İçeriğe geç

Başka Bir Zamanda Gerçekleşen 9 9 Enerji Şifası

  • 6 yıl önce
  • 3Dakika
  • 545Kelime
  • 146Görüntülenme

Başka Bir Zamanda Gerçekleşen 9 9 Enerji Şifası

Ben her zaman dediğim ben sadece aracıyım söylemim yine gerçek oldu. Her bilgi açığa çıktığında ben hala şaşırıyorum ve buna çok mutlu oluyorum.

Her seferinde olaylar önceden sistem tarafından programlanıyor ve ben bunları yazıyor ya da seslendiriyorum.

Bakalım bu şifa için evren neyi nasıl planlamış.

Zihinsel programda olan Yasemin 9 9 Çalışmasını yapmadan önce açtı astroloji takvimin yıl sonuna kadar olan tüm yeniay ve dolunay tarihlerini iki kere kontrol edip takvimine kaydetti. Ay döngüsü başarıyla dünyasal takvime kaydedilmişti.

Etkinliğin başlığını ve içeriğini baktığı takvime göre yazdığını sandı. Etkinliğin adını Ücretli Yüz Yüze 9.9 Enerjisi ve Dolunay Kozmik Dönüşüm Çalışması diye açıp, hem sosyal medyada hem de sitede yayınladı. Doğru yapmıştı kendince.

3 Eylül 19:28’de yaptığı meditasyondan zaman kayması oldu diye çıktı. Baktı başka bir biliş ortaya çıkmadı. O da fazla sorgulamadı ve haftanın kendine göre normal rutinde aktığını düşündü. Kozmik şaka bu hafta hep Yasemin’le olacaktı.

Etkinliğin içeriği ile ilgili cumartesi gününe kadar hiç kimseden dolunay değil yeniay çalışması olduğu ile ilgili bir uyarı almamıştı. Cumartesi çalışma içeriğinin yanlış olduğunun bilgisi geldiğinde ‘eyvah nasıl yaparım ben böyle bir şeyi’ algısı olmadan ‘insanların kalbinde doğru biliş olur’ yorumunu yaparak kendini de şaşırttı. Zihnin cevabı ‘Başak yeniayı, ay burcu ve kuzey ay düğümü başaktaki etkileri önceden şifalanmış ne güzel’ oldu. Amma velakin işin gerçeği öyle değildi. Sistem de dünyasal taraftan bakıldığında yanlış olan bu başlığı ve içeriği düzeltmesine de izin vermedi. Çünkü siteye giriş yapamıyordu.

9 9 günü çalışma başladı ve çok harika alanlar açıldı, şifa 15:30’dan 20:00’a kadar akmaya devam etti. Enerjinin götürdüğü alan korkular oldu. Grupta birbirine yansıyan alanlarla birlikte çok derin çözülmeler ve kuantum sıçramalar gerçekleşti. 9 9 tamamlanma enerjisi ve dünyanın enerjisi şifa alanına akmaya devam etti.

Gün boyu hissetmediği yorgunluğu gece yatarken hissetti. Sistemin ve ışık varlıkların desteğine teşekkür edip uykuya daldı. Uyku boyutunda da şifa akmaya devam etti.

Artık 9.9 dünya zamanı ile bitip 10.9 yeni başlangıç olduğunda gelen soru ve cevaplardan iletişimden yavaş yavaş ilahi gerçeklik görünmeye başladı.

Bu ilahi gerçeklik şuydu, bu grup bu şifayı dünya realitesinde gerçekleştirmedi evrensel zamanın cep alanında gerçekleşti. Aslında kendini o kadar yorgun hissetmesi de hem çözülme için enerjinin onun alanı aracılığıyla çalışmasından hem de grubu cep zaman alanında tutmasından kaynaklanıyordu.

Evren bu şifayı bu gruba 9 9 Dolunay zamanında sunmuştu. Eski realitelerin tamamen kapanması için bu enerji boyutunda çalışma gerçekleşmeliydi. Dünyanın frekansı arttığı için dünya zamanında 9.9 Dolunay zaman döngüsü beklenememişti.

11.09.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin