İçeriğe geç

İnsan

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 318Kelime
  • 97Görüntülenme

İnsan

İnsan olarak ne kadar muhteşem bir şekilde yaratılmışız ve ne kadar muhteşem bir deneyim alanından geçmişiz. Dünyadaki sıkışmış halimizin ötesindeki gerçekliğimizi her gördüğümde kendimize yeniden hayran oluyorum. Yaratıcı’nın bizim için hazırladığı plana ve O’na her seferinde yeniden aşık oluyorum.

Bana göre bir ruhun insan olarak bedenlenmesi büyük bir onur. Bu onuru bana bahşettiği için hep şükrediyorum. Ben insan olduğum için çok mutluyum. Bu mutluluğum yaşamımın her anı her zaman pozitif deneyimlerle dolduğu için değil, yaşadığım her şeyi dönüştürecek bir armağana sahip olduğumun bilincinden geliyor.

Bazen ne kadar çok yazsanız da anlatsanız da o gerçekliği tam olarak ifade edemezsiniz; işte insanı tanımlarken de kelimeler yetmiyor. Bu yazıya içindeki insanı algılayan enerjiyi yüklüyorum. Dilerim sizlerinde zihninde ve kalbinde bunun karşılığı ortaya çıkar. Kendi mükemmelliğinize hayran olursunuz.

İnsan olarak hepimiz bir çok duyguyu deneyimleme cesaretine sahip olarak bu dünyaya gelmeyi seçtik. Cesaretle mükemmel bir şekilde bunu ortaya çıkarıyoruz. Sadece bunun bir çoğumuz farkında değiliz farkında olun lütfen. Kendi mükemmelliğinizi ve insanın mükemmelliğini hatırlayın.

Bana bu mükemmelliği Fazıl Say yeniden hatırlattı. Sizlerin de kalbine mutlaka ulaşacaktır.

29.02.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰
Etiketler: