İçeriğe geç

Başmelek Metatron ile Yapılmış İnisiyasyonların Saflaştırılması

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 474Kelime
  • 306Görüntülenme

Başmelek Metatron ile Yapılmış İnisiyasyonların Saflaştırılması

Enerji İnisiyasyonların da sizi inisiye eden kişinin enerjisi çok önemlidir. Ruhsal yükselişinizi bu inisiyasyon engelliyor olabilir. Uyumlandığınız enerji, o an için ilk aşamada size hizmet eden bir enerjidir. Uyumlandığınız her enerji izi DNA’nıza eklenmiş ve bu enerji sizin bir parçanız olmuştur. Ruhsal yükseliş tüm DNA’nızla birlikte gerçekleşir. Siz kendi geçmişinizi dönüştürebilirsiniz ancak uyumlandığınız enerjiyi çoğunlukla dönüştürebilecek enerji gücüne sahip değilsinizdir. Enerjisel olarak ne kadar titreşiminiz artarsa artsın uyumlandığınız enerjideki insan enerjileri ile sizin enerjiniz uyumsuzlaşmaya başlar. İnişli çıkışlı huzursuz sürece girersiniz. Çoğunuzla yükseliş döneminizde uyku boyutunda çalışır ve sizi arındırmak için çalışmalar yaparız. Yapmış olduğumuz bu çalışmalarda bazı kişilerde kısa süreli hastalıklar olarak ortaya çıkabilir. Her hastalığı arınma işareti olarak görmemelisiniz bazı hastalıklar sizin düşüncenizi değiştirmediğiniz için sizin tarafınızdan yaratılmış durumlardır.

Yaşadıklarınızı anlamanız için bu kadar bilgi şu an için yeterlidir. Yapmayı seçenlerle birlikte yapacağımız çalışma içeriği. Süre çalışmayı yapan kişiye göre değişkendir. Sizler için daha uygun olan çalışma zaman dilimi yatmadan öncedir. Eğer bilinçli zihniniz çalışma için direnç oluşturursa o zaman uyku boyutuna geçişiniz sağlanır.

Uygun zaman diliminde sırt üstü uzanın ve “Başmelek Metatron’un bu zamana kadar almış olduğum inisiyasyonlarda artık ruhuma ve bedenime hizmet etmeyen DNA’mda bu enerjilerle kayıtlı olan her enerjiyi şifalandırmasını talep ediyorum, bu çalışma için Başmelek Metatron’a izin veriyorum” diyerek nefesinize odaklanmanız yeterlidir. Sizlerden bir şey yapmanız arzulandığında bu size bildirilecektir. Gözünüzü açmayı hissettiğinizde gözlerinizi açabilirsiniz.

Bu çalışmayı yaptıktan 72 saat sonra tekrar beni çağırın ve sizin hem enerji gönderdiğiniz hem de uyumlama yaptığınız insanlardaki sizin enerji izinizi arındıralım. Yapacağımız bu ikinci çalışma için 15 dakika çalışma yapmanız yeterli olacaktır. “Almış olduğum enerjileri paylaştığım tüm insanlardaki enerji izimi arındırmak için Başmelek Metatron şimdi lütfen benimle çalışmaya başla.” Saf enerjinizi bana teslim edin ben arındırılacak her insanla bu çalışmayı gerçekleştireceğim. 15 dakika enerjinizi aktarın.

Bu çalışmayı benimle yapan herkesle çalışma yapmak benim için bir onurdur.

Çalışmayı Aktaran: Yasemin Metin