İçeriğe geç

Tarihlerin Armağanları

  • 4 ay önce
  • 4Dakika
  • 1081Kelime
  • 80Görüntülenme

Tarihlerin Armağanları

İnsanlık olarak zamanı doğru kullanabilmek ya da yönetebilmek adına takvimler icat ettik. Ülkemizde kullanılan miladî/Gregoryen takvimdeki tarihler de bize evrensel zamanın çeşitli programlarını getirmeye başladılar. Yazacaklarım numerolojik bir bilgi değil. Sadece on yıldan fazla zamandır tarihlerin bana fısıldadıklarından benim anlamlandırabildiklerim. Bu yazıda bana ve size Başmelek Metatron rehber olsun. Zaman boyutunda ilahi izinli olduğumuz zaman boyutu yasalara uygun şifa alanlarıyla Başmelek Metatron bizi buluştursun.

Enerji ve Boyut Kapıları

2012 yılı tamamlanıncaya kadar üçlü enerji kapılarını da deneyimliyor olsak da uzun bir süre ikili enerji kapılarını deneyimleyeceğiz. Yıl içinde 12 ayrı sihirli enerji zamanımız var. 1.1, 2.2, 3.3, 4.4, 5.5, 6.6, 7.7, 8.8, 9.9, 10.10, 11.11, 12.12 bu sihirli enerji kapılarımız. Bu tarihlerle ilgili her yıl meditasyon yapmasam da her bir enerji kapısı ile ilgili meditasyonlarım var.  İşte o meditasyonlara buradan ulaşabilirsiniz. Bu enerji kapıları hem zaman hem de boyut bilgeliğini hak edişimizce bize açıyor. 1. boyuttan 12. boyuta kadar her bir tarihle eşleşen tarihte o tarihe ait boyut bilgeliğinin kapısı da bize açılıyor.

Ayna Zaman Etkileşimi

Ocak ayı başlangıç olarak aya göre günün ayna yansıması olduğu zamanlar da ayna zaman etkileşimini bizlere görünür kılıyor. Bu zamanlarda henüz tamamen ışığa geçmemiş alanlar için bu şifa zamanını kullanabiliriz. Bu tarihler de 10.01 (10 Ocak), 20.02 (20 Şubat), 30.03 (30 Mart). Türkiye’de kullanılan gün.ay.yıl formatına göre soldan sağa doğru bakış ile görünür olan alanlar. Bu alanlar daha çok bireysel konuları açığa çıkardığı için yapacağınız çalışmayı siz kendinize göre belirlemelisiniz.

Ters Yansıma Zaman Etkileşimi

Burada yine Ocak ayı başlangıç alınarak güne göre ayın ayna yansımasının olduğu zamanlar. Bu zamanlarda da frekansı en düşük olan parçamızın kendini görünür kılıp, şifaya açık olduğu zamanlar. 01.10 (1 Ekim), 21.12 (21 Aralık). Türkiye’de kullanılan gün.ay.yıl formatına göre sağdan sola doğru bakış ile görünür olan alanlar. Bu alanlar daha çok bireysel konuları açığa çıkardığı için yapacağınız çalışmayı siz kendinize göre belirlemelisiniz.

Her Yılın Son Rakamının Kendi Gücünü Tamam Olarak Açtığı Günler

Milenyum çağında 2031 yılına kadar bu zaman şifasını kullanabileceğiz. Her yıl son iki rakamının enerjisi ile kendi zaman damgası portalını bize açıyor. Bu zaman portalı şifasını da o yılın her ayında son iki tarihteki gününde gerçekleşiyor. Bu şifa alanı için yaptığım meditasyonlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ekinokslar ve Gündönümleri

21 Mart ilkbahar ekinoksu, 21 Haziran yaz gündönümü, 23 Eylül sonbahar ekinoksu, 21 Aralık kış gündönümü. Her tarihin kendine özgü bir güçlü dönüşüm şifası var. İlkbahar ekinoks meditasyonlarına buradan ulaşabilirsiniz. Yaz gündönümü meditasyonlarına buradan ulaşabilirsiniz. Sonbahar Ekinoks meditasyonlarına buradan ulaşabilirsiniz. Kış gündönümü meditasyonlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yükseliş Tarihleri

Dünyanın hızla yükselen frekansına insanlığın adapte olabilmesi için Dünya’nın AŞK ve Kundalini Enerjisi ile donatılmış aylık şifa günleri. Her ayın 7., 13. ve 21. günü. Özellikle spiritüel armağanlarla donanmış bu günlerde kendi kendinize meditasyon yapıp dünya ile bağ kurabilir ve onun şifasını deneyimleyebilirsiniz. Bu tarihler doğada uzun zamanlar geçirmek için de harika zamanlar. Şehirde yaşayanlar şehrin kaosu nedeniyle evinde ya da iş yerinde dünya ile bağ kurmakta zorlanabiliyor. Parklar ya da şehirden uzak doğal alanlar bağlantıyı güçlendirebilir.

Dört Yılda Bir 29 Şubat

Dünya, güneş etrafındaki dönüşünü 365 gün 6 saatte tamamlıyor. 6 saatte dört yılda bir Şubat ayına eklenerek bize tatlı bir şifa ve bilgelik armağan sunuyor. 29 Şubat’ı deneyimlediğiniz yıllarda da bu meditasyonu yapabilirsiniz.

Kendi Doğum Gününüz

Bu dünyada insan olarak doğmanızın bir ya da birden fazla sonucu var. Doğum günlerinizde de bu süreci  anlamlandırabilmek ve yaşamınızı şifalandırmak için hem zamana boyutu görevlileri hem de meleksi boyut varlıkları tarafından çeşitli armağanlarla çoğunlukla farkında olmadan sarmalanıyorsunuz. Doğum gününüzde bu kutlamaya dahil olursanız bence çok eğleneceksiniz. Doğum gününüzü benimle kutlamak isterseniz, kutlama için de bu meditasyonu yapabilirsiniz.

Linklerini verdiğim meditasyonları yapmak zorunda değilsiniz. Kendi iç dünyanızı dinlediğiniz meditasyonları da bu günlerde yapabilirsiniz. Hayatınızdaki sorumluluklarınız ruhsal olarak kendinize zaman ayırmanızı engelleyecek yoğunluktaysa. Meditasyonla kendinize zaman ayırmak istediğiniz günler de “Allah’ım zamanımı bereketlendir, Seninle ve kendimle buluşmama lütfen zaman bulmama yardım et.” diye dua edebilirsiniz.

Bana günlerden, aylardan ve yıllardan gelenler bunlar, dilerim sizin ulaşmanız uygun olan benim bilmediğim zaman hakikatine ulaşmanıza bu yazdıklarım aracılık eder. İnsanlık olarak biz her ne kadar zamanı lineerleştirme gayretinde olmuş olsak da evrensel boyutta zaman, her an anda gerçekleşir.

Hak ettiğiniz zaman bereketi ve bilgeliği sizinle olsun…

28.01.2024

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_
Etiketler: