İçeriğe geç

Suç Programlarının Ho’oponopono ile Arındırılması 

  • 2 yıl önce
  • 4Dakika
  • 966Kelime
  • 142Görüntülenme

Suç Programlarının Ho’oponopono ile Arındırılması 

Şu an dünya üzerinde insanlık tarafından kullanılan birçok suç programı mevcut. Bu program dünyada ilk olarak Kabil tarafından ortaya çıkarıldı. Kabil kendinden sonraki soya da bu programı aktardı. Şit soyu da ilk olarak hayatta kalmak amacıyla daha sonra da içgüdülerini yöneten hayvani güdülerin aldığı haz ile bu programları kullanmaya başladı. İnsan nüfusu dünyada arttıkça bu program da daha hızlı büyümeye devam ediyor. 

İnsanlık tarafından var edilen tüm programlar kollektif bilinçte varlık sürdürüyor. Daha uzun kullanılan programlar önce dünyanın manyetik alanına, bu program birkaç yüzyıl kullanıldığında ley hatlarına, on ve üzeri yüzyıl kullanıldığında da dünyanın kristal ağına yüklenmeye başlıyor. Suç programı da kollektif bilinçte, dünyanın manyetik alanında, ley hatlarında ve kristal ağda bulunuyor. 

Bu yazıda bu alanların temizliğini gerçekleştireceğiz. 

Arınma

Şu an dünyada var olan suç programları ile ilgili kendi sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. 

DNAmda aktif ya da pasif olarak bulunan Kabil’in ilk var ettiği suçtan şu an günümüze kadar çeşitlenmiş suç programlarının bende var olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. 

Kabil ve diğer suç işlemiş insanları suçlayarak onların şifalanmasına engel olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. 

Kollektif bilinçte bulunan suç programlarının direkt ya da dolaylı büyümesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. 

Dünyanın manyetik ağına yüklenmiş suç programlarından sorumlu olduklarımı bu zamana kadar arındırmamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. 

Ley hatlarına yüklenmiş suç programlarından sorumlu olduklarımı bu zamana kadar arındırmamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. 

Kristal ağa yüklenmiş suç programlarından sorumlu olduklarımı bu zamana kadar arındırmamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. 

Bilerek ya da bilmeyerek her kimi suça teşvik ettiysem bunu yapmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. 

Herhangi bir nedenle insanları mutsuz etmek için küçük ya da büyük suçlar işlememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. 

Zihinsel düzeyde kendimle yüzleşme cesaretim olmadığı için işlediğim suçların sorumluluğunu almamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. 

Ho’oponopono öğretisinde arınmanın belirlenmiş bir sayısı bulunmaz. O konu kişide sıfır noktasına erişinceye kadar arınmaya devam edilmeli. 

Ho’oponopono öğretisi hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. 

15.02.2021

Etiketler: