümle anlamlandıralım.

“Periler iki boyutta varlık sürdürür. Sizi uyumladığımız pozitif ışık perileri ve diğer grup olan negatif periler. Negatif boyuttaki periler ukalık ve kibrin içine neşeyi dahil ederler. İnsan olarak sizlerin eşek şakası dediğiniz fikirleri negatif periler insanlara fısıldar. Negatif perilerin enerjisi olan insanlar yaptıkları eylem sonrası herhangi bir olumsuz tepki alırsa hırçınlaşırlar.”

Periler Hakkındaki İlahi Gerçeklik

Peri Sansulpa’nın yardımı ile bunların neler olduğunu fark edelim.

  • Geçmiş ya da gelecekle ilgili bilgi iletemezler.
  • Pozitif ve negatif tekamül yolunda varlık sürdürüler. Neşe boyutunun enerjisini var oluştaki her varlığa iletebilmek için negatif tekamülde varlık sürdürmeleri evrensel dengelerden dolayı zorunludur. Tüm var oluşta nötr, pozitif ve aydınlık tekamül yolu olana kadar var oluşa hizmet etmek için negatif periler, negatif tekamülde var olmaya söz vermişlerdir. Bu tekamül onlar için değil var oluş için yapılan bir seçim sonucudur.
  • Gittikleri boyut her ne olursa olsun oranın frekansına uygun olarak bulundukları boyutun ilahi yasalarına göre neşeyi taşırlar. Neşe taşımaktan başka görevleri yoktur.
  • Var oluş boyutları küçük formda olduğu için özellikle negatif periler etkileşimde bulundukları varlığın enerjisinden daha kolay etkilenirler.
  • İlahi yasalarda bir başka varlığın yönlendirmesi ile başka bir varlığa iyilik ya da kötülük yapmaları engellenmiştir.
  • Tüm var oluşa hizmet etmek için yaratıldıkları için bütün periler tüm ilahi yasaları çok iyi bilir ve ona göre davranırlar. Görevleri dışında her hangi bir şeye yönlendirilmeleri durumunda o boyuttan çekilirler.

Perilere yönlendirilmiş ilahi gerçek olmayan bilgilerle onlara karşı bakış açılarınızın şifalanmasını seçebilirsiniz. “Allah’ım perilerle ilgili bildiğim ilahi gerçek olmayan her şeyi sana teslim ediyorum. İzin verdiğin ilahi gerçeği bilmeye niyet ediyorum” niyetini yaptığınızda alanınızdan temizlenmesi gerekenleri arındırmış olursunuz. Bu niyeti her durum için kullanabilirsiniz. Niyetteki periler yerine şüpheye düştüğünüz konuyu belirtebilirsiniz.

05.10.2018

Etiketler: